• Реєстрація
П'ятниця, 02 листопада 2018, 10:45

Відбудеться Національний форум «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології»

22–23 листопада 2018 року в м. Києві відбудеться Національний форум «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології». Ключовою темою Форуму в цьому році визначено – «Формування програм щодо поводження з відходами для об’єднаних територіальних громад: проблемні питання та кращі практики».

Організаторами Форуму є Національний молодіжний центр «Екологічні ініціативи», Екологічна рециклінгова асоціація України.

Форум проводиться за сприяння Програми малих грантів Глобального екологічного фонду  та Програми розвитку ООН, Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, Всеукраїнської екологічної ліги, Національної екологічної ради України.

Метою Форуму є визначення в Україні проблем та шляхів подолання критичної ситуації у сфері поводження з відходами на території об’єднаних територіальних громад; впровадження екологічних ініціатив та проектів, сприяння залученню інвестицій у сфері перероблення відходів; сприяння реалізації екологічно дружніх, ресурсо- та енергоефективних технологій на місцевому рівні; розроблення рекомендацій та програм для комплексного розв’язання муніципальних і регіональних проблем у сфері поводження з відходами;  сприяння співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, науки, бізнесу; збереження довкілля; впровадження засад збалансованого розвитку та кращих світових практик поводження з відходами в Україні.

До участі у Національному форумі «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології» запрошуються представники органів державної влади та місцевого самоврядування, науковці, бізнес-структури, які працюють у сфері поводження з відходами, підприємства-виробники техніки та технологічного обладнання для збирання, транспортування, зберігання та перероблення відходів, установи, які працюють у галузі екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища, природоохоронні громадські організації, ЗМІ.

Місце проведення: м. Київ(докладнішу інформацію про місце проведення отримають зареєстровані учасники ).

Потрібно повідомити Оргкомітету Форуму про Вашу особисту участь за телефонами (044) 251-13-32, +38(096) 174-47-93 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та заповнити реєстраційну форму

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Начальник управління

Доступ до публічної інформації

Анонси подій

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« листопада 2018 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1170
mod_vvisit_counterВчора3257
mod_vvisit_counterЦей тиждень4427
mod_vvisit_counterОстанній тиждень30228
mod_vvisit_counterЦього місяця77513
mod_vvisit_counterОстаній місяць138364
mod_vvisit_counterВсі дні5641561

Веб представництва