• Реєстрація
Вівторок, 30 січня 2018, 14:53

Мінприроди спільно із Міносвіти працюватимуть над розширенням рівня екологічної освіти в Україні

Шлях до формування високої екологічної свідомості українців безперечно лежить через екологічну освіту. Прийшов час і Україні кардинально змінити критерії екологічного виховання і почати формувати потужну екологічно свідому націю.

Такого висновку дійшли два представники Уряду України Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак та Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич під час сьогоднішньої зустрічі.

«Сьогодні ми об’єднали зусилля  двох міністерств і  домовилися створити робочу групу, яка працюватиме над пошуком сучасних інноваційних методів екологічного виховання суспільства та популяризуватиме  засади сталого розвитку», - зазначив Остап Семерак.

За його словами міністра екології, під час зустрічі домовилися  реалізувати проект по встановленню  в українських школах  компостеру для переробки органічних відходів шкільних їдалень.

Він також подякував Лілії Гриневич  за підтримку проекту «Компола», відзначивши, що ідея належить учням 17 київської школи, які не лише придумали, а почали самостійно реалізовувати свою ідею. А це, означає, що молоде покоління українців росте екологічно свідомим і вже в такому юному віці небайдужі до майбутнього  своєї країни.

Остап Семерак підкреслив, що міністерства  налаштовані  змінити ситуацію і відродити кращі традицій українського народу у взаємовідносинах з довкіллям.

«Я багато чув від українців, які об’їздили весь світ, що наші природні багатства унікальні. В їхніх словах відчувалася гордість і любов до рідної землі. І ми зобов’язані зберегти її для наступних поколінь. Українці мають стати нацією із високим рівнем екологічних знань, вихованих на любові до унікальної природи. А цей непростий  шлях лежить через кардинальні  зміни  екологічного виховання», - підкреслив Остап Семерак.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Начальник управління

Доступ до публічної інформації

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« березня 2018 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2633
mod_vvisit_counterВчора3823
mod_vvisit_counterЦей тиждень12262
mod_vvisit_counterОстанній тиждень22376
mod_vvisit_counterЦього місяця72471
mod_vvisit_counterОстаній місяць76069
mod_vvisit_counterВсі дні4738327

Веб представництва