• Реєстрація
Сортировать по дате: П'ятниця, 21 червня 2019

День державної служби встановлено в Україні у 2003 році і відзначається щорічно 23 червня у День державної служби Організації Об’єднаних Націй.

В цей день відзначаються найкращі представники серед державних службовців України, які щорічно обираються Національним агентством України з питань державної служби на всеукраїнському конкурсі «Кращий державний службовець».

Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. У сучасному розумінні державні службовці – це менеджери і експерти, які професійно працюють в органах влади і беруть участь у виробленні, реалізації та оцінці ефективності здійснення політики. Від професіоналізму, наполегливості, сумлінного виконання обов’язків державних службовців залежить соціальна стабільність, рівновага у суспільстві, моральне, фінансове благополуччя населення, успіх масштабних реформ, ефективне вирішення актуальних соціально-економічних проблем.

Міцного здоров'я, творчого натхнення у Вашій нелегкій та відповідальній роботі, плідних та реальних здобутків, високої професійної майстерності.

Відзначається щорічно 22 червня, у день початку німецько-радянської війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця. День встановлено в Україні «…з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, їх подвигу та жертовності … на підтримку ініціативи громадських організацій ветеранів війни, праці, Збройних Сил і жертв нацистських переслідувань…» згідно з Указом Президента України «Про День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні» від 17 листопада 2000 р. № 1245/2000.

20 червня 2019 року начальник управління екології та природних ресурсів Чернівецької обласної державної адміністрації Микола Білоконь прийняв участь Форумі успішних практик у сфері охорони довкілля.

Форум проводився в рамках проекту «Від Угоди про асоціацію до успішних практик: охорона довкілля в дії» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародний фонд «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту Громадська синергія / Civic Synergy під егідою Українська сторона Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС.

Головна мета форуму – обмін кращим досвідом та налагодження співпраці між різними стейкхолдерами, які впроваджують чи планують впроваджувати ініціативи, спрямовані на практичне застосування Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у сфері довкілля та зміни клімату в Україні.

З вітальним словом до учасників Форуму звернувся Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак.

Під час Форуму відбулася панельна дискусія високого рівня за участі представників Міністерства екології та природних ресурсів України, Представництва ЄС в Україні, Верховної Ради України, експертів. Конкретні екологічні ініціативи були представлені під час чотирьох сесій:

1) Відходи;

2) Інтеграція екологічних питань в інші сфери політики;

3) Зміна клімату;

4) Атмосферне повітря, вода і промислове забруднення.

Відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС Україна має низку зобов’язань реформувати свою екологічну політику та право. Важливим елементом проведення таких реформ є практична реалізація відповідних положень Угоди про асоціацію чи законодавства України, прийнятого на її імплементацію. Громадянам важливо бачити конкретні приклади успішних практик застосування такого законодавства і політики.

П'ятниця, 21 червня 2019, 08:37

Увага! Пожежонебезпечний період!

Підвищення температури навколишнього середовища зумовило виникнення високої пожежної небезпеки. З метою запобігання виникненню пожеж, закликаємо всіх чернівчан та гостей Буковинського краю бути уважнішими при використанні відкритого вогню у місцях відпочинку та при палінні.

Управління екології та природних ресурсів Чернівецької обласної державної адміністрації нагадує всім охочим виїхати до лісу, до озер, річок, що тут усе залежить від поведінки людей та повного розуміння ситуації, що кожна кинута пляшка – це лінза для сонячних променів, кожний кинутий сірник може призвести до непоправної біди.

Нині на лісових територіях – у таборах, на базах відпочинку, дачних ділянках перебуває велика кількість дітей, людей похилого віку, яким, у разі виникнення пожежі, буде надзвичайно важко рятуватись. Тому необхідно дотримуватися правил поведінки у цей період.

Невеликі осередки загоряння у початковій стадії необхідно гасити власними силами, використовуючи первинні засоби пожежогасіння та підручні засоби, зокрема, гілля, пісок, воду тощо, при цьому не наражаючи себе на небезпеку.

При неможливості погасити загоряння власноруч необхідно телефонувати за номером 101!

Будьте пильними та пам’ятайте про можливі наслідки!

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« червня 2019 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні5650
mod_vvisit_counterВчора8066
mod_vvisit_counterЦей тиждень54970
mod_vvisit_counterОстанній тиждень59889
mod_vvisit_counterЦього місяця28898
mod_vvisit_counterОстаній місяць235737
mod_vvisit_counterВсі дні9614186

Веб представництва