• Реєстрація
Сортировать по дате: Середа, 18 березня 2020

1)Повна назва документа державного планування:

Детальний план частини території для розміщення магазину промислових та продовольчих товарів по вулиці Центральна в місті Герца Герцаївського району Чернівецької області.

Територія площею 0,0200 га, на яку  розробляється детальний план, знаходиться в центральній частині  м. Герца Герцаївського  району і має такі межі:

з півдня - вулицею  Центральній ( автодорога ІІІ категорії Чернівці - Герца), зі сходу  та півночі землі міської ради, із  заходу - землі комерційного призначення.

Рельєф місцевості з ухилом в східному напрямку, відмітки землі коливаються орієнтовно в межах 162.80-162.25 м.

Основна мета проекту:

- визначення   територіальних  ресурсів  щодо можливості розміщення будівель торгівлі;

- визначення  архітектурно-планувальних  та природоохоронних  можливих  варіантів  формування   їх  забудови    для  подальшої  проектної  розробки  оптимальних рішень;

- поліпшення екологічної ситуації;

- формування повноцінного високоякісного життєвого середовища;

- визначення цільового призначення земельної ділянки;

Проект детального плану  складається  з  текстової та графічної  частин, а також  рішень  органів   місцевого  самоврядування,   матеріалів проведених  досліджень  території,  виконаних спеціалізованими  організаціями.

До  складу графічної частини  детального  плану  входить:

- схема існуючого  використання  території  зі  схемою  існуючих планувальних обмежень;

- проектний план з проектними планувальними обмеженнями  зі  схемами   вертикального планування  та  інженерної підготовки території, інженерних мереж та споруд, організації руху транспорту та  пішоходів, в М1:1000;

В основному кресленні – проектному плані  проаналізовано містобудівну ситуацію та запропоновано будівництво магазину продовольчих та промислових товарів, з очисними спорудами повної біологічної  очистки .

Пояснювальна записка  відповідає  графічним матеріалам  та  надає  опис  природних  умов,  оцінку  існуючої ситуації, пропозиції  щодо  встановлення  режиму  забудови, містобудівні  заходи  щодо  поліпшення  стану  навколишнього  середовища  та   реалізації детального  плану території.

Техніко-економічні показники:

  • Площа забудови будівель  –        45.7 м2
  • Поверховість –                            І поверх
  • Умовна висота –                           до 8.0 м
  • Площа мощення –                         100 м2
  • Загальна площа будівель –          35.00 м2

2)Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Герцаївська міська рада.

3)Передбачувана процедура громадського обговорення:

а)дата початку та строки здійснення процедури:

громадське обговорення  Детального плану частини території для розміщення магазину промислових та продовольчих товарів по вулиці Центральна в м. Герца Герцаївського району Чернівецької області та Звіту про стратегічну екологічну оцінку з 07 березня 2020 року і триватиме до  09 квітня 2020 року.

б)способи участі громадськості (надання  письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до ст.12 Законну України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до Детального плану частини території для розміщення магазину промислових та продовольчих товарів по вулиці Центральна в м. Герца Герцаївського району Чернівецької області та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядається.

в)орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна  ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та  екологічною інформацією, у тому числі пов’язаної  зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитися з Детальним планом частини території для розміщення магазину промислових та продовольчих товарів по вулиці Центральна в м. Герца Герцаївського району Чернівецької області та Звітом про стратегічну екологічну оцінку, екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування можна в Герцаївській міській раді за адресою: 60500, Чернівецька область, м. Герца вул. Асакі Г. №9  Тел. 03740  21914.  Контактний e-mail(сайту): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

з 10-00 до 18-00 год. щоденно, окрім суботи та неділі.

Матеріали  проекту детального плану території також розміщені на сайті Герцаївської міської ради.

г)орган, до якого подаються  зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Виконком Герцаївської міської ради.

Адреса подання зауважень і пропозицій у письмовій формі:

60500, Чернівецька область, м. Герца вул. Асакі Г. №9  Тел. 03740  21914.  Контактний e-mail(сайту): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Зауваження і пропозиції  приймаються у строк з 07 лютого   2020 року і триватиме до  09 березня 2020 року.

д)місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Виконком Герцаївської міської ради.

60500, Чернівецька область, м. Герца вул. Асакі Г. №9

4)необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Для недопущення поширення на території України коронавірусу COVID-19, з метою дотримання заборон щодо проведення масових заходів кількістю понад 10 осіб, а також у зв’язку із обмеженням транспортних сполучень (в тому числі внутрішньообласного), вбачається за необхідне утриматись від проведення громадських слухань,  запланованих на період дії карантину.

Відповідно до частини 3 статті 7 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» уповноважений територіальний орган, а у випадках, визначених частинами третьою і четвертою статті 5 цього Закону, - уповноважений центральний орган зобов’язаний забезпечити громадське обговорення у процесі здійснення оцінки впливу на довкілля.

