• Реєстрація
Сортировать по дате: Четвер, 05 грудня 2019

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту детального плану території щодо розміщення  житлово-громадської забудови по пров. Залізничному в с.Мамаївці Кіцманського району Чернівецької області

1)Повна назва документа державного планування:

Детальний план території щодо розміщення  житлово-громадської забудови по пров. Залізничному в с.Мамаївці Кіцманського району Чернівецької області.

Територія площею 0,2426га, на яку  розробляється детальний план, знаходиться на північно-західній  частині с.Мамаївці Кіцманського району і має такі межі:

-північного та південного сходу, південного заходу – землі для ведення  особистого селянського господарства;

-північного заходу – дорога.

Основна мета проекту:

- уточнення  територіальних  ресурсів  щодо можливості розміщення автошколи;

-визначення  архітектурно-планувальних  та природоохоронних,  можливих  варіантів  формування   їх  забудови    для  подальшої  проектної  розробки  оптимальних рішень;

-поліпшення екологічної ситуації;

-формування повноцінного містобудівного середовища;

-створення комфортних умов  для  проживання  мешканців прилеглої території;

-формування  принципів планувальної організації території;

-визначення  всіх планувальних обмежень використання території  згідно з вимогами державних будівельних норм та санітарно-гігієнічних правил;

- зміни цільового призначення земельної ділянки;

-узгодження  рішень щодо розміщення  об’єкта з  відповідними  архітектурними, інженерними та природоохоронними  службами.

-визначення  напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності.

Проект детального плану  складається  з  текстової та графічної  частин, а також  рішень  органів   місцевого  самоврядування,   матеріалів проведених  досліджень  території,  виконаних спеціалізованими  організаціями.

До  складу графічної частини  детального  плану  входить:

-схема існуючого  використання  території  зі  схемою  існуючих планувальних обмежень;

-проектний план з проектними планувальними обмеженнями  зі  схемами   вертикального планування  та  інженерної підготовки території, інженерних мереж та споруд, організації руху транспорту та пішоходів, в М1:500.

В основному кресленні – проектному плані  проаналізовано містобудівну ситуацію та запропоновано будівництво будівлі автошколи, очисних споруд повної біологічної  очистки типу «BIOTAL», влаштування тимчасової стоянки для зберігання автомобілів.

Пояснювальна записка  відповідає  графічним матеріалам  та  надає  опис  природних  умов,  оцінку  існуючої ситуації, пропозиції  щодо  встановлення  режиму  забудови, містобудівні  заходи  щодо  поліпшення  стану  навколишнього  середовища  та   реалізації детального  плану території.

Техніко-економічні показники:

-територія  в межах детального плану, в т.ч.: – 0,2426 га;

-проектована забудова, в т.ч. – 0,0135га;

-озеленення – 0,0050га;

-замощення – 0,2241га.

2)Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Мамаївська  сільська рада.

3)Передбачувана процедура громадського обговорення:

а)дата початку та строки здійснення процедури:

громадське обговорення  Детального плану  території щодо розміщення  житлово-громадської забудови по пров. Залізничному в с.Мамаївці Кіцманського району  та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочинається  з 25 листопада 2019 року і триватиме до   24 грудня 2019 року.

Громадські слухання відбудуться  24 грудня цього року  об 11-00год. в приміщенні Мамаївської сільської ради

б)способи участі громадськості (надання  письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до ст.12 Законну України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до Детального плану території  щодо розміщення  житлово-громадської забудови по пров. Залізничному в с.Мамаївці Кіцманського району та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядається.

в)орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна  ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та  екологічною інформацією, у тому числі пов’язаної  зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитися з Детальним планом території щодо розміщення  житлово-громадської забудови по пров. Залізничному в с.Мамаївці Кіцманського району та Звітом про стратегічну екологічну оцінку, екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування можна в Мамаївській сільській раді за адресою:с.Мамаївці Кіцманського  район, Чернівецька область з 10-00 до 18-00 год. щоденно, окрім суботи та неділі.

Матеріали  проекту детального плану території також розміщені на сайті Мамаївської сільської ради.

г)орган, до якого подаються  зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Виконком Мамаївської сільської ради.

Адреса подання зауважень і пропозицій у письмовій формі:

Вул.Шевченка,156, с.Мамаївці, Кіцманський район, Чернівецька область, 59343.

Електронна адреса:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Зауваження і пропозиції  приймаються у строк з 25.11.2019р.  по  24.12. 2019 року.

д)місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Виконком Мамаївської  сільської ради.

вул.Шевченка,156, с.Мамаївці, Кіцманський  район, Чернівецька область, 59343.

