• Реєстрація
Сортировать по дате: П'ятниця, 27 грудня 2019

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас з наступаючим Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо міцного здоров’я,

щастя, натхнення в роботі та успіхів у всіх добрих починаннях,

та надії на краще майбутнє.

Хай Новий рік принесе добробут та благополуччя в

Вашій сім’ї, мир та затишок у Ваш дім,

достаток та радість у Ваші родини.

Здійснення усього світлого,

що є у Ваших мріях,  плідних звершень у розбудові

незалежної, багатої та квітучої України

З повагою

Колектив управління

екології та природних ресурсів

Чернівецької обласної державної адміністрації


Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту: «Генеральний план м.Вашківці» (далі - генеральний план).

Зміст проекту генерального плану відповідає діючому законодавству України у галузі містобудування та вимогам Державних будівельних норм: ДБН Б. 1.1 -15:2012 «Склад та зміст генерального плану населеного пункту».

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Вашківецька міська рада.

Передбачувана процедура громадського обговорення:

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку до проекту генерального плану м. Вашківці Вижницького району Чернівецької області розпочато з дня їх оприлюднення, а саме з 16.12.2019 року на сайті Вашківецької міської ради (посилання на веб-сторінку https://vashkivetska-gromada.gov.ua/ та триватиме до 29.01.2020 року.

Спосіб участі громадськості - надання письмових зауважень і пропозицій в межах^ строку громадського обговорення, та не пізніше 29.01.2020 р. •

Громадські слухання звіту про стратегічну екологічну оцінку до проекту генерального плану м. Вашківці Вижницького району Чернівецької відбудуться 30.01.2020 р. в приміщенні Вашківецької міської ради за адресою м.Вашківці, вул. Героїв Майдану, 2, місце проведення: актова зала.

Відповідно до ст. 12 Закону «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником.

Ознайомитися з проектом генерального плану м.Вашківці та звітом про стратегічну екологічну оцінку, а також отримати додаткову екологічну інформацію, що стосується проекту генерального плану м.Вашківці Вижницького району Чернівецької області можна за адресою: Вашківецька міська рада м. Вашківці, вул. Героїв Майдану, 2, у відділі земельних відносин та комунальної власності Вашківецької міської ради.

Зауваження і пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку, проекту генерального плану м.Вашківці подаються до відділу земельних відносин та комунальної власності Вашківецької міської ради.

Відповідальна особа: в.о. начальника відділу земельних відносин та комунальної власності Вашківецької міської ради - Подольчук Руслан

Миколайович. Контактні дані; електронна адреса : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; тел. (03730) 4-30-40

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, тобто до 29.01.2019 року включно.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, що стосується проекту генерального плану м.Вашківці Вижницького району Чернівецької області ; відділ земельних відносин та комунальної власності Вашківецької міської ради (поштовий індекс 59210, Чернівецька область Вижницький район м.Вашківці, вул.Героїв Майдану, 2).

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« грудня 2019 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні7133
mod_vvisit_counterВчора10207
mod_vvisit_counterЦей тиждень48562
mod_vvisit_counterОстанній тиждень85143
mod_vvisit_counterЦього місяця7133
mod_vvisit_counterОстаній місяць397043
mod_vvisit_counterВсі дні10525460

Веб представництва