• Реєстрація
П'ятниця, 22 листопада 2019, 12:16

Відбулось чергове засідання Басейнової ради Пруту та Сірету

21 листопада 2019 року начальник управління екології та природних ресурсів Чернівецької облдержадміністрації Микола Білоконь прийняв участь в черговому засіданні Басейнової ради Пруту та Сірету на якому стейкхолдери обговорили ряд важливих питань про новий прогресивний інструмент водного сектору.

На засіданні були присутні представники Республіки Молдова, а саме: Валеріу КАЗАК начальник гідрологічного центру Державної гідрометеорологічної служби Республіки Молдова, керівника молдовської частини робочої Групи з управління водними ресурсами в басейні річки Прут та Діну Препеліца начальник управління гідрологічного моніторингу Державної гідрометеорологічної служби Республіки Молдова Експерт Європейського союзу з управління водними ресурсами Олексій Ярошевич в режимі скайп-конференції повідомив присутніх про результати розробки елементів плану управління річковими суббасейнами Пруту та Сірету в 2019 та кроки на 2020 рік. Голова Яремчанської міської екологічної громадської організації «МАМА-86-Яремче» Марта Корчемлюк представила презентацію на тему : «Досвід проєкту EPIRB щодо розробки плану управління річки Прут». Начальник Дністровського БУВР Роман Михайлюк закцентував увагу на впровадженні нової системи моніторингу вод, зокрема проведення діагностичного моніторингу починаючи з січня 2020 року. Учасниками засідання було надано пропозиції включити до програми моніторингу додаткові створи, що дасть можливість охопити більшу територію для проведення досліджень. На засіданні було також заслухано доповідь Юрія Ющенка – доктора географічних наук, професора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, щодо аналізу гідроморфологічних трансформацій у суббасейнах Пруту та Сірету. А також було прийнято рішення більшістю голосів на наступному засіданні розглянути питання оцінки ризиків затоплення в суббасейнах Пруту та Сірету. Олександр Рошко, заступник начальника БУВР Пруту та Сірету проінформував присутніх про стан виконання «Загальнодержавної цільової програми розвитку водного господарства та екологіч ного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року» та було прийнято рішення підготувати звернення від Басейнової ради до Чернівецької обласної державної адміністрації щодо продовження терміну дії необхідності вирішення питання протипаводкового захисту у суббасейнах річок Прут та Сірет.

Засідання ради проходило в формі активного діалогу. Наостанок члени Басейнової ради Пруту та Сірету розглянули питання про проведення наступного засідання в травні місяці.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« червня 2020 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3251
mod_vvisit_counterВчора6792
mod_vvisit_counterЦей тиждень48190
mod_vvisit_counterОстанній тиждень61842
mod_vvisit_counterЦього місяця38395
mod_vvisit_counterОстаній місяць309817
mod_vvisit_counterВсі дні9387946

Веб представництва