• Реєстрація
Сортировать по дате: Понеділок, 15 лютого 2021

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Детальний план території щодо розміщення житлової садибної забудови по вул. Солонецькій в с. Мигове Вижницького району Чернівецької області.

Мета ДПТ: уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації території, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними вимогами, визначення містобудівних умов та обмежень, обгрунтування можливості розміщення житлової садибної забудови.

В межах ДПТ передбачається житлова садибна забудова на земельних ділянках з кадастровими номерами 7320585000:01:005:0718, 7320585000:01:005:0751 та 7320585000:01:005:1092.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Берегометська селищна рада Вижницького району Чернівецької області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі: а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 12-го лютого 2021 року і триватиме до 13-го березня 2021 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання відбудуться 16.03.2021 об 11:00 год. в приміщенні Берегометської селищної ради за адресою: вул. Центральна, 20 смт. Берегомет Вижницького району.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитись з проектом детального плану території та розділом «Охорона навколишнього  природного  середовища», який розробляється у складі проекту  містобудівної   документації та одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку, можна у приміщенні Берегометської селищної ради за адресою: вул. Центральна, 20 смт. Берегомет, з понеділка по п’ятницю - з 09.00  год. до 17.00 год. Матеріали проекту детального плану території також розміщені на веб-сайті Берегометської селищної ради - http://gromady.cv.ua/vn/rada/275/.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Берегометська селищна рада. Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 59233, Чернівецька область, Вижницький район, смт. Берегомет, вул. Центральна, 20

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 12.02.2021 р. по 13.03.2021 р.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Понеділок, 15 лютого 2021, 13:24

Як допомогти лебедям взимку?

Щозими стурбовані громадяни cпостерігають перебування лебедів у зимовий період на водних об’єктах, які з певних причин не відлетіли в теплі краї.

Причини і мотиви такої поведінки птахів різні.

За свідченнями орнітологів, лебеді належать не до мігруючих видів птахів (тих, які відлітають наприкінці літа – на початку осені далеко на південь), а до кочових. Далеко вони не відлітають, але протягом холодного сезону переміщуються на певні відстані в пошуку місця, придатного для тимчасового перебування. Деякі самці не відлітають на зимівлю, щоб навесні першими зайняти кращі місця для гніздування, йдуть на усвідомлений ризик. Не відлітає і ослаблена, хвора частина лебедів. Орнітологи вважають, що таким чином підтримується в популяції здоровий генофонд. Велику роль зіграла і зміна клімату, що супроводжується теплими зимами. І навіть у випадку, коли раптова зима застала безпечних птахів, ще й в грудні триває їх міграційний період і тоді вони перелітають в теплі краї, без зусиль долаючи по 300 км в день.

Варто також сказати про специфічний кровообіг у птахів, який є відмінним від нашого. Це дає змогу зовсім не мерзнути навіть за сильного морозу, та дозволяє сидіти на кризі, не відчуваючи дискомфорту.

Як зрозуміти, що лебедю потрібна допомога:

- в першу чергу в небезпеці самотні лебеді з явними травмами крил, які не можуть злетіти або впали далеко від водойм;

- допомога потрібна лебедю, який довго перебуває на повністю замерзлому озері чи в ополонці, що швидко замерзає розміром менше ніж 2х2 метри;

-        перевірте, чи зможе птах злетіти: налякайте його голосним звуком або кинутою гілкою. Робіть це тільки в світлий час доби, так як в сутінках або темряві злетіла пташка буде дезорієнтована і не зможе знайти дорогу назад;

- група лебедів з трьох і більше особин навіть на льоду, швидше за все, просто відпочиває між перельотами і незабаром переміститься на незамерзаючі водойми.

Отже, птахам взимку холод не страшний – складніше їм перенести голод. В пошуках корму лебеді, власне, і кочують.  Однак природоохоронці запевняють: лебідь - це дикий птах і може сам про себе подбати. А отже, годувати його - не варто. Орнітологи рекомендують підгодовувати птаха в період морозів тільки в тому випадку, якщо це сірий перволіток, що ще не змінив оперення. Одному такому лебедю необхідний 1 кг комбікорму раз на три дні. Така порція не привчить птаха до штучного годування, але й не дасть загинути в холод. Також лебеді охоче їдять зерно, овес, кукурудзу, терті овочі та розмочене у воді сіно. Для місцевих мешканців важливо знати, що лебедів і качок не можна годувати хлібом — у птахів від нього починається ентерит. Цим люди надають птахам погану послугу, відучуючи добувати собі корм і вселяючи помилкову надію на легку зимівлю.

Ми повинні пам’ятати, що допомагати необхідно, не нашкодивши птахам та не нехтуючи власною безпекою.

Понеділок, 15 лютого 2021, 09:43

15 лютого - Стрітення Господнє!

 

