• Реєстрація
Понеділок, 25 березня 2019, 10:03

Президент: Чернівецька область в першій п’ятірці серед найкращих регіонів України і вже експортує 72% своєї продукції до ЄС

Під час участі в Раді регіонального розвитку Буковини, Президент Петро Порошенко зазначив, що за результатами соціально-економічного розвитку Чернівецька область перебуває в першій п’ятірці серед найкращих регіонів України та є одним з лідерів країни по експорту до країн Європейського Союзу.

«Подивіться на Буковину - де ви ще знайдете таку красу?... Якщо ви не бачили цього, ви точно не бачили Україну», - сказав Президент. При цьому Глава держави наголосив, що для Чернівецької області надзвичайно важливо залучити  інвестиції, щоб створити робочі місця і цей процес активно триває і підтримується об’єднаними територіальними громадами Буковини. Президент підкреслив, що також є важливим дотримання стандартів розвитку громад, а саме - повне проникнення широкосмуговим інтернету, якісні дороги, доступність телемедицини та будівництво або реконструкція дитячих садків і доступ до інклюзивної освіти.

«Ми маємо мати пакет, до чого обов’язково має призвести найближчим часом децентралізація», - наголосив Президент.

«За результатами соціально-економічного розвитку Чернівецька область перебуває в першій п’ятірці серед найкращих регіонів України. Слухайте, ті, хто хоче приїхати сюди в якості туриста», - сказав він.

«Створено індустріальний парк «Новодністровськ». Туди, зокрема вкладено 80 млн грн.  інвестором з Німеччини. Це класно»,  - сказав Президент. При цьому він зауважив, що є багато інших успішних інвестиційних проектів на Буковині, зокрема організовано виробництво кабельно-провідникової продукції для автомобілебудування, створено 1390 робочих місць, кооператив «Дари Гуцульщини» займається заготівлею та переробкою грибів, ягід та лікарських рослин, виробляє сушені, заморожені, консервовані гриби, які експортуються до Румунії, Польщі, Молдови, Німеччини, Італії.

«А за кожним таким проектом робочі місця, де більше, де менше, але всюди це. І це можливість для молоді не шукати щастя закордоном, а реалізувати себе в Україні», - сказав Президент та наголосив, що ці інвестиції виводять нас у європейський економічний простір. Президент повідомив, що експорт товарів до Європи у 2018 році збільшився на 45% порівняно з попереднім роком.

«Тепер до ЄС відправляється 72% від всього обсягу експорту області. А хто мені казав, коли я підписував Угоду про Асоціацію та зону про вільної торгівлі, що це не буде працювати? Найбільший ринок світу. І в умовах, коли Росія закрила свої ринки, оголосила ембарго, оголосила гібридну війну. 72% експорт до Євросоюзу і він ніколи не буде для нас закритим. Це є наше досягнення», - сказав Петро Порошенко.

Президент наголосив, що спільними пріоритетами для всіх громад є освіта, реконструкція і розширення шкіл та дошкільних закладів.

«Реконструюються, а часто будуються заново, з урахуванням нових енергозберігаючих технологій, дитсадки, школи. В області створено 13 інклюзивно-ресурсних центрів. Реконструйовано лікарню швидкої допомоги, онкологічний та кардіодиспансер. Ведеться робота з реконструкції приміщення для  створення сучасного  перинатального центру»,  - повідомив Петро Порошенко та наголосив, що цей проект знаходиться під його контролем. «Українців має бути більше, українці мають народжуватися здоровими і технології 21 століття мають дійти до кожної області», - наголосив Президент.

Окремо увагу Президент привернув до туризму регіону. «Буковина – неймовірно багата туристичними принадами. І багато громад вже роблять на нього ставку в своіх планах розвитку. Переконаний, що це спрацює», - додав Глава держави.

Джерела: https://www.president.gov.ua/news/prezident-chernivecka-oblast-v-pershij-pyatirci-sered-najkra-54210

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« червня 2020 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні929
mod_vvisit_counterВчора8776
mod_vvisit_counterЦей тиждень39076
mod_vvisit_counterОстанній тиждень61842
mod_vvisit_counterЦього місяця29281
mod_vvisit_counterОстаній місяць309817
mod_vvisit_counterВсі дні9378832

Веб представництва