• Реєстрація
Понеділок, 17 лютого 2020, 17:09

Відкриття «Екологічної STEM - лабораторії» в КЗ ЧОЦЕНТУМ

Цього року Україна відзначає 95-річчя юннатівського руху. Окрім цього, комунальному закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» в 2020 році виповнюється 70 років з дня створення.

Перший подарунок, з нагоди ювілею, юннати отримали у вигляді лабораторного обладнання для «Екологічної STEM - лабораторії», яка створена з метою впровадження інноваційних методів позашкільної освіти і виховання зростаючого покоління та популяризації завдань STEM-освіти. Ідея створення лабораторії підтримана Департаментом освіти і науки, управлінням екології та природних ресурсів Чернівецької обласної державної адміністрації та обласним фондом охорони навколишнього природного середовища.

Екологічна STEM лабораторія - це один з інструментів мотивації для того, щоб розширити спектр діяльності вихованців на заняттях, розвинути креативність та самостійність в майбутніх новаторів, забезпечити зростання інтелектуального та логічного їх рівня, а також якісної підготовки до участі в конкурсах та освітніх проєктах  через виховання навичок 21- століття, таких як уміння спілкуватися, працювати в команді та вирішувати проблеми в контексті поточних потреб суспільства.

14 лютого пройшло урочисте відкриття лабораторії. Вихованці закладу з своїми педагогами продемонстрували присутнім можливості придбаних приладів та перші кроки своїх експериментів, обговорили нові ідеї актуальних наукових досліджень і участь у науково-освітніх проєктах різних рівнів. Вітаючи педагогічний та учнівський колективи з відкриттям Екологічної STEM -лабораторії, гості і батьки звернули увагу на те, що завдяки цій події зросте можливість набуття учнями нових практичних навичок, розшириться спектр дослідницьких робіт, пробудиться зацікавленість учнівської молоді до природничих наук. Виступаючі висловили сподівання на подальший розвиток лабораторії і поповнення її новим обладнанням.

Привітати вихованців закладу прийшли  начальник управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Білоконь Микола Васильович та заступник начальника відділу Каменецький Василь Миколайович.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« вересня 2020 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні5968
mod_vvisit_counterВчора12633
mod_vvisit_counterЦей тиждень28455
mod_vvisit_counterОстанній тиждень85143
mod_vvisit_counterЦього місяця384069
mod_vvisit_counterОстаній місяць282762
mod_vvisit_counterВсі дні10505353

Веб представництва