• Реєстрація
П'ятниця, 01 вересня 2017, 15:10

Відбулося відкриття еколого-просвітницького цетру «Лелеченька» у Рукшині

Сьогодні 1 вересня 2017 року радник голови обласної державної адміністрації В. Усик та заступник начальника управління екології та природних ресурсів М. Аврам прийняли участь у святі відкриття еколого-просвітницького цетру «Лелеченька» з нагоди Дня знань та 10-річчя створення Рукшинської ЗОШ  І-ІІІ ступеня Хотинського  району.

У 2017 році з обласного фонду охорони природного навколишнього середовища, відповідно до рішення Чернівецької обласної ради, виділено на створення еколого-просвітницького центру «Лелеченька»  100 тисяч гривень. У серпні ці кошти освоєно на облаштування кабінету, а саме: оргтехніку, цифровий мікроскоп, бінокль, акваріум, 8 шаф, термостат, лабораторний посуд, плакати, методичну літературу. Тут будуть займатися діти цього навчального закладу та сусідніх шкіл, Рукшинської ОТГ.

Зазначимо, що створення еколого-просвітницького центу відбувається відповідно до Стратегії розвитку Чернівецької області на період до 2020 року, та із розумінням того, як необхідно бережно ставитись до природи області та у цілому.

Віталій Усик нагородив Почесною грамотою обласної державної адміністрації  ГРИГОРИШЕНУ Ларису Іванівну вчителя біології Рукшинської  загальноосвітньої школи  І – ІІІ  ступенів за  активну  участь у відкритті еколого-просвітницького центру «Лелеченька» та організацію екологічної освітньо-виховної діяльності,  значний внесок у формування екологічної культури, екологічної свідомості підростаючого покоління та залучення його до збереження природної спадщини.

Викладацький колектив забезпечує високий рівень якості освіти шляхом оптимального поєднання традиційних та інноваційних форм, методів і технологій роботи.

Для всебічного розвитку творчої особистості, для виявлення та підтримки обдарувань і талантів  діє мережа гуртків: туристсько-краєзнавчий, «Захисник Вітчизни», «Стань творцем свого життя!», «Виготовлення сувенірів», «Солене тісто», «Паперопластика», «Технічне моделювання», «Креативні техніки малювання». Роботи гуртківців прикрашають районні та обласні виставки. Працюють філії художньої та спортивної шкіл, хореографічна студія сучасного танцю «Флай». Функціонує еколого-натуралістичний клуб «Лелеченька».

Вихованці навчального закладу беруть участь у районних, обласних та Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах, науково-дослідницькій роботі і є постійними призерами та переможцями. У 2016/2017 н.р. вибороли 34 призових місця на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, 5 місць на ІІІ етапі. Один був учасником ІV етапу. 9 призових місць у районному конкурсі знавців рідної мови ім.П.Яцика та мовно-літературному конкурсі ім.Т.Шевченка. В обласному конкурсі «Мирний космос» - І місце. Учні школи посіли 4 призових місця на І етапі конкурсу-захисту дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник», 3 призових місця на ІІ етапі, І місце на ІІІ етапі в Києві. У фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів «Енергія і середовище» в м.Києві ІІІ місце, ІІІ місце в обласному екологічному конгресі «Живи,Земле». Два призових місця в обласному зборі юних аграрників,тваринників-зоологів, квітникарів-дизайнерів. У ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів  БМАНУМ  вибороли два  ІІ місця . Два І місця в обласному етапі Міжнародного конкурсу «Традиції народів України, Болгарії та Молдови».

Вихованки гуртка «Виготовлення сувенірів» здобули І місце  в обласній виставці-конкурсі «Галерея мистецтв», І  місце в обласному конкурсі української декоративної творчості. Учениця художньої школи виборола ІІ місце в обласному етапі Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя».

У районному фестивалі-конкурсі  «Чисті роси» посіли І і ІІ місця, «Хотинська зіронька» - ІІ місце, в обласній виставці «Буковинський розмай» - два ІІ місця.

Команда Рукшинської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Екошок» виборола І місце на І  та ІІІ місце на ІІ етапах Всеукраїнського конкурсу «Земля-наш спільний дім». У районних змаганнях КВК-ЮІР посіли І місце, в обласних – ІІІ.

Гарні здобутки цьогоріч мали вихованці хореографічної студії на фестивалях-конкурсах різних рівнів, які проходили в Чернівцях, Тернополі, Києві.

Високі показники у спортивних змаганнях різних рівнів. У 72-ій районній спортивній спартакіаді школярів  вибороли І місце.

На базі школи щорічно проводяться районні та обласні семінари, виїзні курси.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« липня 2018 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1777
mod_vvisit_counterВчора3607
mod_vvisit_counterЦей тиждень12460
mod_vvisit_counterОстанній тиждень23018
mod_vvisit_counterЦього місяця59614
mod_vvisit_counterОстаній місяць103966
mod_vvisit_counterВсі дні5137525

Веб представництва