• Реєстрація
Сортировать по дате: Субота, 16 січня 2021

1)Повна назва документа державного планування:

Детальний план частини території  для розміщення об'єкту торгівлі за межами населеного пункту Могилівка на території Герцаївської міської ради  Герцаївського району Чернівецької області.

Територія, на яку розробляється детальний план, розташована за межами населеного пункту села Могилівка з східної частини, біля  житлового кварталу (загальною кількістю біля 50 індивідуальних житлових будинків із приблизною кількістю населення 200 чол), включає в себе землі приватної власності для ведення ОСГ.

і має такі межі:

зі сходу - підїзна дорога з вулиці  Центральна ( автодорога Герца - держкордон), з півночі - охорона зона копанки, на півдні - рілля (землі для ведення товарного сільгоспвиробництва), на  заході - землі господарського двору, для обслуговування складських приміщень.

Основна мета проекту:

- визначення  територіальних  ресурсів  для освоєння земельної ділянки площею 0,0334 га. для будівництва та обслуговування будівлі торгівлі (магазину) .;

- визначення  архітектурно-планувальних  та природоохоронних,  можливих  варіантів  формування   їх  забудови    для  подальшої  проектної  розробки  оптимальних рішень;

- поліпшення екологічної ситуації;

- створення комфортних умов  для  функціонування об’єктів виробництва та проживання  мешканців навколишніх сіл-забезпечення  нормативним соціально-гарантованим рівнем установами обслуговування, нормативним озелененням;

- узгодження  рішень щодо розміщення  об’єкта з  відповідними  архітектурними, інженерними та природоохоронними  службами.

Проект детального плану  складається  з  текстової та графічної  частин, а також  рішень  органів   місцевого  самоврядування,   матеріалів проведених  досліджень  території,  виконаних спеціалізованими  організаціями.

До  складу графічної частини  детального  плану  входить:

- схема існуючого  використання  території;

- проектний план;

- схеми планувальних обмежень,  організації руху  транспорту  і  пішоходів в М1:1000.

В основному кресленні – проектному плані  проаналізовано містобудівну ситуацію та запропоновано освоєння земельної ділянки площею 0,0334 га. для будівництва та обслуговування будівлі торгівлі (магазину), очисних споруд повної біологічної  очистки типу «BIOTAL» з ємністю для збору очищених вод, влаштування тимчасової стоянки для двох автомобілів.

Пояснювальна записка  відповідає  графічним матеріалам  та  надає  опис  природних  умов,  оцінку  існуючої ситуації, пропозиції  щодо  встановлення  режиму  забудови, містобудівні  заходи  щодо  поліпшення  стану  навколишнього  середовища  та   реалізації детального  плану території.

Техніко-економічні показники:

  • Площа забудови будівель  –        30 м2
  • Поверховість –                            І поверхи
  • Умовна висота –                           до 8.0 м
  • Площа мощення –                         100 м2
  • Озеленення -                                   0.01 га
  • Загальна площа будівель –          27.00 м2

2)Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Герцаївська райдержадміністрація.

3)Передбачувана процедура громадського обговорення:

а)дата початку та строки здійснення процедури:

громадське обговорення  Детального плану частини території для розміщення об'єкту торгівлі за межами населеного пункту Могилівка на території Герцаївської міської ради Герцаївського району Чернівецької області та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочинається  з 24 грудня  2020 року і триватиме до  24 січня  2021 року.

б)способи участі громадськості (надання  письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до ст.12 Законну України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до Детального плану для розміщення об'єкту торгівлі за межами населеного пункту Могилівка на території Герцаївської міської ради Герцаївського району Чернівецької області та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядається.

в)орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна  ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та  екологічною інформацією, у тому числі пов’язаної  зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитися з Детальним планом частини території  для розміщення об'єкту торгівлі за межами населеного пункту Могилівка на території Герцаївської міської ради  Герцаївського району Чернівецької області та Звітом про стратегічну екологічну оцінку, екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування можна в приміщені Герцаївській міській раді за адресою: 60501, Чернівецька область, м. Герца вул. Асакі Г. №9.  Тел. 03740  21914.  Контактний e-mail(сайту): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

з 10-00 до 18-00 год. щоденно, окрім суботи та неділі.

Матеріали  проекту детального плану території також розміщені на сайті Герцаївської міської ради.

г)орган, до якого подаються  зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Виконком Герцаївської міської ради.

Адреса подання зауважень і пропозицій у письмовій формі:

60501, Чернівецька область, м. Герца вул. Асакі Г. №9.  Тел. 03740  21914.  Контактний e-mail(сайту): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Зауваження і пропозиції  приймаються у строк з 24.12.2020р. по  24.01. 2021 року.

д)місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Виконком Герцаївської міської ради.

м. Герца вул. Асакі Г. №9.  Тел. 03740  21914.

4)необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

#УкраїнаНеСмітник
#ОбираємоБезпечнеПакування
#ЧистеДовкілляВибірКожного

Традиційно січень досить насичений подіями. Одне свято змінюється іншим, а у рейтингах найбільш вживаних населенням продуктів провідні місця посідають риба, морепродукти, кетчупи, майонези, соуси, сири та соління.

Чи знаєте ви, що купуючи такі товари у поліпропіленових відерцях, баночках і контейнерах, ми вже на півдорозі до запобігання засміченню довкілля?

До цієї упаковки повністю застосовується правило 3R: Reduce, Reuse, Recycle. Її, по-перше, можна використати повторно. По-друге, здати на переробку. А отже не завалювати сміттєві контейнери і територію країни зайвим сміттям.

Тож придбавши продукти у відерцях з цифрою 5 у трикутнику, головне, не забути в подальшому віддати їх у пункт прийому вторсировини.

Джерело: Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

З 1 січня 2021 року набирає чинності Закон України «Про засади моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів». Впровадження системи МЗВ (моніторингу, звітності та верифікації) дозволить Україні розпочати торгівлю квотами на парникові викиди.

Про це повідомив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований.

«Діючий закон власне і створює засади для існування системи МЗВ (моніторингу, звітності та верифікації викидів). Така система дозволить:

Отримувати точну інформацію про обсяги емісії парникових газів від виробничих установок;

Забезпечити контроль за викидами, мати змогу їх обмежувати;

Впровадити обов'язкову методику розрахунку емісії парникових газів для всіх установок, з яких ці викиди здійснюються», - пояснив Андрій Мальований.

За словами посадовця, прийняття цього документу є важливою передумовою для здійснення заходів з боротьби зі зміною клімату, заснованих на досвіді ЄС. Це, зокрема, введення системи торгівлі квотами на викиди парникових газів. Саме для її впровадження необхідне створення системи МЗВ, яка передбачається законом.

Він також додав, що Держекоінспекція отримає повноваження в частині контролю за викидами.

«Згідно з законом, на Держекоінспекцію також покладено низку обов’язків – перевірка даних у звітах про викиди, планах моніторингу тощо. Впродовж 3 місяців після подачі таких документів посадовими особами підприємств інспекція може ініціювати позапланову перевірку. Під час такої перевірки перевіряється достовірність інформації, вказаної у звітах чи планах», - зазначив Андрій Мальований.

Джерело: https://dei.gov.ua/

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« січня 2021 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2974
mod_vvisit_counterВчора9309
mod_vvisit_counterЦей тиждень54955
mod_vvisit_counterОстанній тиждень64737
mod_vvisit_counterЦього місяця229156
mod_vvisit_counterОстаній місяць293118
mod_vvisit_counterВсі дні11622121

Веб представництва