4)необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Четвер, 05 грудня 2019, 10:54

5 грудня - Всесвітній день ґрунтів

Щороку 5 грудня за підтримки продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) відзначають Міжнародний день ґрунтів (World Soil Day).

Вперше з ініціативою установи Всесвітнього дня ґрунтів виступив Міжнародний союз ґрунтознавства (IUSS) у 2002 році. Однак лише в грудні 2013 року на 68-ій Генеральній Асамблеї ООН 5 грудня було офіційно проголошено Всесвітнім днем ґрунтів.

Відзначення Всесвітнього дня ґрунту має ціллю підвищити обізнаність людей про важливість ґрунтів в нашому житті.

Ґрунти – це основний ресурс виробництва в сільському господарстві. Вони забезпечують життєво необхідні екосистемні функції і є основним засобом виробництва продуктів харчування, кормів, палива, природного волокна і лікарських засобів, що мають важливе значення для забезпечення добробуту людини.

Проте в усіх частинах світу деградація ґрунтів є проблемою, що швидко набирає обертів.

Слід пам’ятати, що ґрунт – це невідновлюваний ресурс, адже протягом тривалого проміжку часу людство сприймало його як даність. Тому безкомпромісним завданням для  кожного з нас  задля  збереження ґрунтів є їхнє  екологічно раціональне використання.

Повідомлення про оприлюднення Проекту Генерального плану села Рашків Хотинського району Чернівецької області та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища»).

1. Повна назва документа державного планування, шо пропонується:

Генеральний план с.Рашків Хотинського району Чернівецької області.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Рукшинська сільська рада Хотинського району Чернівецької області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

а)         дата початку та строки здійснення процедури - відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення Розділу "Охорона навколишнього природного середовища" (звіт зі стратегічної екологічної оцінки) та проекту Генерального плану села Рашків Рукшинської сільської ради Хотинського району Чернівецької області розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 15 листопада 2019 року на сайті Рукшинської сільської ради http://rakshynska.gromada.org.ua/ та триватиме до 14 грудня 2019 р.

б)         способи участі громадськості - громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та Розділу "Охорона навколишнього природного середовища" (звіту про стратегічну екологічну оцінку), одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження, або вмотивовано їх відхиляє.

в)         дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань - 25 листопада 2019 року о 12.00 год за адресою: Чернівецька обл., Хотинський р-н, с.Рукшин, вул.Головна 35а, приміщення сільської ради.

г)         орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування - 60030, Чернівецька обл., Хотинський р-н, с.Рукшин, вул.Головна 35а, тел. 03731 -42-234

Контактна особа Р.А.Кучер.

д)         орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій - 60030, Чернівецька обл.. Хотинський р-н, с.Рукшин, вул. Головна 35а, тел. 03731-42-234 , e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом ЗО днів.

Повідомлення про оприлюднення проекту Генерального плану та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища») проекту "Генеральний план села Пригородок Хотинського району Чернівецької області"

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується:

Генеральний план с.Пригородок Хотинського району Чернівецької області.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Рукшинська сільська рада Хотинського району Чернівецької області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення;

а)         дата початку та строки здійснення процедури - відповідно до ст.12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення Розділу "Охорона навколишнього природного середовища" (звіт зі стратегічної екологічної оцінки) та проекту Генерального плану села Пригородок Рукшинської сільської ради Хотинського району Черніваецької області розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 15 листопада 2019 року на сайті Рукшинської сільської ради http://rukshynska.gromada.org.ua/ та триватиме до 14 грудня 2019р.

б)         способи участі громадськості - громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та Розділу "Охорона навколишнього природного середовища" (звіту про стратегічну екологічну оцінку), одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження, або вмотивовано їх відхиляє.

в)         дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань -25 листопада 2019 року о 12.00 год за адресою: Чернівецька обл.. Хотинський р-н, с.Рукшин, вул.Головна 35а, приміщення сільської ради.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування - 60030, Чернівецька обл., Хотинський р-н, с.Рукшин, вул.Головна 35а, тел. 03731-42-234 Контактна особа Р.А.Кучер.

д) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій - 60030, Чернівецька обл., Хотинський р-н, с.Рукшин, вул. Головна 35а, тел. 03731 -42-234 , e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« грудня 2019 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні7410
mod_vvisit_counterВчора15275
mod_vvisit_counterЦей тиждень57612
mod_vvisit_counterОстанній тиждень66795
mod_vvisit_counterЦього місяця140128
mod_vvisit_counterОстаній місяць270676
mod_vvisit_counterВсі дні12336365

Веб представництва