• Реєстрація
Сортировать по дате: П'ятниця, 26 листопада 2021

Голодомор в Україні визнаний геноцидом на законодавчому рівні і в судовому порядку.

Історики називають причиною голоду репресивну політику хлібозаготівлі, яку провадила комуністична влада. Таким чином влада хотіла упокорити українців, остаточно ліквідувати спротив режиму та боротьбу за відродження власної державності.

Від Голодомору в Україні померло щонайменше 3,9 мільйона людей. Кількість жертв у всьому СРСР оцінюють у близько сім мільйонів.

https://www.bbc.com/ukrainian/news-59260026

Повідомлення про оприлюднення проекту детального плану території  щодо можливості  розміщення торгівельно-туристичного комплексу на землях комунальної власності  в с.Буда  Чернівецького району  Чернівецької області

1)Повна назва документа державного планування:

Детальний план території  щодо можливості  розміщення торгівельно-туристичного комплексу на землях комунальної власності площею 2,8га, масив лан-верх, Чернівецького району Чернівецької області.

Територія площею 1,5783га, на яку  розробляється детальний план, знаходиться  на північній околиці   с. Буда  Чернівецького  району Чернівецької області, в межах громадської зони забудови.

Основна мета проекту:

-визначення  територіальних  ресурсів  щодо можливості розміщення  будівель торгівельно-туристичного комплексу та відкритих виставкових майданчиків;

-визначення  архітектурно-планувальних  та природоохоронних  можливих  варіантів  формування   їх  забудови    для  подальшої  проектної  розробки  оптимальних рішень;

-поліпшення екологічної ситуації;

-формування просторового середовища громадської  зони населеного пункту;

-зміни цільового призначення земельних ділянок.

Проект детального плану  складається  з  текстової та графічної  частин, а також  рішень  органів   місцевого  самоврядування,   матеріалів проведених  досліджень  території,  виконаних спеціалізованими  організаціями.

До  складу графічної частини  детального  плану  входить:

-схема існуючого  використання  території  зі  схемою  існуючих планувальних обмежень;

-проектний план з проектними планувальними обмеженнями  зі  схемами   вертикального планування  та  інженерної підготовки території, інженерних мереж та споруд, організації руху транспорту та пішоходів, в М1:500.

В основному кресленні – проектному плані, в результаті аналізу містобудівної ситуації,  запропоновано  будівництво будівель торгівельно-туристичного комплексу в складі: готелю, магазинів, кафе, відкритих виставкових майданчиків для продажу декоративних зелених насаджень, металевих виробів, сільськогосподарської техніки, спорудження інженерно-технічних споруд, влаштування майданчиків  відкритої тимчасової автостоянки  в межах червоних ліній  вулиці,  а також  благоустрій прилеглої території.

Пояснювальна записка  відповідає  графічним матеріалам  та  надає  опис  природних  умов,  оцінку  існуючої ситуації, пропозиції  щодо  встановлення  режиму  забудови, містобудівні  заходи  щодо  поліпшення  стану  навколишнього  середовища  та   реалізації детального  плану території.

Техніко-економічні показники:

-Загальна площа території  в межах детального плану, в т.ч. під: – 1,5783 га;

-торгівельно-туристичним комплексом, під: – 0,2042га;

-виставковими  майданчиками для продажу:- 1,1861га;

-проїздами – 0,1880га.

2)Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Магальська  сільська рада.

3)Передбачувана процедура громадського обговорення:

а)дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення  Детального плану  території щодо можливості  розміщення торгівельно-туристичного комплексу на землях комунальної власності, масив лан-верх, Чернівецького району Чернівецької області та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочинається  з 22 листопада  по 21 грудня  2021 року.

Громадські слухання відбудуться  21 грудня    цього року  об 11-00 год. в приміщенні Магальської сільської ради

б)способи участі громадськості (надання  письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до ст.12 Законну України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до Детального плану території щодо можливості  розміщення торгівельно-туристичного комплексу на землях комунальної власності, масив лан-верх, Чернівецького району Чернівецької області та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядається.

в)орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна  ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та  екологічною інформацією, у тому числі пов’язаної  зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитися з Детальним планом території щодо можливості  розміщення торгівельно-туристичного комплексу на землях комунальної власності, масив лан-верх, Чернівецького району Чернівецької області та Звітом про стратегічну екологічну оцінку, екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування можна в Магальській сільській раді за адресою:с.Магала, Чернівецький   район, Чернівецька область з 10-00 до 18-00 год. щоденно, окрім суботи та неділі.

Матеріали  проекту детального плану території також розміщені на сайті Магальської сільської ради.

г)орган, до якого подаються  зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Виконком Магальської сільської ради.

Адреса подання зауважень і пропозицій у письмовій формі:

с.Магала, Чернівецький   район, Чернівецька область, 60313.

Електронна адреса:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Зауваження і пропозиції  приймаються у строк з 22.11.2021р.  по  21.12. 2021 року.

д)місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Виконком Магальської сільської ради.

с.Магала, Чернівецький  район, Чернівецька область, 60313.

4)необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« листопада 2021 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2144
mod_vvisit_counterВчора6479
mod_vvisit_counterЦей тиждень2144
mod_vvisit_counterОстанній тиждень70996
mod_vvisit_counterЦього місяця138905
mod_vvisit_counterОстаній місяць336040
mod_vvisit_counterВсі дні16274049

Веб представництва