• Реєстрація
Сортировать по дате: Вівторок, 23 листопада 2021
  1. 1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту: Детальний план території щодо внесення змін до детального плану території виробничої та житлово-

громадської забудови в с. Шипинці Чернівецького району Чернівецької області.

Мета ДПТ: уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації території, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними вимогами, визначення містобудівних умов та обмежень, обгрунтування можливості розміщення громадської забудови.

В межах території щодо якої здійснюється детальне планування передбачається розміщення магазину, торговельного комплексу та багатофункціональної будівлі.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Кіцманська міська рада Чернівецького району Чернівецької області
  2. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі: а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 12-го листопада 2021 року і триватиме до 12-го грудня 2021 року.

б)  способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання відбудуться 13-го грудня 2021 року об 10:00 в приміщенні Шипинецького старостинського округу Кіцманської ОТГ за адресою: вул. Н. Яремчука, 6 с. Шипинці.

г)  орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитись з проектом детального плану території та розділом «Охорона навколишнього природного середовища», який розробляється у складі проекту містобудівної документації та одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку, можна у приміщенні Шипинецького старостинського округу Кіцманської ОТГ за адресою: вул. Н. Яремчука, 6 с. Шипинці, з понеділка по п’ятницю - з 09.00 год. до 17.00 год. Матеріали проекту детального плану території також розміщені на веб-сайті Кіцманської міської ради - http://www.kitsman-rada.gov.ua/.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Кіцманська міська рада. Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 59300, Чернівецька область, Чернівецький район, м. Кіцмань, вул. Незалежності, 57.

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 12-го листопада 2021 року по 12-те грудня 2021 р.

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« листопада 2021 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2317
mod_vvisit_counterВчора6479
mod_vvisit_counterЦей тиждень2317
mod_vvisit_counterОстанній тиждень70996
mod_vvisit_counterЦього місяця139078
mod_vvisit_counterОстаній місяць336040
mod_vvisit_counterВсі дні16274222

Веб представництва