• Реєстрація
Середа, 11 грудня 2019, 10:56

Уряд прийняв рішення, які сприятимуть зменшенню незаконного обігу деревини

Єдиний електронний облік деревини та запуск електронних аукціонів з продажу окремих партій необробленої деревини через платформу «PROZORRO.Продажі» сприятимуть зменшенню незаконно заготовленої деревини та наблизять діяльність лісокористувачів і деревообробників до європейських стандартів.

4 грудня на засіданні Уряду прийнято дві постанови «Про реалізацію пілотного проекту щодо проведення електронних аукціонів з продажу окремих партій необробленої деревини» та «Про затвердження Порядку проведення моніторингу внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених».

Що пропонують ці постанови?

1. Постанова «Про реалізацію пілотного проекту щодо проведення електронних аукціонів з продажу окремих партій необробленої деревини»

Реалізація  лісоматеріалів на українському ринку з використанням сучасних електронних сервісів, забезпечить належні обсяги продажів за надійною і відкритою процедурою та на конкурентних умовах.

Це, у свою чергу, дозволить знизити корупційні ризики та збільшить надходження до бюджету.

Пілотний проект з продажу деревини через е-аукціони, триватиме один рік – з квітня 2020 до квітня 2021 року.

2. Постанова «Про затвердження Порядку проведення моніторингу внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених».

Здійснення моніторингу внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених дозволить зменшити обіг незаконно заготовленої деревини на внутрішньому ринку, запобігти незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів за межі країни та наблизити діяльність вітчизняних лісокористувачів і деревообробників до європейських стандартів у сфері раціонального використання і збереження лісових ресурсів.

Порядок визначає механізм проведення такого моніторингу на основі систематизації та узагальнення інформації про походження, заготівлю та реалізацію деревини за допомогою  інструментів електронного обліку.

Передбачається обов’язкове ведення електронного обліку деревини всіма лісокористувачами України.

Джерело: Міністерство енергетики та захисту довкілля України

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« травня 2020 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні6555
mod_vvisit_counterВчора9145
mod_vvisit_counterЦей тиждень6555
mod_vvisit_counterОстанній тиждень61842
mod_vvisit_counterЦього місяця306577
mod_vvisit_counterОстаній місяць289252
mod_vvisit_counterВсі дні9346311

Веб представництва