• Реєстрація
П'ятниця, 14 серпня 2020, 09:30

При Міндовкіллі запрацювала робоча група із врегулювання проблемних питань засмічення побутовими та будівельними відходами

Заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Руслан Стрелец провів перше онлайн-засідання робочої групи, яка опікуватиметься питаннями запобігання потраплянню твердих побутових відходів у р. Тиса та інші водні об’єкти, у національному та транскордонному аспектах.

«Завдання, яке поставив Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Роман Абрамовський – напрацювати дієві заходи для запобігання потраплянню відходів у водойми. Україна має вирішити це питання на державному рівні і не допускати у подальшому репутаційних та екологічних втрат», - зауважив Руслан Стрілець.

Нагадаємо, що необхідність створення робочої групи із запобігання потраплянню твердих побутових відходів у р. Тиса та інші водні об’єкти, у національному та транскордонному аспектах обумовлена наслідками червневого паводка у Карпатському регіоні. Цей робочий орган має стати платформою для напрацювання дієвих рішень у сфері поводження із відходами на місцевому рівні.

Представники Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької та Львівської облдержадміністрацій інформували про ситуацію із поводженням з відходами на місцевих рівнях, зокрема, щодо проблем відсутності санкціонованих сміттєзвалищ, розширення сміттєвих полігонів та потреб у будівництві сміттєпереробних заводів.

Руслан Стрілець запевнив учасників онлайн-наради, що за дорученням Міністра Романа Абрамовського Міністерство спільно з Комітетом Верховної Ради України з екологічної політики та природокористування та іншими стейкхолдерами активно працюють над доопрацюванням проєкту Закону № 2207-1д «Про управління відходами» для його прийняття Верховною Радою України у другому читанні. Та додав, що питання поводження з відходами у цілому потребує напрацювання змін у галузевому законодавстві, спрощення дозвільних процедур тощо.

Тож члени робочої групи до наступного засідання мають підготувати пропозиції щодо внесення змін у галузеве законодавство та врегулювання питання на місцевому рівні.

Джерело: Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« січня 2021 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1265
mod_vvisit_counterВчора5409
mod_vvisit_counterЦей тиждень6674
mod_vvisit_counterОстанній тиждень53234
mod_vvisit_counterЦього місяця253280
mod_vvisit_counterОстаній місяць191863
mod_vvisit_counterВсі дні11353127

Веб представництва