• Реєстрація
П'ятниця, 13 березня 2020, 11:56

Повідомлення про оприлюднення Внесення змін до детального плану території виробничої та житлово-громадської забудови с.Шипинці Кіцманського району Чернівецької області, вул.Л.Українки

1)Повна назва документа державного планування:

Внесення  змін до детального плану території виробничої та житлово-громадської забудови с.Шипинці Кіцманського району Чернівецької області, вул.Л.Українки.

Територія площею 2,9963га, на яку  розробляється детальний план, знаходиться

в межах виробничої зони с.Шипинці, зліва автодороги Н-10 Стрий-Івано-Франківськ-Чернівці-Мамалига (на Кишинів).

Територія  проектованої  забудови обмежена:

-півночного сходу, сходу, південного заходу – проектовані вулиці;

-північного заходу – проектована вулиця та виробнича будівля  бойні невеликих тварин і птиці.

Рельєф проектованої  території  вирівняний. Абсолютні відмітки 183,51м – 184,38м.

Правовий режим проектованої території – землі комунальної власності сільськогосподарського призначення, загальною площею 2,9963га.

Метою розроблення  детального плану території є:

-визначення   територіальних  ресурсів  щодо розміщення складських приміщень для оптової та роздрібної торгівлі, магазину меблів, СТО  і торгівельно-складських будівель;

-визначення  архітектурно-планувальних  та природоохоронних  можливих  варіантів  формування    забудови    для  подальшої  проектної  розробки  оптимальних рішень;

-поліпшення екологічної ситуації;

-забезпечення  нормативними місцями тимчасового та постійного  зберігання  автомобілів, нормативним озелененням;

-зміни цільового призначення земельної ділянки;

-узгодження  рішень щодо функціонування   об’єктів з  відповідними  архітектурними, інженерними та природоохоронними  службами.

Проект детального плану  складається  з  текстової та графічної  частин, а також  рішень  органів   місцевого  самоврядування,   матеріалів проведених  досліджень  території,  виконаних спеціалізованими  організаціями.

До  складу графічної частини  детального  плану  входить:

-схема існуючого  використання  території  зі  схемою  існуючих планувальних обмежень;

-проектний план з проектними планувальними обмеженнями  зі  схемами   вертикального планування  та  інженерної підготовки території, інженерних мереж та споруд, організації руху транспорту та пішоходів в М1:1000;

В основному кресленні – проектному плані  проаналізовано містобудівну ситуацію та запропоновано розміщення двох 6-ти торгівельно-складських будівель з господарськими будівлями, комплексу мазазину та СТО,  магазину меблів, влаштування твердого водонепроникного покриття території, вертикальне планування території для збору та відведення  поверхневого стоку по рельєфу у природні пониження, влаштування тимчасової стоянки для зберігання автомобілів та спорудження  майданчика  для   контейнерів збору  твердих побутових відходів.

Джерелом водопостачання може бути каптаж розпочатого будівництвом водозабору в південній частині с.Шипинці, в поймі р.Прут.(ДПТ арх.№10-12/2011-02.12) Водовідведення господарсько-побутових стоків – самопливною каналізацією, через малі очисні споруди типу «Біотал-80» (ДПТ арх.№10-12/2011-02.12).

Пояснювальна записка  відповідає  графічним матеріалам  та  надає  опис  природних  умов,  оцінку  існуючої ситуації, пропозиції  щодо  встановлення  режиму  забудови, містобудівні  заходи  щодо  поліпшення  стану  навколишнього  середовища  та   реалізації детального  плану території.

Техніко-економічні показники:

-Територія  в межах детального плану, в т.ч.: – 2,9963 га;

-складські приміщення оптової та роздрібної торгівлі, в т.ч. - 0,8911га;

-комерційно-складська забудова, в т.ч. – 0,8911га:

-під будівлями – 0,3110га;

-озеленення – 0,1750га;

-дороги та автостоянки – 0.4051га.

Обмеження : Охоронна зона ПЛ-10кВ в межах детального плану – 0,1584га.

2)Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Кіцманська міська рада.

3)Передбачувана процедура громадського обговорення:

а)дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення Проекту внесення змін до детального плану території  виробничої та житлово-громадської забудови с.Шипинці Кіцманського району Чернівецької області, вул.Л.Українки та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочинається  з  16 березня 2020 року і триватиме до  14 квітня  2020 року.

Громадські слухання  відбудуться 14 квітня   2020 року об 11-00 годині в приміщенні Кіцманської міської ради за адресою: вул.Незалежності,57, м.Кіцмань,  Чернівецька область, 59300.

б)способи участі громадськості (надання  письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до ст.12 Законну України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту внесення змін до детального плану території  виробничої та житлово-громадської забудови с.Шипинці Кіцманського району Чернівецької області, вул.Л.Українки та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в)орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна  ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та  екологічною інформацією, у тому числі пов’язаної  зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитися з проектом внесення змін до детального плану території виробничої та житлово-громадської забудови с.Шипинці Кіцманського району Чернівецької області, вул.Л.Українки та Звітом про стратегічну екологічну оцінку, екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування можна в  Кіцманській міській раді за адресою: вул.Незалежності,57, м.Кіцмань,  Чернівецька область, 59300, з 10-00 до 18-00 год. щоденно, окрім суботи та неділі.

Матеріали  проекту детального плану території також розміщені на сайті

Кіцманської  міської ради – kitsman-rada@gov.ua

г)орган, до якого подаються  зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозиції

Кіцманська міська рада

Адреса подання зауважень і пропозицій у письмовій формі:

вул.Незалежності,57, м.Кіцмань,  Чернівецька область,59300.

Електронна адреса: kitsman-rada@gov.ua

Зауваження і пропозиції  приймаються в строк з  16 березня  по 14 квітня  2020р.

д)місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Кіцманська міська рада

вул.Незалежності,57, м.Кіцмань,  Чернівецька область,59300

4)необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« квітня 2020 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2209
mod_vvisit_counterВчора8525
mod_vvisit_counterЦей тиждень10734
mod_vvisit_counterОстанній тиждень63132
mod_vvisit_counterЦього місяця46721
mod_vvisit_counterОстаній місяць289009
mod_vvisit_counterВсі дні8797203

Веб представництва