• Реєстрація
Вівторок, 22 вересня 2020, 14:33

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території щодо розміщення СТО та автомийки по вул. Бажанського, 41 в м. Вашківці Вижницького району Чернівецької області»

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Детальний план території щодо розміщення СТО та автомийки по вул. Бажанського, 41 в м. Вашківці Вижницького району Чернівецької області.

Мета ДПТ: уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації території, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними вимогами, визначення містобудівних умов та обмежень, обгрунтування можливості розміщення СТО та автомийки.

За функціональним призначенням територія, щодо якої здійснюється детальне планування відноситься до території громадської забудови. Відповідно до рішень, прийнятих при розробленні ДПТ, проектом передбачається розміщення СТО та автомийки на чотири пости.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Вашківецька міська рада Вижницького району Чернівецької області

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі: а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 18-го вересня 2020 року і триватиме до 17-го жовтня 2020 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання відбудуться 19.10.2020 об 10:00 в приміщенні Вашківецької міської ради за адресою: вул. Героїв Майдану, буд. 2, м. Вашківці, Вижницького району.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитись з проектом детального плану території та розділом «Охорона навколишнього  природного  середовища», який розробляється у складі проекту  містобудівної   документації та одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку, можна у відділі земельних відносин Вашківецької міської ради за адресою: вул. Героїв Майдану, буд. 2, м. Вашківці,  з понеділка по п’ятницю - з 09.00  год. до 17.00 год. Матеріали проекту детального плану території також розміщені на веб-сайті Вашківецької міської ради - https://vashkivetska-gromada.gov.ua/.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Вашківецька міська рада Чернівецької області. Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 59210, Чернівецька область, Вижницький район, м. Вашківці, вул. Героїв Майдану, буд. 2.

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 18.09.2020 по 17.10.2020.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« жовтня 2020 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1435
mod_vvisit_counterВчора13268
mod_vvisit_counterЦей тиждень1435
mod_vvisit_counterОстанній тиждень71942
mod_vvisit_counterЦього місяця261598
mod_vvisit_counterОстаній місяць397043
mod_vvisit_counterВсі дні10779925

Веб представництва