• Реєстрація
Сортировать по дате: П'ятниця, 19 лютого 2021

19 лютого 2021 року в приміщенні Чернівецької ОДА, вул.Грушевського,1, відбулась робоча нарада під головуванням заступника голови облдержадміністрації Романа Скигара щодо виконання постанови КМУ №827 «Деякі питання здійснення державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря».

Участь у нараді також прийняли Микола Білоконь, начальник управління екології та природних ресурсів Чернівецької ОДА, Андрій Савчук, заступник начальника управління екології та природних ресурсів, Ігор Костишин, заступник начальника відділу управління екології та природних ресурсів, Негадайлова Тетяна, начальник Чернівецького обласного центру з гідрометеорології, Торський Сергій, заступник директора із впровадження системи управління якістю Чернівецького обласного лабораторного центру МОЗ України, Робулець Сергій, начальник управління Держекоінспекції Карпатського округу.

У ході наради було обговорено проблемні питання реалізації та можливі джерела фінансування заходів постанови КМУ №827 «Деякі питання здійснення державного моніторингу в галузі  охорони атмосферного повітря» на території Чернівецької області у частині облаштування станцій контролю якості повітря. Також було обумовлено надання пропозицій виконавцями та зацікавленими сторонами за відповідними напрямами моніторингу атмосферного повітря на регіональному рівні.

17 лютого 2021 року Верховна Рада ухвалила в першому читанні урядовий законопроект № 4259 про регулювання господарської діяльності по озоноруйнуючим речовинам і фторованими парниковими газами. Відповідне рішення підтримали 294 народні депутати, передає кореспондент УНН.

Цитата: "Метою законопроекту є приведення закону України про атмосферне повітря відповідно до вимог європейських регламентів регулювання уторованих природних газів і озоноруйнуючих речовин до Монреальського закону і Кигалийской поправки до нього. Вказане дозволить належним чином боротися зі змінами клімату, а також руйнуванням озонового шару", - сказав заступник міністра захисту довкілля і природних ресурсів Роман Шахматенко, представляючи законопроект в Раді.

Деталі

Проект закону пропонує внесення змін до Закону України "Про охорону атмосферного повітря".

За словами авторів законопректа, необхідність в розробці законодавчої ініціативи виникла у зв'язку зі вступом в силу Закону України "Про регулювання господарської діяльності стосовно озоноруйнуючих речовин і фторованими парниковими газами".

Положення законопроекту спрямовані на створення сприятливих правових, організаційних умов для виконання Україною міжнародних зобов'язань у сфері охорони озонового шару і відвертання зміни клімату, а також адаптації законодавства України до законодавства ЄС, говориться в пояснювальній записці. Що було раніше Варто відмітити, що напередодні Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому проект закону про внесення змін до Водного кодексу України відносно уточнення переліку первинних

Джерело: www.unn.com.ua

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« лютого 2021 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1672
mod_vvisit_counterВчора10348
mod_vvisit_counterЦей тиждень34207
mod_vvisit_counterОстанній тиждень55619
mod_vvisit_counterЦього місяця108211
mod_vvisit_counterОстаній місяць289808
mod_vvisit_counterВсі дні12033772

Веб представництва