• Реєстрація
Понеділок, 24 лютого 2020, 15:42

Повідомлення про оприлюднення детального плану території кварталу з розміщення об’єктів комерційної діяльності та комплексу дорожнього сервісу в с.Буда Новоселицького р-ну Чернівецької обл.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту детального плану території кварталу з розміщення об’єктів  комерційної діяльності  та  комплексу дорожнього сервісу в с.Буда Новоселицького району Чернівецької області

1)Повна назва документа державного планування:

Детальний план території    кварталу  з розміщення об’єктів  комерційної діяльності  та  комплексу дорожнього сервісу в с.Буда   Новоселицького району Чернівецької області.

Територія площею 0,6988га, на яку  розробляється детальний план, знаходиться в південно-західній  частині с.Буда Магальської сільської ради Новоселицького району і має такі межі:

-північного заходу – автодорога Т-2603-Чернівці-Хотин;

-заходу  -  автодорога Н-10-Чернівці-Житомир

-сходу-відкриті водовідвідні канави, садибна житлова забудова;

-південного сходу – землі для ведення  особистого селянського господарства.

Основна мета проекту:

-визначення  територіальних  ресурсів  для розміщення  об’єктів комерційної діяльності та дорожнього сервісу;

-визначення  архітектурно-планувальних  та природоохоронних,  можливих  варіантів  формування   їх  забудови    для  подальшої  проектної  розробки  оптимальних рішень;

-поліпшення екологічної ситуації;

-створення комфортних умов  для  функціонування комерційних об’єктів та проживання  мешканців села-забезпечення  нормативним соціально-гарантованим рівнем установами обслуговування, місцями тимчасового та постійного  зберігання  автомобілів, нормативним озелененням;

-узгодження  рішень щодо розміщення  об’єкта з  відповідними  архітектурними, інженерними та природоохоронними  службами.

Проект детального плану  складається  з  текстової та графічної  частин, а також  рішень  органів   місцевого  самоврядування,   матеріалів проведених  досліджень  території,  виконаних спеціалізованими  організаціями.

До  складу графічної частини  детального  плану  входить:

-схема існуючого  використання  території;

-проектний план;

-схеми планувальних обмежень,  організації руху  транспорту  і  пішоходів в М1:1000.

В основному кресленні – проектному плані  проаналізовано містобудівну ситуацію та запропоновано розміщення торгових комплексів, магазину, СТО,адміністративної будівлі, тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, водозабору, очисних споруд повної біологічної  очистки типу «BIOTAL», влаштування тимчасової стоянки для зберігання автомобілів.

Пояснювальна записка  відповідає  графічним матеріалам  та  надає  опис  природних  умов,  оцінку  існуючої ситуації, пропозиції  щодо  встановлення  режиму  забудови, містобудівні  заходи  щодо  поліпшення  стану  навколишнього  середовища  та   реалізації детального  плану території.

Техніко-економічні показники:

-територія  в межах детального плану, в т.ч.: – 0,6988 га;

-площа забудови – 0,1450га;

-озеленення – 0,0833га;

-під проїздами - 0,4483га;

-під тимчасовими спорудами для провадження підприємницької діяльності-0,0222га.

2)Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Магальська сільська рада.

3)Передбачувана процедура громадського обговорення:

а)дата початку та строки здійснення процедури:

громадське обговорення  Детального плану території кварталу  з розміщення об’єктів  комерційної діяльності  та  комплексу дорожнього сервісу в с.Буда та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочинається  з 17 лютого  2020 року і триватиме до  17 березня  2020 року.

б)способи участі громадськості (надання  письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до ст.12 Законну України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до Детального плану території кварталу  з розміщення об’єктів  комерційної діяльності  та  комплексу дорожнього сервісу в с.Буда Новоселицького району та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядається.

в)орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна  ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та  екологічною інформацією, у тому числі пов’язаної  зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитися з Детальним план території     кварталу  з розміщення об’єктів  комерційної діяльності  та  комплексу дорожнього сервісу в с.Буда Новоселицького району та Звітом про стратегічну екологічну оцінку, екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування можна в Магальській сільській раді за адресою:с.Магала, Новоселицький район, Чернівецька область,   з 10-00 до 18-00 год. щоденно, окрім суботи та неділі.

Матеріали  проекту детального плану території також розміщені на сайті Магальської сільської ради:   magalska.gromada.org.ua .

г)орган, до якого подаються  зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Виконком Магальської сільської ради.

Адреса подання зауважень і пропозицій у письмовій формі:

с.Магала, Новоселицький  район, Чернівецька область, 60313.

Електронна адреса: magala.rada@ukr.net

Зауваження і пропозиції  приймаються у строк з 17.02.2020р. по  17.03. 2020 року.

д)місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Виконком Магальської сільської ради.

с.Магала, Новоселицький район, Чернівецька область.

4)необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« вересня 2020 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні5172
mod_vvisit_counterВчора12633
mod_vvisit_counterЦей тиждень27659
mod_vvisit_counterОстанній тиждень85143
mod_vvisit_counterЦього місяця383273
mod_vvisit_counterОстаній місяць282762
mod_vvisit_counterВсі дні10504557

Веб представництва