• Реєстрація
Субота, 13 травня 2017, 11:13

Міжнародний день мігруючих птахів

В рамках проведення Міжнародного дня мігруючих птахів у школах та природоохоронних установах області проведено ряд еколого-просвітницьких акцій та заходів з метою підтримки орнітофауни нашого краю, актуалізації уваги учнівської молоді до сучасних проблем приваблювання і охорони, поширення і збільшення чисельності та видового різноманіття перелітних птахів, а також розвішування додаткових місць для осель (шпаківень, гнізд).

З метою охорони та збереження дикої природи у національних природних парках Чернівецької області проведено аналіз середовища існування водно-болотних мігруючих птахів, які перебувають в межах їх територій. Розроблено комплекс заходів щодо моніторингу охорони мігруючих птахів та забезпечення їх збереження.

11 травня 2017 року працівниками національного природного парку «Черемоський» проведено:

- підготовку та розповсюдження пам’яток про історію започаткування та мету відзначення Міжнародного дня мігруючих птахів серед учнів закладів освіти Путильського району та майстрів з охорони природи НПП «Черемоський»;

- маршрутний облік птахів, у тому числі мігрантів, в смт. Путила спільно з учнями Путильської ЗОШ І-ІІІ ст.

В національному природному парку «Вижницький» відбувся захід приурочений  Міжнародному дню мігруючих птахів під символічним гаслом «Їх майбутнє, це наше майбутнє – здорова планета для мігруючих птахів і людей», в якому взяли участь школярі НВК Берегометської гімназії, Берегометської ЗОШ № 3 та ЗОШ № 4.

Національний природний парк «Хотинський» провів низку заходів із відзначення Міжнародного дня мігруючих птахів:

- у Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї 10 та 11 травня 2017 року для учнівської молоді організовано екскурсію по відділу природи, проведено вікторини та конкурси присвячені Міжнародному дню мігруючих птахів. В ході екскурсії особливу увагу звернено на значення Дністровського екологічного коридору для мігруючих птахів та роль території національного природного парку «Хотинський» (у першу чергу Дністровського водосховища і прибережних ділянок) в аспекті їх охорони;

- проведено підготовчі роботи щодо створення в офісі національного природного парку «Хотинський» інформаційного стенду «Голоси птахів». З цією метою підібрано оригінальні фотографії відповідних представників орнітофауни національного парку.

Одночасно через засоби масової інформації краю проводилася роз’яснювальна робота щодо проведення згаданого Міжнародного дня.

Чернівецька область активно долучилась до заходів з екологічної освіти із відзначення Міжнародного дня мігруючих птахів.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Начальник управління

Доступ до публічної інформації

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« березня 2018 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні4138
mod_vvisit_counterВчора3057
mod_vvisit_counterЦей тиждень22382
mod_vvisit_counterОстанній тиждень24987
mod_vvisit_counterЦього місяця60215
mod_vvisit_counterОстаній місяць76069
mod_vvisit_counterВсі дні4726071

Веб представництва