Відповідно до частини п’ятої статті 7 Закону громадське обговорення планованої діяльності після подання звіту з оцінки впливу на довкілля проводиться у формі громадських слухань та у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

Тобто із зазначеної норми вбачається, що громадське слухання є обов’язковою,  проте не виключною формою громадського обговорення.

З урахуванням практики застосування положень Закону «Про оцінку впливу на довкілля» не вбачається за можливе спрогнозувати точну кількість учасників майбутніх слухань, але середньостатистичним показником є  10-50 учасників/на 1 слухання.

Для забезпечення безперервності виконання обов’язків та завдань, покладених на органи державної влади, надаємо рекомендації щодо здійснення оцінки впливу на довкілля на період дії карантину.

Рекомендації

Уповноваженим територіальним органам, що здійснюють оцінку впливу на довкілля:

➢ посилити заходи із забезпечення своєчасного, адекватного та ефективного інформування громадськості засобами електронного зв’язку;

➢ провести розширену інформаційну компанію для представників громадськості про можливість надання письмових зауважень, коментарів та пропозицій по планованій діяльності  громадське обговорення якої триватиме в період дії карантину;

➢ провести інформаційно-роз’яснювальну роботу із суб’єктами господарювання на предмет перенесення майбутніх дат громадських слухань;

➢ поінформувати органи місцевого самоврядування про необхідність вжиття заходів ефективного інформування громадськості засобами електронного зв’язку;

➢ повторно оприлюднити на офіційних веб-сайтах департаментів/управлінь покрокові інструкції  (із зазначенням телефонів, контактних осіб та адрес в тому числі електронних, на які приймаються зауваження та пропозиції), для надання зауважень та пропозицій по розпочатих процедурах ОВД на період дії карантину.

Представникам громадськості:

➢ обмеження проведення громадських слухань не є обмеженням вашого права брати участь у процесі прийняття еколого-важливих рішень;

➢ ви маєте можливість надавати свої зауваження, коментарі та будь які інші пропозиції, які, на вашу думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування;

➢ уся інформація, щодо процедур оцінки впливу на довкілля міститься у Єдиному реєстрі: http://eia.menr.gov.ua/uk/cases

➢ свої зауваження та пропозиції можете надсилати на електронні адреси:

УТО (департаменти/управління ОДА) по кожній області контакти за лінком:http://eia.menr.gov.ua/uk/contact

УЦО (міністерство)  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (телефони: 206-31-40, 206-31-10, 206-31-50)

➢ ви можете використовувати форму зворотного зв’язку на сайті Єдиного реєстру у випадку виникнення питань (натиснувши на позначку конверту)

➢ зберігайте спокій та направляйте свої зауваження та пропозиції онлайн.

Суб’єктам господарської діяльності:

➢ нові громадські слухання плануйте на період після завершення дії карантину (відслідковуйте новини щодо його тривалості);

➢ громадські слухання на період дії карантину міністерством не проводяться;

➢ інформуємо, що внесено зміни до ЗаконуУкраїни «Про торгово-промислові палати в Україні», якими до форс-мажорних обставин віднесено карантин, встановлений Кабінетом Міністрів України (посилання на закон

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=68397);

➢ зберігайте спокій та готуйте якісні Звіти з ОВД

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусуCOVID-19»  на усій території України  з 12 березня до 3 квітня 2020 р. установлено карантин.

Зазначеною постановою міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним, Київській міській державним адміністраціям разом з органами місцевого самоврядування доручено організувати виконання та контроль за дотриманням на відповідній території вимог цієї постанови, своєчасним і повним проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів.

17 березня 2020 року на виконання доручення Президента України та рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС Кабінет Міністрів прийняв рішення щодо обмеження пасажирських перевезень на  території України для запобігання поширенню коронавірусної інфекції, зокрема:

заборонено з 18 березня по 3 квітня:

на усій території нашої держави регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні;

перевезення більше 10 пасажирів одночасно в трамваях, тролейбусах та автомобільному транспорті, в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах.

заборонено з 17 березня по 3 квітня перевезення пасажирів метрополітеном в Києві, Харкові та Дніпрі.

заборонено 18 березня 2020 до прийняття окремого рішення перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішніх сполучень (приміському, міському, регіональному та дальньому).

заборонено проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб. Дозволено лише заходи, необхідні для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

17 березня Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусноїхвороби (COVID-19)», яким передбачається посилення відповідальності посадових осіб у тому числі за порушення правил щодо карантину людей.

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« березня 2020 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні555
mod_vvisit_counterВчора6924
mod_vvisit_counterЦей тиждень52145
mod_vvisit_counterОстанній тиждень87634
mod_vvisit_counterЦього місяця236350
mod_vvisit_counterОстаній місяць191863
mod_vvisit_counterВсі дні11336197

Веб представництва