• Реєстрація
Сортировать по дате: Понеділок, 08 лютого 2021

1)Повна назва документа державного планування:

Детальний план території під розміщення СТО на власній земельній ділянці в с.Магала Новоселицького району Чернівецької області.

Територія площею 0,5698га, на яку  розробляється детальний план, знаходиться  в південно-західній  частині с. Магала Новоселицького району, в межах житлово-громадської зони.

Територія  проектованої  забудови примикає до вул.М.Олімпіади.

Основна мета проекту:

-визначення  територіальних  ресурсів  щодо можливості розміщення  будівлі станції технічного обслуговування  автомобілів з магазином та офісними приміщеннями, а також садибних житлових будинків на сусідніх  земельних ділянках;

-визначення  архітектурно-планувальних  та природоохоронних  можливих  варіантів  формування   їх  забудови    для  подальшої  проектної  розробки  оптимальних рішень;

-поліпшення екологічної ситуації;

-створення  комфортних умов  для функціонування  південно-західної частини  села;

-зміни цільового призначення земельної ділянки;

-визначення  напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності.

Проект детального плану  складається  з  текстової та графічної  частин, а також  рішень  органів   місцевого  самоврядування,   матеріалів проведених  досліджень  території,  виконаних спеціалізованими  організаціями.

До  складу графічної частини  детального  плану  входить:

-схема існуючого  використання  території  зі  схемою  існуючих планувальних обмежень;

-проектний план з проектними планувальними обмеженнями  зі  схемами   вертикального планування  та  інженерної підготовки території, інженерних мереж та споруд, організації руху транспорту та пішоходів, в М1:500.

В основному кресленні – проектному плані, в результаті аналізу містобудівної ситуації,  запропоновано  будівництво СТО з магазином та офісними приміщеннями,індивідуальних житлових будинків, влаштування майданчика  відкритої тимчасової автостоянки  в межах проектованої території,  а також  благоустрій території СТО і прилеглої території.

Пояснювальна записка  відповідає  графічним матеріалам  та  надає  опис  природних  умов,  оцінку  існуючої ситуації, пропозиції  щодо  встановлення  режиму  забудови, містобудівні  заходи  щодо  поліпшення  стану  навколишнього  середовища  та   реалізації детального  плану території.

Техніко-економічні показники:

-територія  в межах детального плану, в т.ч.: – 0,5698 га;

-під об’єктами комерційного призначення – 0,1220га;

-садибною житловою забудовою – 0,3364га;

-дорогами (смуга відводу меліоративної канави) – 0,1114га.

2)Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Магальська  сільська рада.

3)Передбачувана процедура громадського обговорення:

а)дата початку та строки здійснення процедури:

громадське обговорення  Детального плану  території під розміщення СТО на власній земельній ділянці в с.Магала Новоселицького району  та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочинається  з 25 січня і триватиме до   23 лютого  2021 року.

Громадські слухання відбудуться 23 лютого  цього року  об 11-00год. в приміщенні Магальської сільської ради

б)способи участі громадськості (надання  письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до ст.12 Законну України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до Детального плану території  під розміщення  СТО на власній земельній ділянці в с.Магала Новоселицького району та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядається.

в)орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна  ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та  екологічною інформацією, у тому числі пов’язаної  зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитися з Детальним планом території під розміщення  СТО на власній земельній ділянці в с.Магала Новоселицького району та Звітом про стратегічну екологічну оцінку, екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування можна в Магальській сільській раді за адресою:с.Магала, Новоселицький  район, Чернівецька область з 10-00 до 18-00 год. щоденно, окрім суботи та неділі.

Матеріали  проекту детального плану території також розміщені на сайті Магальської сільської ради.

г)орган, до якого подаються  зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Виконком Магальської сільської ради.

Адреса подання зауважень і пропозицій у письмовій формі:

с.Магала, Новоселицький  район, Чернівецька область, 60313.

Електронна адреса:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Зауваження і пропозиції  приймаються у строк з 25.01.2021р.  по  23.02. 2021 року.

д)місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Виконком Магальської сільської ради.

с.Магала, Новоселицький район, Чернівецька область, 60313.

4)необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

 

5 лютого, відбулось засідання постійної комісії Чернівецької обласної ради з питань охорони навколишнього середовища, природокористування, паливно-енергетичного комплексу та надзвичайних ситуацій .
На порядок денний засідання комісії було винесено 7 питань.
Членами комісії були розглянуті, зокрема, наступні проєкти рішень:
«Про виконання Комплексної програму з охорони навколишнього природнього середовища «Екологія» у Чернівецькій області на 2019-2021 рр.» (зі змінами у 2019 році),«Про ліміт використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісоматеріалів та здійснення побічних лісових користувань на 2021 рік»,
«Про затвердження Регіональної програми розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації в Чернівецькій області на 2021-2023 рр.», «Про розширення та вдосконалення природньо-заповідного фонду».
Відтак, профільною комісією Чернівецької обласної ради було надано відповідні висновки та пропозиції до проєктів рішень.
У роботі комісії взяв учать перший заступник голови Чернівецької обласної ради Микола Гуйтор

 

 

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« лютого 2021 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні10501
mod_vvisit_counterВчора6361
mod_vvisit_counterЦей тиждень32688
mod_vvisit_counterОстанній тиждень55619
mod_vvisit_counterЦього місяця106692
mod_vvisit_counterОстаній місяць289808
mod_vvisit_counterВсі дні12032253

Веб представництва