• Реєстрація
Сортировать по дате: Понеділок, 22 листопада 2021

1. Повна назва документа державного планування та стислий виклад його змісту: Стратегія розвитку Кам’янської територіальної громади на 2021 – 2027 роки.

Основні цілі документа державного планування. Стратегія є основою для формування та раціонального використання фінансових ресурсів відповідно до визначених пріоритетів соціального та економічного розвитку Кам’янської територіальної громади на 2021 – 2027 роки.

Головною метою розробки Стратегії є поліпшення якості рівня життя, комфорту та забезпечення прав мешканців та мешканок громади шляхом створення на основі дотримання прав людини якісних, безпечних, доступних послуг у сферах соціального захисту, освіти, культури молоді та спорту, медицини, житлово-комунального господарства, захисту населення, сталого соціально-економічного розвитку Кам’янської  територіальної громади.

Основні пріоритети Стратегії Кам’янської ТГ:

1. Підвищення конкурентоспроможності рекреаційних та агро-еко туристичних можливостей громади.

2. Збереження навколишнього природного середовища та підвищення енергоефективності.

3. Залучення бізнесу до інтегрованого розвитку сільського господарства та промисловості громади.

4. Забезпечення умов для розвитку людського капіталу та місцевих традицій.

Стратегічні цілі конкретизуються оперативними цілями, завданнями, визначені можливі сфери реалізації проєктів. Загалом Стратегія  на 2021-2027 роки включає завдання, що спрямовані на реалізацію передбачених Стратегією пріоритетів.

У Звіті про стратегічну екологічну оцінку зазначених документів (далі – Звіт про СЕО) проведено аналіз ймовірного впливу на стан довкілля та здоров’я населення в результаті впровадження операційних цілей та їх завдань у рамках зазначених пріоритетів Стратегії .

Зв'язок з іншими документами державного планування.

Стратегію розроблено з урахуванням стратегічних та оперативних цілей Державної Стратегії регіонального розвитку та Стратегії розвитку Чернівецької області на період до 2027 р.

У звіті про стратегічну екологічну оцінку проведена оцінка впливу від реалізації Програми на складові довкілля (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну, об’єкти ПЗФ), а також на стан здоров’я та добробут населення (соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, водопостачання та каналізування, транспорт, розвиток інфраструктури  тощо).

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Кам’янська сільська рада Чернівецького району Чернівецької області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: Громадське обговорення Звіту про стратегічну екологічну оцінку триватиме не менше 30 днів з дня оприлюднення повідомлення на сайті Кам’янської сільської  ради та в  друкованих засобах масової інформації.

Громадське обговорення звіту про СЕО починається з 18 листопада 2021 року і триватиме до 19  грудня 2021 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): зауваження і пропозиції громадськості надаються: у письмовому вигляді - особисто або через уповноваженого представника із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису керівника; в електронному вигляді на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): громадські слухання не проводяться через встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (постанова Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території зі значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»).

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Кам’янська сільська рада, Чернівецька область, Чернівецький район, с. Кам’яна, вул. Головна, 2, тел.: 03735-45243, контактний e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Кам’янська сільська рада, Чернівецька область, Чернівецький район, с. Кам’яна, вул. Головна, 2, тел.: 03735-45243, контактний e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Строки подання зауважень та пропозицій: до 19 грудня 2021 року включно. Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Екологічна інформація, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується Програми, знаходиться в Департаменті охорони здоров’я та Управлінні екології та природних ресурсів ЧОДА та оприлюднена на офіційному веб-сайті Кам’янської сільської ради.

До завершення процедури проведення громадського обговорення ознайомитися з Програмою та звітом СЕО можна також у приміщенні Кам’янської сільської ради за адресою: 59050, Чернівецька область, Чернівецький район, с. Кам’яна, вул. Головна, 2; з понеділка по четвер - з 08.00 год. до 17.15 год та в п’ятницю з 08.00 до 15.00 год. Контактний телефон 03735-45243; контактний e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводилися.

Додатки:

  • Стратегія розвитку Кам’янської територіальної громади на 2021 – 2027 роки;
  • Звіт про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Кам’янської територіальної громади на 2021 – 2027роки.

Сільський голова                                                        Микола КОСТАЩУК

7 червня Президент України Володимир Зеленський на Всеукраїнському форумі «Україна-30. Екологія» підписав Указ «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів». Документ з 2021 року започаткував на всеукраїнському рівні ініціативу масштабного заліснення України – «Зелена країна».

