• Реєстрація
Середа, 12 січня 2022, 10:56

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території щодо розміщення культових будівель та споруд по вул. Бажанського в м. Вашківці Вижницького району Чернівецької області»

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Детальний план території щодо розміщення культових будівель та споруд по вул. Бажанського

в м. Вашківці Вижницького району Чернівецької області

Мета ДПТ: уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації території, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними вимогами, визначення містобудівних умов та обмежень, обгрунтування можливості розміщення культових будівель та споруд.

За функціональним призначенням територія, щодо якої здійснюється детальне планування відноситься до території громадської забудови. Передбачається розміщення церкви на 50 прихожан.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Вашківецька міська рада Вижницького району Чернівецької області

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі: а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 31-го грудня 2021 року і триватиме до 29-го січня 2022 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання відбудуться 01 лютого 2022 року об 10:00 в приміщенні Вашківецької міської ради за адресою: вул. Героїв Майдану, буд. 2, м. Вашківці, Вижницького району.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитись з проектом детального плану території та розділом «Охорона навколишнього  природного  середовища», який розробляється у складі проекту  містобудівної   документації та одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку, можна у відділі земельних відносин Вашківецької міської ради за адресою: вул. Героїв Майдану, буд. 2, м. Вашківці,  з понеділка по п’ятницю - з 09.00  год. до 17.00 год. Матеріали проекту детального плану території також розміщені на веб-сайті Вашківецької міської ради - https://vashkivetska-gromada.gov.ua/.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Вашківецька міська рада Чернівецької області. Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 59210, Чернівецька область, Вижницький район, м. Вашківці, вул. Героїв Майдану, буд. 2.

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 31 грудня 2021 року по 29 січня 2022 року.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« червня 2022 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні5144
mod_vvisit_counterВчора12437
mod_vvisit_counterЦей тиждень5144
mod_vvisit_counterОстанній тиждень71592
mod_vvisit_counterЦього місяця273987
mod_vvisit_counterОстаній місяць310506
mod_vvisit_counterВсі дні15753193

Веб представництва