• Реєстрація
Понеділок, 22 липня 2019, 10:44

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку щодо можливості розміщення храму території Іванковецької сільської ради Кіцманського району

Повна назва документа державного планування:

Детальний план території щодо можливості розміщення храму та інших будівель релігійного призначення на території Іванковецької сільської ради Кіцманського району Чернівецької області, с.Гаврилівці, урочище «Біля ставу» ( за межами населеного пункту).

Територія площею 0,5000га, на яку розробляється детальний план, знаходиться поза межами населеного пункту, на північний схід від с.Гаврилівці і прилягає до автодороги Іванківці-Гаврилівці-Ставчани.

Територія проектованої забудови обмежена:

-з півночі - землі сільськогосподарського призначення;

- південного сходу та сходу-землі загального користування - автодорога Іванківці-Гавршіівці-Ставчани;

- заходу — ставок.

Рельєф проектованої території має ухил 20 в західному напрямку. Абсолютні відмітки 214,56 — 219,88мм.

Правовий режим проектованої території - землі державної власності сільськогосподарського призначення, (орієнтовною загальною площею 0,5000га.

Основна мета проекту;

- визначення територіальних ресурсів щодо можливості розміщення храму Святого великомученика і цілителя Пантелеймона з іншими будівлями релігійного призначення;

- визначення архітектурно-планувальних та природоохоронних можливих варіантів формування їх забудови для подальшої проектної розробки оптимальних рішень;

- поліпшення екологічної ситуації;

- формування повноцінного високоякісного соціального середовища;

- створення комфортних умов для перебування прихожан на території храмового комплексу-забезпечення нормативними місцями тимчасового та постійного зберігання автомобілів, нормативним озелененням;

- зміни цільового призначення земельної ділянки;

- узгодження рішень щодо розміщення об’єкта з відповідними архітектурними, інженерними та природоохоронними службами.

Проект детального плану складається з текстової та графічної частин, а також рішень органів місцевого самоврядування, матеріалів проведених досліджень території, виконаних спеціалізованими організаціями.

До складу графічної частини входить:

- схема існуючого використання території зі схемою існуючих планувальних обмежень;

- проектний план з проектними планувальними обмеженнями зі схемами вертикального планування та інженерно! підготовки території, інженерних мереж та споруд в МІ :500;

- схема руху транспорту та пішоходів М 1:500.

В основному кресленні - проектному плані проаналізовано містобудівну ситуацію та запропоновано будівництво будівлі церковного причту та господарської будівлі на суміжній з існуючим храмом території , очисних споруд повної біологічної очистки типу «ВІОТАL», влаштування тимчасової стоянки для зберігання автомобілів.

Пояснювальна записка відповідає графічним матеріалам та надає опис природних умов, оцінку існуючої ситуації, пропозиції щодо встановлення режиму забудови, містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища та реалізації детального плану території.

Техніко-економічні показники:

- територія в межах детального плану, в т.ч.: - 0,5000 га;

- існуюча забудова - 0.0487га;

- проектована забудова - 0,0437га;

- озеленення—0,2249га;

- замощення - 0,1827га.

Орган , що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Кіцманська районна державна адміністрація.

Передбачувана процедура громадського обговорення:

1) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення Детального плану території щодо можливості розміщення храму та інших будівель релігійного призначення на території Іванковецької сільської ради Кіцманського району Чернівецької області, с.Гаврилівці, урочище «Біля ставу» ( за межами населеного пункту) та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочнеться з 15 липня 2019 року і триватиме до 13 липня 2019 року.

Громадські слухання відбудуться 13 серпня 2019 року об 11-00 годині в приміщенні Кіцманської районної державної адмінісірації за адресою: вул.Незалежності,83, м.Кіцмань, Чернівецька область,5 9300.

2) способи участі громадськості (надання письмових зауважень пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до ст.12 Законну України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до Детального плану території щодо можливості розміщеннях храму та інших будівель релігійного призначення на території Іванковецької сільської ради Кіцманського району Чернівецької області, с. Гаврилівці, урочище «Біля ставу» ( за межами населеного пункту) та Звіту цю стратегічну екологічну оцінку.

Пропозиції,  подані після встановленого строку, не розглядаються.

3) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитися з проектом Детального плану території щодо можливості розміщення храму та інших будівель релігійного призначення на території Іванковецької сільської ради Кіцманського району Чернівецької області, с.Гавралівці, урочище «Біля ставу» ( за межами населеного пункту) та Звітом про стратегічну екологічну оцінку, екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування можна в Кіцманській районній держaвнiй адміністрації за адресою: вул.Незалежності,83, м.Кіцмань, Чернівецька область, 59300. з 10-00 до 18-00 год. щоденно, окрім суботи та неділі.

Матеріали проекту детального плану території також розміщені на сайті Кіцманської районної державної  адміністрації — Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

4) оргаy, до якого подається зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозиції

Кіцманська районна державна адміністрація

Адреса подання зауважень і пропозицій у письмовій формі:

вул.Незалежності,83, м.Кіцмань, Чернівецька область,59300.

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 15 липня по 13 серпня 2019р.

5) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної  зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Кіцманська районна державна адміністрація вул.Незалежності,83, м.Кіцмань, Чернівецька обласгь,59300

6)необхідиість проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« квітня 2020 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні4266
mod_vvisit_counterВчора9421
mod_vvisit_counterЦей тиждень48900
mod_vvisit_counterОстанній тиждень63132
mod_vvisit_counterЦього місяця84887
mod_vvisit_counterОстаній місяць289009
mod_vvisit_counterВсі дні8835369

Веб представництва