• Реєстрація
Середа, 06 січня 2021, 10:41

Повідомлення про оприлюднення проекту "Детальний план частини території для будівництва житлового будинку по провулку Емінеску М. в місті Герца Герцаївського району Чернівецької області "

1)Повна назва документа державного планування:

Детальний план частини території частини території для будівництва житлового будинку по провулку Емінеску М. в місті Герца Герцаївського району Чернівецької області.

Територія, на яку розробляється детальний план, розташована в західній частині м. Герца в районі кварталу індивідуальних житлових будинків, та входить в межі населеного пункту, включає в себе землі комунальної власності та використовуються для будівництва індивідуального житлового будинку та ведення особистого селянського господарства і має такі межі:

з півночі - з вулицею Об"їзна, із заходу - провулок Емінеску М, на півдні  та  сході - забудовані землі для індивідуальної житлової забудови.

Рельєф місцевості з незначним ухилом в східному напрямку, відмітки землі в місці де пропонується розмістити житловий будинок коливаються орієнтовно в межах 190.26-192.40 м.

Основна мета проекту:

- визначення територіальних ресурсів щодо можливості розміщення індивідуального житлового будинку;

- визначення архітектурно-планувальних та природоохоронних можливих варіантів формування їх забудови для подальшої проектної розробки оптимальних рішень;

- поліпшення екологічної ситуації;

- формування повноцінного високоякісного життєвого середовища;

- зміни цільового призначення земельної ділянки;

Проект детального плану складається з текстової та графічної частин, а також рішень органів місцевого самоврядування, матеріалів проведених досліджень території, виконаних спеціалізованими організаціями.

До складу графічної частини детального плану входить:

- схема існуючого використання території зі схемою існуючих планувальних обмежень;

- проектний план з проектними планувальними обмеженнями зі схемами вертикального планування та інженерної підготовки території, інженерних мереж та споруд, організації руху транспорту та пішоходів, в М1:500;

В основному кресленні – проектному плані  проаналізовано містобудівну ситуацію та запропоновано будівництво індивідуального житлового будинку, очисних споруд повної біологічної  очистки типу «BIOTAL», влаштуванням майданчика з контейнерами для роздільного сортування сміття.

Пояснювальна записка  відповідає  графічним матеріалам та надає опис природних умов, оцінку існуючої ситуації, пропозиції щодо встановлення режиму забудови, містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища та реалізації детального плану території.

Техніко-економічні показники:

  • Площа забудови будівель  –        400 м2
  • Поверховість –                            ІІ поверхи
  • Умовна висота –                           до 10.0 м
  • Площа мощення –                         400 м2
  • Загальна площа будівель –          500.0 м2

2)Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Герцаївська міська рада.

3)Передбачувана процедура громадського обговорення:

а)дата початку та строки здійснення процедури:

громадське обговорення Детального плану частини території для будівництва житлового будинку по провулку Емінеску М. в місті Герца Герцаївського району Чернівецької області з 04 грудня 2020 року і триватиме до 04 січня 2021 року та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочинається з 04 грудня 2020 року і триватиме до 19 грудня 2020 року.

б)способи участі громадськості (надання  письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до ст.12 Законну України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до Детального плану частини території для будівництва житлового будинку по провулку Емінеску М. в місті Герца Герцаївського району Чернівецької області та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядається.

в)орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна  ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та  екологічною інформацією, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитися з Детальним планом частини території для будівництва житлового будинку по провулку Емінеску М. в місті Герца Герцаївського району Чернівецької області та Звітом про стратегічну екологічну оцінку, екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування можна в Герцаївській міській раді за адресою: 60501, Чернівецька область, м. Герца вул. Асакі Г. №9.  Тел. 03740  21914.  Контактний e-mail(сайту): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

з 10-00 до 18-00 год. щоденно, окрім суботи та неділі.

Матеріали  проекту детального плану території також розміщені на сайті Герцаївської міської ради.

г)орган, до якого подаються  зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Виконком Герцаївської міської ради.

Адреса подання зауважень і пропозицій у письмовій формі:

60501, Чернівецька область, м. Герца вул. Асакі Г. №9.  Тел. 03740  21914.  Контактний e-mail(сайту): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Зауваження і пропозиції  приймаються у строк з 04 грудня 2020 року і триватиме до  04 січня 2021 року.

д)місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Виконком Герцаївської міської ради.

м. Герца вул. Асакі Г. №9.  Тел. 03740  21914.  Контактний e-mail(сайту): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

4)необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« січня 2021 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні4984
mod_vvisit_counterВчора9472
mod_vvisit_counterЦей тиждень32142
mod_vvisit_counterОстанній тиждень70526
mod_vvisit_counterЦього місяця225514
mod_vvisit_counterОстаній місяць191863
mod_vvisit_counterВсі дні11325361

Веб представництва