• Реєстрація
Субота, 13 травня 2017, 11:13

Міжнародний день мігруючих птахів

В рамках проведення Міжнародного дня мігруючих птахів у школах та природоохоронних установах області проведено ряд еколого-просвітницьких акцій та заходів з метою підтримки орнітофауни нашого краю, актуалізації уваги учнівської молоді до сучасних проблем приваблювання і охорони, поширення і збільшення чисельності та видового різноманіття перелітних птахів, а також розвішування додаткових місць для осель (шпаківень, гнізд).

З метою охорони та збереження дикої природи у національних природних парках Чернівецької області проведено аналіз середовища існування водно-болотних мігруючих птахів, які перебувають в межах їх територій. Розроблено комплекс заходів щодо моніторингу охорони мігруючих птахів та забезпечення їх збереження.

11 травня 2017 року працівниками національного природного парку «Черемоський» проведено:

- підготовку та розповсюдження пам’яток про історію започаткування та мету відзначення Міжнародного дня мігруючих птахів серед учнів закладів освіти Путильського району та майстрів з охорони природи НПП «Черемоський»;

- маршрутний облік птахів, у тому числі мігрантів, в смт. Путила спільно з учнями Путильської ЗОШ І-ІІІ ст.

В національному природному парку «Вижницький» відбувся захід приурочений  Міжнародному дню мігруючих птахів під символічним гаслом «Їх майбутнє, це наше майбутнє – здорова планета для мігруючих птахів і людей», в якому взяли участь школярі НВК Берегометської гімназії, Берегометської ЗОШ № 3 та ЗОШ № 4.

Національний природний парк «Хотинський» провів низку заходів із відзначення Міжнародного дня мігруючих птахів:

- у Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї 10 та 11 травня 2017 року для учнівської молоді організовано екскурсію по відділу природи, проведено вікторини та конкурси присвячені Міжнародному дню мігруючих птахів. В ході екскурсії особливу увагу звернено на значення Дністровського екологічного коридору для мігруючих птахів та роль території національного природного парку «Хотинський» (у першу чергу Дністровського водосховища і прибережних ділянок) в аспекті їх охорони;

- проведено підготовчі роботи щодо створення в офісі національного природного парку «Хотинський» інформаційного стенду «Голоси птахів». З цією метою підібрано оригінальні фотографії відповідних представників орнітофауни національного парку.

Одночасно через засоби масової інформації краю проводилася роз’яснювальна робота щодо проведення згаданого Міжнародного дня.

Чернівецька область активно долучилась до заходів з екологічної освіти із відзначення Міжнародного дня мігруючих птахів.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« травня 2018 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2151
mod_vvisit_counterВчора4125
mod_vvisit_counterЦей тиждень2151
mod_vvisit_counterОстанній тиждень30916
mod_vvisit_counterЦього місяця96760
mod_vvisit_counterОстаній місяць95607
mod_vvisit_counterВсі дні4961625

Веб представництва