• Реєстрація
Середа, 18 березня 2020, 11:27

Повідомлення про оприлюднення проекту детального плану частини території по вулиці Центральна в місті Герца та Звіту по СЕО

1)Повна назва документа державного планування:

Детальний план частини території для розміщення магазину промислових та продовольчих товарів по вулиці Центральна в місті Герца Герцаївського району Чернівецької області.

Територія площею 0,0200 га, на яку  розробляється детальний план, знаходиться в центральній частині  м. Герца Герцаївського  району і має такі межі:

з півдня - вулицею  Центральній ( автодорога ІІІ категорії Чернівці - Герца), зі сходу  та півночі землі міської ради, із  заходу - землі комерційного призначення.

Рельєф місцевості з ухилом в східному напрямку, відмітки землі коливаються орієнтовно в межах 162.80-162.25 м.

Основна мета проекту:

- визначення   територіальних  ресурсів  щодо можливості розміщення будівель торгівлі;

- визначення  архітектурно-планувальних  та природоохоронних  можливих  варіантів  формування   їх  забудови    для  подальшої  проектної  розробки  оптимальних рішень;

- поліпшення екологічної ситуації;

- формування повноцінного високоякісного життєвого середовища;

- визначення цільового призначення земельної ділянки;

Проект детального плану  складається  з  текстової та графічної  частин, а також  рішень  органів   місцевого  самоврядування,   матеріалів проведених  досліджень  території,  виконаних спеціалізованими  організаціями.

До  складу графічної частини  детального  плану  входить:

- схема існуючого  використання  території  зі  схемою  існуючих планувальних обмежень;

- проектний план з проектними планувальними обмеженнями  зі  схемами   вертикального планування  та  інженерної підготовки території, інженерних мереж та споруд, організації руху транспорту та  пішоходів, в М1:1000;

В основному кресленні – проектному плані  проаналізовано містобудівну ситуацію та запропоновано будівництво магазину продовольчих та промислових товарів, з очисними спорудами повної біологічної  очистки .

Пояснювальна записка  відповідає  графічним матеріалам  та  надає  опис  природних  умов,  оцінку  існуючої ситуації, пропозиції  щодо  встановлення  режиму  забудови, містобудівні  заходи  щодо  поліпшення  стану  навколишнього  середовища  та   реалізації детального  плану території.

Техніко-економічні показники:

  • Площа забудови будівель  –        45.7 м2
  • Поверховість –                            І поверх
  • Умовна висота –                           до 8.0 м
  • Площа мощення –                         100 м2
  • Загальна площа будівель –          35.00 м2

2)Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Герцаївська міська рада.

3)Передбачувана процедура громадського обговорення:

а)дата початку та строки здійснення процедури:

громадське обговорення  Детального плану частини території для розміщення магазину промислових та продовольчих товарів по вулиці Центральна в м. Герца Герцаївського району Чернівецької області та Звіту про стратегічну екологічну оцінку з 07 березня 2020 року і триватиме до  09 квітня 2020 року.

б)способи участі громадськості (надання  письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до ст.12 Законну України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до Детального плану частини території для розміщення магазину промислових та продовольчих товарів по вулиці Центральна в м. Герца Герцаївського району Чернівецької області та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядається.

в)орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна  ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та  екологічною інформацією, у тому числі пов’язаної  зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитися з Детальним планом частини території для розміщення магазину промислових та продовольчих товарів по вулиці Центральна в м. Герца Герцаївського району Чернівецької області та Звітом про стратегічну екологічну оцінку, екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування можна в Герцаївській міській раді за адресою: 60500, Чернівецька область, м. Герца вул. Асакі Г. №9  Тел. 03740  21914.  Контактний e-mail(сайту): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

з 10-00 до 18-00 год. щоденно, окрім суботи та неділі.

Матеріали  проекту детального плану території також розміщені на сайті Герцаївської міської ради.

г)орган, до якого подаються  зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Виконком Герцаївської міської ради.

Адреса подання зауважень і пропозицій у письмовій формі:

60500, Чернівецька область, м. Герца вул. Асакі Г. №9  Тел. 03740  21914.  Контактний e-mail(сайту): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Зауваження і пропозиції  приймаються у строк з 07 лютого   2020 року і триватиме до  09 березня 2020 року.

д)місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Виконком Герцаївської міської ради.

60500, Чернівецька область, м. Герца вул. Асакі Г. №9

4)необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« квітня 2020 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2607
mod_vvisit_counterВчора8525
mod_vvisit_counterЦей тиждень11132
mod_vvisit_counterОстанній тиждень63132
mod_vvisit_counterЦього місяця47119
mod_vvisit_counterОстаній місяць289009
mod_vvisit_counterВсі дні8797601

Веб представництва