Сьогодні ліси вкривають лише 15.9% території України при оптимальному показнику лісистості у 20%. У рамках програми Президента “Зелена країна” за 3 роки буде висаджено 1 мільярд нових дерев, за 10 років – площа лісів збільшиться на 1 мільйон гектарів.

Лісівники висаджуватимуть одно- і двохрічні сіянці деревних та чагарникових порід (залежно від місцерозташування). Це будуть типові для України дерева – дуб звичайний, сосна звичайна, сосна кримська, ялина європейська, ялиця біла, бук лісовий, ясен звичайний, липа дрібнолиста, клен гостролистий, клен-явір та інші. При створенні лісових культур враховуватимуть глобальні зміни клімату, щоб виростити біологічностійкі лісові насадження.

Відслідкувати хід висадки лісу по регіонах кожен зможе на спеціально створеному сайті zelenakraina.gov.ua

Будь-хто може долучитися до масштабної еко-ініціативи і висадити ліс. Для цього на zelenakraina.gov.ua потрібно заповнити форму реєстрації на участь в акції “Створюємо ліси разом”. Під час висадки лісівники безкоштовно нададуть садивний матеріал і проведуть майстер-класи по садінню лісу.

https://mepr.gov.ua/news/38108.html

Сільське господарство - важлива галузь, яка безпосередньо впливає на економічну ситуацію в країні. Україна - держава, багата ресурсами і людьми, саме тому День працівника сільського господарства в Україні заснували в 1993 році за указом чинного президента Леоніда Кравчука.

День працівників сільського господарства 2021 - історія свята

Щорічно подія відзначається в третю неділя листопада. Цього року свято випадає на 21 листопада. Торжество було створено, щоб підтримати і трудівників галузі і оцінити їх внесок в економіку країни.

Відзначають його всі ті, хто має будь-яке відношення до сільського господарства і промисловості: співробітники підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водногосподарських і обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу.

https://www.unian.ua/lite/holidays/den-pracivnikiv-silskogo-gospodarstva-2021-data-svyata-virshi-ta-listivki-11615059.html

Українці у неділю відзначають День Гідності та Свободи.

Джерело: указ президента від 13 листопада 2014 року

Деталі: Дату 21 листопада обрано не випадково – пам'ятний день засвідчує початок цього дня двох надважливих подій у новітній історії України – Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності кінця 2013 та початку 2014 року.

День Гідності та Свободи став наступником Дня Свободи, що був визначений на честь Помаранчевої революції з 2005 по 2011 роки 22 листопада, він був скасований.

Саме 21 листопада 2013 року відбулись перші протестні акції у відповідь на дії тодішньої влади під керівництвом Віктора Януковича - було припинено курс на євроінтеграцію. Підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом скасували.

http://www.eco-bukovina.com.ua/administrator/index.php?option=com_k2&view=item


Через таке рішення Януковича українці вийшли на Євромайдан, який з часом призвів до революції та повалення проросійського режиму в країні. Загалом, у подіях Євромайдану в 2013-14 роках взяли участь 20% населення України.

З нагоди Дня Гідності і Свободи по всій Україні пройдуть меморіальні заходи – молебні, покладання квітів, у церквах служитимуть панахиди. У Києві на алеї Героїв Небесної Сотні пройде молебень і хода "Не втрачаймо гідність. Захистимо свободу", біля монумента Незалежності у центрі столиці пройде виставка "Мальована історія Майдану".

Президент України Володимир Зеленський з нагоди свята звернувся до українців.

Пряма мова: "Ми прекрасний, сильний, сміливий, розумний, талановитий народ. Непереможний. Саме тому, що ми маємо гідність. Для нас рабство – приниження. Втрата свободи – це втрата честі. Втрата честі – це втрата серця. Втрата серця – це втрата душі. А втрата душі для нас – це втрата життя. Тому ми готові боротися ціною власного життя".

http://www.eco-bukovina.com.ua/administrator/index.php?option=com_k2&view=item

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« листопада 2021 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2067
mod_vvisit_counterВчора6479
mod_vvisit_counterЦей тиждень2067
mod_vvisit_counterОстанній тиждень70996
mod_vvisit_counterЦього місяця138828
mod_vvisit_counterОстаній місяць336040
mod_vvisit_counterВсі дні16273972

Веб представництва