• Реєстрація
Вівторок, 02 лютого 2021, 13:39

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території щодо розміщення магазину по вул. Л. Українки в с. Шипинці Кіцманського району Чернівецької області»

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Детальний план території щодо розміщення магазину по вул. Л. Українки в с. Шипинці Кіцманського району Чернівецької області.

Мета ДПТ: уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації території, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними вимогами, визначення містобудівних умов та обмежень.

За функціональним використанням (призначенням) територію, щодо якої здійснюється детальне планування пропонується віднести до території громадської забудови та території житлової садибної забудови. В межах земельних ділянок передбачається розміщення магазину та індивідуальних садибних житлових будинків.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Кіцманська міська рада Кіцманського району Чернівецької області

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі: а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 15-го січня 2021 року і триватиме до 13-го лютого 2021 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання відбудуться 16.02.2020 об 11:00 год. в приміщенні Шипинецького старостинського округу Кіцманської ОТГ за адресою: вул. Н. Яремчука, 6 с. Шипинці.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитись з проектом детального плану території та розділом «Охорона навколишнього  природного  середовища», який розробляється у складі проекту  містобудівної   документації та одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку, можна у приміщенні Шипинецького старостинського округу Кіцманської ОТГ за адресою: вул. Н. Яремчука, 6 с. Шипинці,  з понеділка по п’ятницю - з 09.00  год. до 17.00 год. Матеріали проекту детального плану території також розміщені на веб-сайті Кіцманської міської ради - http://www.kitsman-rada.gov.ua/.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Кіцманська міська рада. Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 59300, Чернівецька область, Кіцманський район, м. Кіцмань, вул. Незалежності, 57.

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 15.01.2021 р. по 13.02.2021 р.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« березня 2021 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1535
mod_vvisit_counterВчора6785
mod_vvisit_counterЦей тиждень1535
mod_vvisit_counterОстанній тиждень43403
mod_vvisit_counterЦього місяця36224
mod_vvisit_counterОстаній місяць242788
mod_vvisit_counterВсі дні11671977

Веб представництва