• Реєстрація
Середа, 11 грудня 2019, 11:31

Увага! Формується перелік потенційних інвестиційних проектів на умовах пільгового кредитування

Інформуємо про те, що одним із пріоритетних напрямків дій Кабінету Міністрів України є підвищення енергонезалежності України шляхом зменшення споживання енергоресурсів, збільшення частки енергії з відновлювальних джерел в енергобалансі та поліпшення екологічної ситуації в країні.

Ключовими напрямами діяльності Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України як центрального органу виконавчої влади, відповідального за розвиток сфер відновлюваних джерел енергії з альтернативних видів палива, є стимулювання до здійснення заходів зі скорочення споживання газу, пошук шляхів його заміщення, сприяння реалізації проектів у зазначених сферах, розробка відповідних нормативно-правових актів та стимулюючих механізмів.

В зв’язку з цим, з метою формування переліку потенційних інвестиційних проектів, які потребують інвестицій та можуть бути представлені для залучення міжнародних фінансових організацій у тому числі, на умовах пільгового кредитування, мають підготувати та надати інформацію стосовно перспективних інвестиційних проектів, а саме:

- з виробництва електричної та теплової енергії когенераційними установками на біомасі (біогазі);

- з виробництва теплової енергії котельнями на біомасі;

- з виробництва електроенергії з енергії вітру;

- з енергетичної утилізації відходів.

Окрім того, варто відмітити, що в рамках реалізації положень Меморандуму про взаєморозуміння у сферах енергоефективності та відновлюваної енергетики в Україні створено фінсько-український трастовий фонд (далі — Фонд). Основним завданням Фонду є грантова допомога у розробці техніко-економічних обґрунтувань для проектів у сферах енергоефективності та відновлюваної енергетики.

У разі потреби розробки техніко-економічних обґрунтувань пропонується ініціаторам проектів у сферах енергоефективності та відновлюваної енергетики, скористатися можливістю отримання технічної допомоги від Фонду заповнивши заявки.

Заявки потрібно надати управлінню інфраструктури обласної державної адміністрації в електронній формі в термін до 21 грудня 2019 року інформацію щодо перспективних інвестиційних проектів та заявки до Фонду за формами, що додаються.

Finland__Ukraine__trust_fundt_Application_Form_UKR

Finland_ukraine_trust_fund_application_form-1_(1)

Форма_ДАЕЕ_опису_iнвестпроекту_eng

Форма_ДАЕЕ_опису_iнвестпроекту_укр

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« січня 2021 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні4683
mod_vvisit_counterВчора6146
mod_vvisit_counterЦей тиждень23010
mod_vvisit_counterОстанній тиждень53234
mod_vvisit_counterЦього місяця269616
mod_vvisit_counterОстаній місяць191863
mod_vvisit_counterВсі дні11369463

Веб представництва