• Реєстрація
Сортировать по дате: Понеділок, 04 січня 2021

Як передає Укрінформ, про це заявила віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина під час слухань у Комітеті Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування, повідомляє Урядовий портал.

«Україна не може стояти осторонь Європейського зеленого курсу, оскільки її метою є синхронізація національного законодавства з європейським та участь у процесі формування політики ЄС. Це важливо не лише для того, щоб мінімізувати загрози від нових бар’єрів у торгівлі, але також, щоб використати всі можливості нової економічної та екологічної парадигми, які може отримати Україна, як найбільша країна-сусідка Євросоюзу», – сказала Стефанішина.

Вона зазначила, що разом із прагненням досягти цілі кліматично нейтрального європейського континенту, Україна потужно та системно просуває свої національні інтереси. За її словами, наразі ведуться перемовини щодо не застосування вуглецевого регулювання імпорту, запуску «промислового безвізу» та лібералізації преференційного режиму торгівлі. Зі свого боку, Україна вже робить внесок у реалізацію Європейського зеленого курсу через ухвалення закону про внутрішній водний транспорт та просування законопроекту про управління відходами.

«Це законодавство базується на кращому європейському регулюванні, тому його ухвалення й імплементація є внеском України у боротьбу зі зміною клімату і ефективне управління відходами», – сказала Стефанішина.

Джерело: Укрінформ

 

Парк розташований на просторах Бесарабії та охоплює Шагани, Алібей, Бурнас, Малий Сасик, Джантшейський, Магалевське, Мартаза, Будури, Карачаус, Хаджидер, Солоне, Курудіол. Це лимани та озера, назви яких звучать як чарівні слова з казки!

Ці солоні і теплі води, часом спокійні та віддзеркалюють небеса, часом бурхливі та руйнівні, коси і пересипи, морське узбережжя та високі кручі, справді зачаровують справжніх поціновувачів природи. Тут можна помилуватися більше, ніж 270 видами різнобарвних птахів.

Збереження цієї природної оази є важливим для виконання Україною міжнародних зобов’язань за низкою природоохоронних угод та конвенцій – адже від цього залежить як охорона біорізноманіття загалом, так і окремих мігруючих груп видів, територіальна охорона природи відповідно до Рамсарської і Бернської конвенцій, а також захист Чорного моря від забруднення.

Джерело: Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Про це повідомив голова Держекоінспекції Андрій Мальований, передає Укрінформ з посиланням на пресслужбу відомства.

«З січня по листопад цього року ДЕІ здійснила майже 28 тис. перевірок, склала 29,5 тис. протоколів про адміністративні порушення, притягнувши до відповідальності більше 26 тис. осіб. До правоохоронних органів передано 1200 матеріалів», – проінформував Мальований.

За його словами, найбільше «антирекордів» щодо екологічних порушень встановила Харківська область. Також у «лідерах» за кількістю збитків та перевірок Київська та Кіровоградська області.

«Протягом 11 місяців на території області складено 2839 адміністративних протоколів та притягнуто до відповідальності 2818 осіб. За сумою розрахованих збитків лідером є Столичний округ (Київ та Київська область), де упродовж 11 місяців сума шкоди, завданої довкіллю, сягнула 339,7 млн грн. А найбільшу кількість перевірок – 2560 – здійснено в Кіровоградській області», – деталізував Мальований.

Джерело: Укрінформ

Це відбудеться не лише через зміну клімату, але й діяльність людей, спрогнозував професор Університету Флориди Роберт Вокер.

"Південна Амазонія може досягти переломного моменту десь до 2064 року за наявних темпів подовження посушливого сезону", - наголосив науковець.

Як зазначається, лісам регіону загрожує зникнення через кліматичну кризу, а також через масштабну вирубку лісів. Окрім того, місцеві фермери дуже часто підпалюють ліси, щоб перетворити ці території на сільськогосподарські угіддя.

Джерело:  Укрінформ

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« січня 2021 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1460
mod_vvisit_counterВчора6785
mod_vvisit_counterЦей тиждень1460
mod_vvisit_counterОстанній тиждень43403
mod_vvisit_counterЦього місяця36149
mod_vvisit_counterОстаній місяць242788
mod_vvisit_counterВсі дні11671902

Веб представництва