• Реєстрація
П'ятниця, 08 травня 2020, 13:15

Повідомлення про оприлюднення детального плану території в с. Шипинці 1-й пров. Л. Українки Кіцманського району та звіту про СЕО

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Детальний план території щодо розміщення житлової забудови в с. Шипинці 1-й пров. Л. Українки Кіцманського району Чернівецької області

Мета ДПТ: уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації території, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними вимогами, визначення містобудівних умов та обмежень, обгрунтування можливості житлової садибної забудови.

За функціональним призначенням територія, щодо якої здійснюється детальне планування відноситься до території житлової садибної забудови. Відповідно до рішень, прийнятих при розробленні ДПТ, проектом передбачається розміщення на присадибній ділянці індивідуального садибного житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Кіцманська міська рада Кіцманського району Чернівецької області

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі: а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 08-го травня 2020 року і триватиме до 08-го червня 2020 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання відбудуться 09.06.2020 об 14:00 в приміщенні Кіцманської міської ради за адресою: вул. Незалежності, 57 м. Кіцмань Чернівецької області.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитись з проектом детального плану території та розділом «Охорона навколишнього  природного  середовища», який розробляється у            складі   проекту   містобудівної   документації та одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку, можна у приміщенні Кіцманської міської ради за адресою: вул. Незалежності, 57 м. Кіцмань,  з понеділка по п’ятницю - з 09.00  год. до 17.00 год. Матеріали проекту детального плану території також розміщені на веб-сайті Кіцманської міської ради - http://www.kitsman-rada.gov.ua/.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Кіцманська міська рада. Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 59300, Чернівецька область, Кіцманський район, м. Кіцмань, вул. Незалежності, 57.

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 08.05.2020 по 08.06.2020.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« серпня 2020 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні467
mod_vvisit_counterВчора8441
mod_vvisit_counterЦей тиждень43145
mod_vvisit_counterОстанній тиждень60406
mod_vvisit_counterЦього місяця43145
mod_vvisit_counterОстаній місяць253234
mod_vvisit_counterВсі дні9881667

Веб представництва