• Реєстрація
П'ятниця, 13 березня 2020, 12:00

Повідомлення про оприлюднення Внесення змін до детального плану території виробничої та житлово-громадської забудови в масиві Сад в с.Шипинці Кіцманського району Чернівецької області

1)Повна назва документа державного планування:

Внесення  змін до детального плану території виробничої та житлово-громадської забудови в масиві Сад в с.Шипинці Кіцманського району Чернівецької області.

Територія площею 0,3811га, на яку  розробляється детальний план, знаходиться в межах  житлово-громадської  зони с.Шипинці, південній  його частині.

Територія  проектованої  забудови обмежена:

-північного сходу та південного заходу – вулиці;

-південного сходу- вулиця, адміністративна межа з смт.Лужани;

-північного заходу –  садибна забудова.

Рельєф проектованої  території  вирівняний. Абсолютні відмітки 178,46м – 178,63м.

Правовий режим проектованої території – землі комунальної власності сільськогосподарського призначення, загальною площею 0,3811га.

Метою розроблення  детального плану території є:

-визначення   територіальних  ресурсів  щодо розміщення садибної житлової забудови;

-визначення  архітектурно-планувальних  та природоохоронних  можливих  варіантів  формування    забудови    для  подальшої  проектної  розробки  оптимальних рішень;

-поліпшення екологічної ситуації;

-формування повноцінного високоякісного життєвого середовища;

-створення комфортних умов  для  перебування мешканців села на території житлової забудови та прилеглій території;

-забезпечення  нормативним озелененням;

-зміни цільового призначення земельної ділянки;

-узгодження  рішень щодо функціонування   об’єктів з  відповідними  архітектурними, інженерними та природоохоронними  службами.

Проект детального плану  складається  з  текстової та графічної  частин, а також  рішень  органів   місцевого  самоврядування,   матеріалів проведених  досліджень  території,  виконаних спеціалізованими  організаціями.

До  складу графічної частини  детального  плану  входить:

-схема існуючого  використання  території  зі  схемою  існуючих планувальних обмежень;

-проектний план з проектними планувальними обмеженнями  зі  схемами   вертикального планування  та  інженерної підготовки території, інженерних мереж та споруд, організації руху транспорту та пішоходів в М1:1000;

В основному кресленні – проектному плані  проаналізовано містобудівну ситуацію та запропоновано розміщення чотирьох присадибних земельних ділянок з розміщенням індивідуальних житлових будинків з господарськими будівлями, вертикальне планування території для збору та відведення  поверхневого стоку по рельєфу у природні пониження.

Джерелом водопостачання може бути каптаж розпочатого будівництвом водозабору в південній частині с.Шипинці, в поймі р.Прут.(ДПТ арх.№10-12/2011-02.12) Водовідведення господарсько-побутових стоків – самопливною каналізацією, через малі очисні споруди типу «Біотал-80» (ДПТ арх.№10-12/2011-02.12).

Пояснювальна записка  відповідає  графічним матеріалам  та  надає  опис  природних  умов,  оцінку  існуючої ситуації, пропозиції  щодо  встановлення  режиму  забудови, містобудівні  заходи  щодо  поліпшення  стану  навколишнього  середовища  та   реалізації детального  плану території.

Техніко-економічні показники:

-Територія  в межах детального плану, в т.ч.: – 0,3811 га;

-проектована садибна житлова забудова -0,3811га.

Обмеження : Охоронна зона ПЛ-10кВ в межах детального плану – 0,0400га.

2)Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Кіцманська міська рада.

3)Передбачувана процедура громадського обговорення:

а)дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення Проекту внесення змін до детального плану території  виробничої та житлово-громадської забудови в масиві Сад в с.Шипинці Кіцманського району Чернівецької області та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочинається  з  16 березня 2020 року і триватиме до  14 квітня 2020 року.

Громадські слухання  відбудуться  14 квітня   2020 року об 11-00 годині в приміщенні Кіцманської міської ради за адресою: вул.Незалежності,57, м.Кіцмань,  Чернівецька область, 59300.

б)способи участі громадськості (надання  письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до ст.12 Законну України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту внесення змін до детального плану території  виробничої та житлово-громадської забудови в масиві Сад в с.Шипинці Кіцманського району Чернівецької області та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в)орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна  ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та  екологічною інформацією, у тому числі пов’язаної  зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитися з проектом внесення змін до детального плану території виробничої та житлово-громадської забудови в масиві Сад в  с.Шипинці Кіцманського району Чернівецької області та Звітом про стратегічну екологічну оцінку, екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування можна в  Кіцманській міській раді за адресою: вул.Незалежності,57, м.Кіцмань,  Чернівецька область, 59300, з 10-00 до 18-00 год. щоденно, окрім суботи та неділі.

Матеріали  проекту детального плану території також розміщені на сайті

Кіцманської  міської ради – kitsman-rada@gov.ua

г)орган, до якого подаються  зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозиції

Кіцманська міська рада

Адреса подання зауважень і пропозицій у письмовій формі:

вул.Незалежності,57, м.Кіцмань,  Чернівецька область,59300.

Електронна адреса: kitsman-rada@gov.ua

Зауваження і пропозиції  приймаються в строк з  16 березня по 14 квітня  2020р.

д)місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Кіцманська міська рада

вул.Незалежності,57, м.Кіцмань,  Чернівецька область,59300

4)необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« квітня 2020 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2500
mod_vvisit_counterВчора8525
mod_vvisit_counterЦей тиждень11025
mod_vvisit_counterОстанній тиждень63132
mod_vvisit_counterЦього місяця47012
mod_vvisit_counterОстаній місяць289009
mod_vvisit_counterВсі дні8797494

Веб представництва