• Реєстрація
П'ятниця, 05 червня 2020, 08:28

Professional Association of Ecologists of Ukraine (Професійна асоціація екологів України)

Об’єднання фахівців і керівників екологічних та юридичних служб промислових підприємств, топ-менеджерів, які здійснюють загальне управління компанією або екологічними аспектами її діяльності. Перша в Україні об’єднана сила професійних екологів. Медіатор екосфери, що створений задля синхронізації інтересів держави-бізнесу-громадськості-науки, задля збереження Довкілля.

ГС «ПРОФЕСІЙНА АСОЦІАЦІЯ ЕКОЛОГІВ УКРАЇНИ» (ПАЕУ) запрошує до взаємодії всіх, хто прагне до побудови ефективної системи екологічної безпеки на підприємстві!

МІСІЯ ПАЕУ

Створення та розвиток потужної платформи взаємодії всіх, хто прагне якісного довкілля

ВІЗІЯ ПАЕУ

Провідна сила досвідчених екологів помножена на необхідність модернізації економіки та природоохоронні зобов’язання України задля економіки нового типу — екологічної.

УЧАСНИКИ:

Згідно зі статутом Учасниками Асоціації можуть бути юридичні особи приватного права, у тому числі громадські об’єднання зі статусом юридичної особи, та фізичні особи, які досягли 18 років та не визнані судом недієздатними, за умови, що ці особи поділяють мету (цілі) та напрями діяльності Асоціації, визнають та виконують положення Статуту та своєчасно сплачують членські внески в порядку та розмірах, визначених керівними органами Асоціації згідно з положеннями цього Статуту.

Зарахування до учасників Асоціації відбувається за заявою претендента відповідно до вимог Статуту, Положення про участь (членство) та рішень керівних органів Асоціації.

ЦІЛІ:

розробка законів та інших нормативно-правових актів, що усуватимуть прогалини природоохоронного законодавства;

організація та проведення громадських експертиз проєктів законів, програм, рішень та інших документів і нормативних актів;

сприяння організації та впровадженню заходів щодо вдосконалення екологічної освіти, розвитку екологічної професії та підвищення кваліфікації екологів;

сприяння екологічній та харчовій безпеці в Україні;

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« січня 2021 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2364
mod_vvisit_counterВчора6924
mod_vvisit_counterЦей тиждень44787
mod_vvisit_counterОстанній тиждень70526
mod_vvisit_counterЦього місяця238159
mod_vvisit_counterОстаній місяць191863
mod_vvisit_counterВсі дні11338006

Веб представництва