• Реєстрація
Понеділок, 20 липня 2020, 13:03

Повідомлення про оприлюднення детального плану території багатоквартирної житлової забудови, обмеженої вулицями Я. Мудрого - Привокзальною - Гетьмана Дорошенка - 2-м пров. Я. Мудрого в м. Чернівцях

1) Повна назва документа державного планування:

Детальний план території багатоквартирної житлової забудови, обмеженої вулицями Я. Мудрого - Привокзальною - Гетьмана Дорошенка - 2-м пров. Я. Мудрого в м. Чернівцях на земельній ділянці, орієнтовною площею 6,0 га.

Детальний план території є документом державного планування та розробляється з метою деталізації планувальної структури даної частини міста, визначення функціонального призначення даної території, просторові рішення та параметри комплексної забудови. Територія проєкту детального плану території знаходиться в адміністративних межах міста Чернівці.

Метою розроблення детального плану території є необхідність визначити;

-      Уточнення планувальної структури і функціонального призначення території та параметрів забудови;

-     Визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами;

-   Додержання функціонального зонування території;

-Забезпечення комплексної забудови території;

-   Створення раціональної інфраструктури;

-   Створення нового громадського простору;

-  Раціональне розміш,ення багатоквартирної житлової забудови;

-  Додержання санітарних норм;

При розробленні детального плану території враховано вимоги Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ДБН Б. 1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», ДБН В. 1.1.7-2016 «Пожежна безпека об’єктів будівництва», ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель та споруд», ДБН В.2.3-5-2018 «Вулиці та дороги населених пунктів» та інші нормативно-правові акти.

2)                       Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Виконавчий комітет Чернівецької міської ради.

3)                      Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення Детального плану території багатоквартирної житлової забудови, обмеженої вулицями я. Мудрого - Привокзальною - Гетьмана Дорошенка - 2-м пров. Я. Мудрого в м. Чернівцях та Звіту про стратегічну екологічну оцінку становить не менше ЗО днів з дня оприлюднення повідомлення на сайті Чернівецької міської ради та друкованих засобах масової інформації.

Громадське обговорення починається з 2 липня 2020 року і триватиме по З серпня 2020 року.

б)способи   участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання, тощо):

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) зауваження і пропозиції.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):

Громадські слухання відбудуться: З серпня 2020 року о 15 годині в залі засідань (кабінет 105) Чернівецької міської ради за адресою: Центральна площа, 1.

г)  орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування.

Ознайомитися з Детальним планом території багатоквартирної житлової забудови, обмеженої вулицями Я. Мудрого - Привокзальною - Гетьмана Дорошенка - 2-м пров. Я. Мудрого в м. Чернівцях та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна на веб-сайті Чернівецької міської ради http://chemivtsy.eu/portal/ або до завершення процедури проведення громадського обговорення у приміщенні Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради за адресою: 58000, м. Чернівці, вул. Б.Хмельницького,64-А.

г)орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради.

Адреса подання зауважень і пропозицій у письмовій формі: 58000, м. Чернівці, вул. Б.Хмельницького,64 А; електр. адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 2 липня 2020 року до З серпня липня 2020 року.

д)місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Екологічна інформація, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується проекту детального плану території знаходиться в Департаменті охорони здоров’я та Управлінні екології та природних ресурсів ЧОДА. та оприлюднена на офіційному веб-сайті Чернівецької міської ради:

4)                      Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« грудня 2020 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2130
mod_vvisit_counterВчора4270
mod_vvisit_counterЦей тиждень50661
mod_vvisit_counterОстанній тиждень74928
mod_vvisit_counterЦього місяця28800
mod_vvisit_counterОстаній місяць97065
mod_vvisit_counterВсі дні10936784

Веб представництва