• Реєстрація
Вівторок, 23 червня 2020, 14:49

Повідомлення про оприлюднення ДПТ багатоквартирної житлової та громадської забудови м. Чернівці та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

1) Повна назва документа державного планування:

Детальний план території багатоквартирної житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Головною, Залозецького Володимира, Криворізькою, залізничною колією, проспектом Незалежності, Ясською в м. Чернівці на земельній ділянці, орієнтовною площею 12,0 га.

Детальний план території є документом державного планування та розробляється з метою деталізації планувальної структури даної частини міста, визначення функціонального призначення даної території, просторові рішення та параметри комплексної забудови. Територія проекту детального плану території знаходиться в адміністративних межах міста Чернівці.

Метою розроблення детального плану території є необхідність визначити:

-  Уточнення планувальної структури і функціонального призначення території та параметрів забудови;

- Визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та  санітарно-гігієнічними нормами;

- Додержання функціонального зонування території;

-Забезпечення комплексної забудови території;

- Створення раціональної інфраструктури;

- Створення нового громадського простору;

- Раціональне розміщення багатоквартирної житлової забудови;

- Влаштування благоустрою на території санітарно-захисної смуги дистанції колії ІV категорії;

- Додержання санітарних норм;

При розробленні детального  плану території  враховано вимоги Закону України «Про регулювання містобудівної  діяльності», ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», ДБН В.1.1.7-2016 «Пожежна безпека об’єктів будівництва», ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність  будівель та споруд», ДБН В.2.3-5-2018 «Вулиці та дороги населених пунктів» та інші нормативно-правові акти.

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Виконавчий комітет Чернівецької міської ради.

3) Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення  Детального плану території багатоквартирної житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Головною, Залозецького Володимира, Криворізькою, залізничною колією, проспектом Незалежності, Ясською в м. Чернівці та Звіту про стратегічну екологічну оцінку становить не менше 30 днів з дня оприлюднення повідомлення на сайті Чернівецької міської ради та  друкованих засобах масової інформації.

Громадське обговорення починається з 18 червня 2020 року і триватиме по 20 липня 2020 року.

б)способи участі громадськості (надання  письмових зауважень і пропозицій,     громадські слухання, тощо):

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) зауваження і пропозиції.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):

Громадські слухання відбудуться: 20 липня 2020 року о 15 годині в залі засідань (кабінет 105) Чернівецької міської ради за адресою: Центральна площа,1.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою  можна  ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та  екологічною інформацією, у тому числі пов’язаної  зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування.

Ознайомитися з Детальним планом території багатоквартирної житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Головною, Залозецького Володимира, Криворізькою, залізничною колією, проспектом Незалежності, Ясською в м. Чернівці та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна на веб-сайті Чернівецької міської ради http://chernivtsy.eu/portal/ або до завершення процедури проведення громадського обговорення у приміщенні Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради за адресою: 58000, м. Чернівці, вул. Б.Хмельницького,64-А.

г)орган, до якого подаються  зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради.

Адреса подання зауважень і пропозицій у письмовій формі: 58000, м. Чернівці, вул. Б.Хмельницького,64 А; електр. адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Зауваження і пропозиції  приймаються у строк з  18 червня 2020 року до  20 липня  2020 року.

д)місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Екологічна інформація, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується проекту детального плану території знаходиться в Департаменті охорони здоров’я та Управлінні екології та природних ресурсів ЧОДА.
та оприлюднена на офіційному веб-сайті Чернівецької міської ради: http://chernivtsy.eu/

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« липня 2020 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2693
mod_vvisit_counterВчора6249
mod_vvisit_counterЦей тиждень28076
mod_vvisit_counterОстанній тиждень56060
mod_vvisit_counterЦього місяця58064
mod_vvisit_counterОстаній місяць235737
mod_vvisit_counterВсі дні9643352

Веб представництва