У цей день Православна Церква відзначає одне з дванадцяти найбільших свят – Стрітення Господнє. Воно має особливе значення, бо символізує зустріч людини із Богом, нагадуючи нам про подію, коли Богородиця та святий Йосиф принесли Ісуса Христа до Єрусалимського храму.
У храмі вони зустріли праведного старця Симеона, який все життя прожив благочестиво. Чоловіку було провіщено Святим Духом, що він буде жити до тих пір, поки не побачить Месію. Тож коли Симеон взяв Богонемовля на руки, то звернувся до Бога: «Нині відпускаєш раба Твого, Владико, за словом Твоїм, з миром, бо бачили очі мої спасіння Твоє, яке Ти приготував перед лицем усіх народів, світло на просвітлення язичників і славу народу Твого Ізраїля» (Лк. 2: 29 – 32). Відтак серце Симеона сповнилося радістю. Адже на власні очі він бачив здійснення Божої обітниці, а також зустрів спасіння всього людства в особі Ісуса Христа.
Сьогодні ми святкуємо подію, яка має глибинний зміст та стосується кожного із нас. Усі ми прагнемо зустрічі з Богом і кожен по-особливому очікує її у своєму житті. В храмі, під час молитви, якщо ми щиро відкриємо своє серце і душу, то зможемо відчути цей особливий момент зустрічі зі Спасителем. Адже саме в Таїнствах, а особливо в Євхаристії, Господь дарує той невидимий дотик Його благодаті. Причастя Животворчих Таїн Тіла і Крові, які приймаємо під виглядом хліба і вина, є справжньою зустріччю з Господом, яка можлива для кожного з нас. Також зустрічі з Богом ми можемо сподобитися, коли робимо добрі справи та допомагаємо своїм ближнім – як заповідав нам Ісус Христос.
Пам'ятаймо, що Бог є Любов, Він Всемогутній та Всеблагий. Проте, запитаймо себе, чи готові ми зустрітися з Люблячим Небесним Отцем? Господь давно промовляє до нас, але чи чуємо ми Його? Серед численних справ та метушні сучасного світу, чи знаходимо час для Нього?
Через пандемію, мабуть, як ніколи раніше ми усвідомили справжню цінність близьких взаємин одне з одним. І в час, коли усім нам не вистачає хороших новин та надії, саме Господь є тим Джерелом Добра, Який завжди готовий нас підтримати та допомогти. Він завжди поруч, Він чекає на нас. Ба більше, Він йде нам назустріч, як люблячий Отець.
Тож, відзначаючи свято Стрітення Господнього, відкриймо свої серця для зустрічі з Богом! Нехай Господь освячує нам праведний шлях до радісного вічного і блаженного життя. Богу нашому слава на віки віків!

 

Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Детальний план території господарського двору за межами населеного пункту в адміністративних межах Заставнівської міської ради, урочище Фальчі, 3 Заставнівського району Чернівецької області для будівництво допоміжних будівель та споруд на земельних ділянках загальною площею 5,17 га.

Основна мета проекту визначення функціонального призначення та параметрів забудови території; визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами; визначення містобудівних умов та обмежень; відведення земельної ділянки.

1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Заставнівська районна державна адміністрація Чернівецької  області.

2. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

громадське обговорення починається з  25.01.2021  року  і  триває  до 23.02.2021 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

З метою запобігання поширенню на території ОТГ коронавірусної хвороби (COVID-19), громадське обговорення проводиться у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді). У цей період громадські слухання не проводяться і не призначаються.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитись з проектом детального плану та  розділом «Охорона навколишнього  природного  середовища» можна в секторі регіонального розвитку, містобудування та архітектури РДА за адресою: м. Заставна, вул. В. Чорновола, 6 щовівторка з 14.00 до 17.00 год. та щоп’ятниці з 10.00 до 13.00 год., а також на веб-сайті РДА: zastavna.bukoda.gov.ua/news

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Заставнівська РДА. Адреса для     подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 60100, м. Заставна, вул. В. Чорновола, 6. Тел.: (03737) 2-15-63, 096-916-17-44.  Контактний e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

3. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування. Проведення транскордонних консультацій не потребує.

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:Детального плану території для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення в с. Бернове Кельменецького району Чернівецької області”.

Основна мета проекту визначення функціонального призначення та параметрів забудови території; визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами; визначення містобудівних умов та обмежень; відведення земельної ділянки.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Кельменецька селищна рада Чернівецької області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення починається з  25 січня  2021  року  і  триває  до 23 лютого 2021 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Основна мета проекту визначення функціонального призначення та параметрів забудови території; визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами; визначення містобудівних умов та обмежень; відведення земельної ділянки.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:Ознайомитись з проектом ДПТ та розділом СЕО можна у виконкомі  Кельменецької селищної ради за адресою: смт. Кельменці, пл. Центральна, 4 з 14.00 до 17.00 год. та щоп’ятниці з 10.00 до 13.00 год., а також на веб-сайті с/ради: http://gromady.cv.ua/kl/rada/96/document_drafts

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Виконавчий комітет Кельменецької селищної ради. Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: смт. Кельменці, пл. Центральна,

4. Конт. e-mail (сайту): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 25.01.2021 р. по 23.02.2021 р.

5. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування. Проведення транскордонних консультацій не потребує.

15 лютого 2021року минає 32 рік з дня виведення військ з Афганістану. Війна тривала майже 10 років. У ній брали участь більш ніж 160 тисяч українських військовослужбовців, понад 3000 з яких загинули, 72 зникли безвісти, близько 4000 отримали інвалідність. Афганська кампанія залишила невиліковну рану у серцях тих, хто брав участь у бойових діях, хто втратив друзів, синів чи батьків.

Давайте ж і ми з вами будемо пам`ятати ветеранів, виявлятимемо розуміння до тих, хто пройшов через війну і для кого вона триває й досі: у спогадах, у снах, у думках. Вони цього заслуговують.

Шановні воїни-інтернаціоналісти! Ми низько схиляємося перед вашим подвигом. Ви є гарним прикладом для молодого покоління, як треба воювати та любити свою землю. Дякуємо за вашу небайдужість, активну участь у процесах, які сьогодні відбуваються в нашій державі. Зичимо вам миру, добра та  здоров’я!

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« лютого 2021 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні350
mod_vvisit_counterВчора10348
mod_vvisit_counterЦей тиждень32885
mod_vvisit_counterОстанній тиждень55619
mod_vvisit_counterЦього місяця106889
mod_vvisit_counterОстаній місяць289808
mod_vvisit_counterВсі дні12032450

Веб представництва