• Реєстрація
Вівторок, 26 вересня 2017, 14:05

27 вересня – Міжнародний День туризму

Туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття. Стрімко набираючи обертів, це явище стало на стільки популярним, що туризмом в тій чи іншій мірі стало займатися переважна більшість людей, особливо в розвинених країнах і країнах, що розвиваються. Поняття туризму почало швидко обростати специфічними термінами і визначеннями. Це і діловий туризм, і туризм для відпочинку, розважальний та освітній туризм, екотуризм і ціла маса найрізноманітніших форм і напрямків.

Популярність туризму пояснюється дуже просто, туризм - це вигода в усіх напрямках. Він не тільки сприяє процвітанню і благополуччю туристичних регіонів, активно підтримує високий рівень культурного збагачення, яке отримують мандрівники в процесі здійснення своєї поїздки, а й дає величезний заряд бадьорості.

Тож, розуміючи користь і важливість розвитку доступного туризму, в 1979-му році Генеральна асамблея Всесвітньої туристської організації при Організації Об’єднаних Націй, що розташовувалася на той момент в іспанському місті Торремоліно, заснувала міжнародне свято - «Всесвітній день туризму», яке було запропоновано відзначати 27-го вересня.

День туризму - свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника, вибираючись з щоденної буденної суєти в ліс або на поле, на берег річки або озера, на море чи курорт, а також в інші природні місця, на які так багата наша улюблена земля!

Зокрема, екологічний туризм (екотуризм) – це пізнавальні подорожі різного рівня складності як вид активного відпочинку і спосіб пізнання незайманого людиною природного середовища або її окремих елементів: пейзажів, пам’ятників природи, певних видів рослин, тварин. Головний принцип екотуризму – гармонія з навколишньою природою і не втручання в екосистему.

Популярність турботи про екологію і збереження живої природи у світі робить екологічний туризм дуже перспективним видом відпочинку і туризму.

Цей вид туризму має ряд переваг, оскільки не вимагає великих матеріальних витрат і при цьому максимально позитивно впливає на здоров'я і самопочуття людини.

Екотуризм передбачає відпочинок в екологічно чистих регіонах. В Україні таких регіонів вистачає, що робить країну екологічно привабливою для любителів екологічного туризму.

Управління екології вітає зі святом всіх небайдужих до туризму людей, а особливо колектив відділу з питань туризму Чернівецької обласної державної адміністрації!

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« липня 2018 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1771
mod_vvisit_counterВчора3607
mod_vvisit_counterЦей тиждень12454
mod_vvisit_counterОстанній тиждень23018
mod_vvisit_counterЦього місяця59608
mod_vvisit_counterОстаній місяць103966
mod_vvisit_counterВсі дні5137519

Веб представництва