• Реєстрація
Сортировать по дате: П'ятниця, 29 листопада 2019
П'ятниця, 29 листопада 2019, 15:27

День працівників прокуратури України

З огляду на роль органів прокуратури України у зміцненні законності, захисту прав людини і громадянина, а також внесок працівників прокуратури у справу формування України як правової держави, Указом Президента України від 02.11.2000 року № 1190/2000 1 грудня встановлено професійне свято – День працівників прокуратури.

Шановні працівники прокуратури! Ваша робота відповідальна і суспільно важлива. Адже прокуратура забезпечує захист інтересів держави, конституційних прав і свобод громадян та відіграє провідну роль у зміцненні законності і правопорядку в Україні. Тож нехай Ваш професіоналізм, чесність, принциповість та вірне служіння закону стануть запорукою гідного виконання покладених на вас обов’язків.

Міцного здоров’я, наснаги, успіхів та вагомих досягнень у Вашій діяльності! Нехай довіра громадян і утвердження справедливості у суспільстві стануть найвищою винагородою за Вашу сумлінну роботу!

З повагою

колектив управління екології та

природних ресурсів Чернівецької

обласної державної адміністрації

П'ятниця, 29 листопада 2019, 15:24

День домашніх тварин

Вперше ідею організувати таке свято висунули в 1931 році. Сталося це в Флоренції, під час Міжнародного конгресу прихильників руху із захисту природи. Тоді більшість масових заходів створювали, щоб розвинути почуття відповідальності за тварин. Адже багато хто спочатку бере їх до себе в будинок, а потім, як тільки щось йде не так, або звір набридає, його викидають на вулицю. Люди не беруть на себе зобов'язання по догляду за котами, собаками, папугами та іншими домашніми улюбленцями, а багато хто з них з самого спочатку не пристосовані до життя без людської допомоги.

З цього часу свято проводять щороку, щоб нагадати людям: «Ви відповідальні за того, кого приручили». Саме ця фраза, сказана колись Екзюпері в його творі «Маленький принц» і стала практично девізом дня.

У різних країнах різні заходи в цей день. Хтось проводить пікети на захист тварин від жорстокого поводження, хтось влаштовує флешмоби закликаючи створити притулок або клініку, десь просто влаштовують виставки котів і собак. Але, як би ви не відзначали цей день, головна мета проведення всіх акцій і заходів – актуалізація уваги широкої громадськості (і в першу чергу підростаючого покоління до проблем домашніх тварин (в тому числі бездомних); виховання дбайливого ставлення до них (і взагалі до живої природи), відповідальності за їх зміст і розуміння того, що вони – «брати наші менші», а не об'єкт розваги. Як зазначають власники домашніх тварин, знайти підхід до будь-якого домашнього вихованця легко – треба просто любити його, і він відповість взаємністю.


У листопаді відзначається низка екологічних дат – Міжнародний день енергозбереження (11 листопада), День вторинної переробки (15 листопада), День без покупок (остання п’ятниця листопада – одночасно з «чорною п’ятницею»). І кожна з цих дат звертає увагу на споживацьке ставлення суспільства до природних ресурсів. Природа сприймається нами як комора. Безмежна комора.

Сьогодні у багатьох країнах світу відзначають День без покупок. Це є своєрідним 24-годинним мораторієм на купівлю нових речей. Ще на фазі покупки кожному слід подумати про те, що будь-яка річ у свій час стане відходом. І швидше за все, це сміття потрапить на сміттєзвалище де гнитиме не один рік. Саме про вік сміття працівники національного природного парку «Хотинський» розповідали учням Хотинської школи №1 під час тренінгового заняття на тему: «Забруднення навколишнього середовища» та презентували для освітнього закладу корисний подарунок – власноруч зроблений стенд «Вік сміття».

«Усі ми пасажири одного корабля, що називається Земля»,- сказав Антуан де Сент-Екзюпері. Обов’язок усіх полягає у постійній турботі про благо нашого спільного дому, а отже, й про себе.

Великі і нерозумні покупки неминуче призводять до величезної кількості сміття. Ось вам деякі факти:

• Більше трьох з половиною мільйонів тонн твердих побутових відходів викидається в світі щодня, і кількість їх тільки збільшується (це в 10 разів більше, ніж сто років тому).

• За підрахунками ООН, на звалищах виявляється близько третини всіх вироблених продуктів харчування.

• Сміттєва пляма, яка знаходиться в Тихому океані, вже в три рази перевершила площу Франції.

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« листопада 2019 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1939
mod_vvisit_counterВчора12633
mod_vvisit_counterЦей тиждень24426
mod_vvisit_counterОстанній тиждень85143
mod_vvisit_counterЦього місяця380040
mod_vvisit_counterОстаній місяць282762
mod_vvisit_counterВсі дні10501324

Веб представництва