• Реєстрація
Сортировать по дате: Середа, 15 січня 2020

Повідомлення про оприлюднення Звіту про СЕО (розділу «Охорона навколишнього природного середовища») та Детального плану частини території району для будівництва фруктосховища з регульованим газовим середовищем за межами населеного пункту  с. Молниця, Герцаївського району, Чернівецької області

1) Повна назва документа державного планування:

Детальний план частини території району для будівництва фруктосховища з регульованим газовим середовищем за межами населеного пункту  с. Молниця, Герцаївського району, Чернівецької області.

Територія площею 2,9001 га, на яку  розробляється детальний план, з них 0,4500 га для будівництва та обслуговування фруктосховища з регульованим газовим середовищем.

Земельні ділянки знаходяться за межами населеного пункту с. Молниця,  Герцаївського  району, Чернівецької області, територія межує: -з Південного заходу – грунтова дорога, – з інших  сторін – сади.

Рельєф місцевості складний (перепади відміток по висоті в межах ділянки до 25 м) з придатною для будівництва верхньою терасою. Доступ до земельної ділянки забезпечується хорошим транспортним зв’язком: на південний схід на відстані 700 м, знаходиться автомобільна дорога з твердим покриттям Т-2604, яка проходить через с. Молниця до м. Герца.

Основна мета розроблення  проекту:

- Уточнення планувальної структури і функціонального призначення території;

- Визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормам:

- Створення раціональної інфраструктури;

- Послідовне та ефективне освоєння території;

- Додержання санітарних норм;

- Визначення містобудівних умов та обмежень.

До  складу графічної частини  детального  плану території  входить:

- Схема розташування земельних ділянок у планувальній структурі району (частині району) М 1:25000;

- План існуючого використання території М 1:1000;

- Схема планувальних обмежень М 1:1000;

- Проектний план М 1:1000. Креслення поперечного профілю вулиці;

- Схема організації руху транспорту і пішоходів М 1:1000.

Пояснювальна записка  відповідає  графічним матеріалам  та  надає  опис  природних  умов,  оцінку  існуючої ситуації, пропозиції  щодо  встановлення  режиму  забудови, містобудівні заходи щодо  поліпшення  стану  навколишнього  середовища та   реалізації детального  плану території.

Техніко-економічні показники:

- територія  в межах детального плану: – 2,9001 га;

- територія під проектовану забудову – 0,4500 га;

- озеленення – 2,47 га;

- замощення – 0,24 га.

2)Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Герцаївська районна державна адміністрація Чернівецької області

3)Передбачувана процедура громадського обговорення:

а)дата початку та строки здійснення процедури:

громадське обговорення  Детального плану території частини території району для будівництва фруктосховища з регульованим газовим середовищем за межами населеного пункту  с. Молниця, Герцаївського району, Чернівецької області та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочинається  з  17 січня  2020 року і триватиме до  18  лютого  2020 року.

б)способи участі громадськості (надання  письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до ст.12 Законну України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядається.

в)орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна  ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та  екологічною інформацією, у тому числі пов’язаної  зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитися з Детальним планом частини території району для будівництва фруктосховища з регульованим газовим середовищем за межами населеного пункту  с. Молниця, Герцаївського району, Чернівецької області та Звітом про стратегічну екологічну оцінку (розділом «Охорона навколишнього  природного  середовища», який розробляється у складі проекту містобудівної документації) можна щоденно в робочий час, окрім суботи та неділі в Герцаївській районній державній адміністрації Чернівецької області за адресою: 60500, Чернівецька обл., м. Герца, вул. Шевченка, 9; електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Матеріали  проекту детального плану території також розміщені на сайті Герцаївської районної державної адміністрації Чернівецької області.

г)орган, до якого подаються  зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Герцаївська районна державна адміністрація Чернівецької області.

Адреса подання зауважень і пропозицій у письмовій формі:

60500, Чернівецька обл., м. Герца, вул. Шевченка, 9.

Зауваження і пропозиції  приймаються у строк з  17 січня  2020 року до  18  лютого  2020 року.

д)місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

60500, Чернівецька обл., м. Герца, вул. Шевченка, 9.

4)необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

  1. 1. Повна назва документа державного планування: Детальний план території земельної ділянки та звіту про стратегічну екологічну оцінку В с.Стрілецький Кут, по бул. Припрутській, Кіцманського району Чернівецької області, площею 0,192га для зміни цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 7322588500:01:001:0297 з «для особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділнка)».
  2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Стрілецько Кутська сільська рада.
  3. Передбачувана процедура громадського обговорення у тому числі:

а)   дату початку та строки здійснення процедури: Громадське обговорення почнеться з 03.01.2020р., і триватиме до 04.02.2020р.

б)   способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): Громадськість у межах строку громадського обговорення документа має право подати В письмовій формі (у тому числі В електронному вигляді) зауваження і пропозиції до Детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції, поданні після встановленого строку не розглядаються.

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): Громадські слухання відбудуться 05.01.22р. об 12-00год. В приміщенні

Стрілецько -Кутської сільській раді по вул. Центральна,116 Кіцманського району, Чернівецької область.

г)  орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов'язаною зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування: Ознайомитися з Детальним планом території земельної ділянки та звіту про стратегічну екологічну оцінку В с.Стрілецький Кут, по вул. Припрутській, Кіцманського району Чернівецької області та Звітом про стратегічну екологічну оцінку, екологічною інформацією, у тому числі пов'язаною зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування, можна В приміщенні Стрілецько-Кутської сільської ради Вул.Центральна, 116.,

Кіцманського району, Чернівецької область. ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Стрілецько- Кутська сільська рада. Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій

формі: 59345 Чернівецька обл., Кіцманський р-н, с. Стрілецький Кут, бул. Центральна буб. 116 тел. 03736-57141, 03736-57124. Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 бніб з бня оприлюднення побібомлення і трибає з 03.01.2020р. і бо 04.02.2020р. Включення.

б) місцезнаходження наябної екологічної інформації, у тому числі поб'язаної зі збороб'ям населення, що стосується документа бержабного планування:

Управління екології та приробних ресурсів Чернівецької облдержадміністрації, абреса 58003 м. Чернібці, бул. Маякобського, 35 Телефон, факс: (0372) 52-22-23 Сайт: http://www.Gco-bukovina.com.ua.

4) необхідність пробедення транскордонних консультацій щодо проекту документа бержабного планування: Пробебення транскорбонних консультацій не потребує.

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« січня 2020 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1378
mod_vvisit_counterВчора10631
mod_vvisit_counterЦей тиждень38423
mod_vvisit_counterОстанній тиждень72094
mod_vvisit_counterЦього місяця209685
mod_vvisit_counterОстаній місяць321666
mod_vvisit_counterВсі дні12727588

Веб представництва