• Реєстрація
Четвер, 03 жовтня 2019, 15:20

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про СЕО "Детальний план території щодо можливості розміщення будівель 1а в с. Брусниця Кіцманського району Чернівецької "

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Детальний план території щодо можливості розміщення будівель та споруд автозаправної станції на вул. Перемоги, 1а в с. Брусниця Кіцманського району Чернівецької області (за межами населеного пункту).

Мета ДПТ: уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними вимогами, визначення містобудівних умов та обмежень, обгрунтування можливості розміщення будівель та споруд автозаправної станції, уточнення меж земельних ділянок для обслуговування об’єктів нерухомості, встановлення переважних, супутніх та допустимих видів використання території.

В межах території, щодо якої здійснюється детальне планування передбачається розміщення автозаправної станції. Розміщення автозаправної станції призначене для приймання, зберігання, моторного палива, заправлення ним автотранспорту (мототранспорту).

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Кіцманська районна державна адміністрація Кіцманського району Чернівецької області

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі: а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 27-го вересня  2019  року  і  триватиме  до 31-го жовтня 2019 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання відбудуться 24.10.2019 об 11:00 в приміщенні Брусницької сільської ради Кіцманського району Чернівецької області за адресом вул. Буковинська, 30 с. Брусниця Кіцманського району Чернівецької області, 59350

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитись з проектом детального плану території та розділом «Охорона навколишнього  природного  середовища», який розробляється у            складі   проекту   містобудівної   документації та одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку, можна у Кіцманській райдержадміністрації Чернівецької області за адресом: м. Кіцмань,  вул. Незалежності, 83 , з понеділка по четвер - з 10.00  год. до 17.00 годин, у п’ятницю з 10.00 год. до16.00 год. Матеріали проекту детального плану території також розміщені на веб-сайті Кіцманської райдержадміністрації - https://kitsman.bukoda.gov.ua

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Кіцманська райдержадміністрація Чернівецької області. Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 59300, м. Кіцмань, вул. Незалежності,83, Email:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 27.09.2019 по 31.10.2019.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« жовтня 2019 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3825
mod_vvisit_counterВчора7921
mod_vvisit_counterЦей тиждень11746
mod_vvisit_counterОстанній тиждень47951
mod_vvisit_counterЦього місяця105153
mod_vvisit_counterОстаній місяць217482
mod_vvisit_counterВсі дні7435770

Веб представництва