• Реєстрація
Сортировать по дате: Четвер, 30 січня 2020

Організатори зазначили, що таким чином Україна зможе запустити планетарний флешмоб.

Активісти та представники бізнесу в березні проведуть масштабну акцію з висадки понад 1 млн дерев по всій Україні й закликають громадян, які проживають на території країни та за її межами, приєднатися, щоб таким чином покращити імідж України в очах усього світу. Про це на прес-конференції заявила гендиректор національного проекту «Книга рекордів України» Ганна Крисюк, зазначивши, що акція «1 мільйон дерев за 24 години» проходитиме 20 березня в рамках всеукраїнського проекту «Озеленення України». «Український старт стане дуже серйозним стартом глобального проекту. Я думаю, що це має бути більше, ніж 100 мільйонів дерев, і не лише в Україні, Європі, але й усюди. Тому ми повинні об'єднуватися й робити це усвідомлено», - сказала вона, зазначивши, що 100 млн дерев передбачено висадити глобальною ініціативою, яка передбачає участь багатьох країн. Крисюк пояснила, що йдеться не лише про один день висадки дерев, це великий річний проект, який передбачає освітні майстер-класи, конкурси, спортивні забіги та видання підсумкової книги, в якій будуть показані всі області та регіони України, що висаджували дерева. «Ви можете самі все організувати. Знайти саджанці та організувати процес висадки біля кожної школи, приміром, і всюди, де є можливість. А можна підключатися до наших ділянок - де є відкриті майданчики, де буде вже підготовлена земля, інвентар і все інше», - сказала Крисюк. За її словами, також можна виступити співорганізатором і запросити волонтерів, оскільки важливо все архівувати за допомогою фото та відео. Згодом буде видана книга та відео, що розповсюджуватиметься в усьому світі.

Про нову логіку розвитку економіки з урахуванням боротьби з викликами, зокрема зміною клімату,  та необхідності спільних дій щодо декарбонізації та інших кроків з метою захисту довкілля повідомив Олексій Оржель під час брифінгу в Кабінеті Міністрів України за підсумками засідання Уряду.

«Україна не випадає з цієї логіки, але у підходах з деяких актуальних питань навіть трохи попереду. Мінекоенерго напрацювало текст законопроекту та концепцію щодо оподаткування видобування тих палив, які містять вуглець. Також напрацьовуємо питання збільшення заходів з енергоефективності. Минулого тижня презентували  Концепцію українського «зеленого» енергетичного переходу», - повідомив Міністр.

Спільні підходи щодо захисту довкілля  визначають подальші кроки  політичної та євроінтеграційної діяльності України.

«Ми щодо кліматичних цінностей перебуваємо з ЄС на одній сторінці», - наголосив  О. Оржель.

У спільній заяві за підсумками Шостого засідання Ради асоціації відзначено важливість подальшого впровадження реформ в енергетичній галузі та стратегічну роль України щодо транзиту газу та дотримання державами-членами ЄС спільних газових правил.

Також сторони окремо відзначили  важливість України як стратегічної держави у сфері транзиту газу. Україна та ЄС підкреслили важливість подальшого впровадження реформ в енергетичній галузі, зокрема, забезпечення незалежності енергетичного регулятора та інспекції ядерного регулювання, створення конкурентного та прозорого ринку електроенергії. У тексті документу йдеться також про важливість нової Газової директиви та необхідність дотримання державами-членами ЄС спільних газових правил.

Сторони приділили окрему увагу співпраці у сфері охорони навколишнього природного середовища та боротьбі із наслідками змін клімату. Зокрема, домовилися про подальші кроки задля захисту довкілля та зниження рівнів викидів вуглецю у рамках Європейської зеленої угоди та погодилися надалі спільно впроваджувати амбітну політику із захисту довкілля, зокрема, для виконання зобов'язань за Паризькою кліматичною угодою.

Нагадаємо, Шосте засідання Ради асоціації Україна – Європейський Союз, проходило у Брюсселі 28 січня  під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.  Це перше спільне засідання нового складу українського Уряду та нового складу Європейської Комісії.

 

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« січня 2020 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні10045
mod_vvisit_counterВчора10207
mod_vvisit_counterЦей тиждень51474
mod_vvisit_counterОстанній тиждень85143
mod_vvisit_counterЦього місяця10045
mod_vvisit_counterОстаній місяць397043
mod_vvisit_counterВсі дні10528372

Веб представництва