• Реєстрація
Сортировать по дате: Понеділок, 24 лютого 2020

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту детального плану території кварталу з розміщення об’єктів  комерційної діяльності  та  комплексу дорожнього сервісу в с.Буда Новоселицького району Чернівецької області

1)Повна назва документа державного планування:

Детальний план території    кварталу  з розміщення об’єктів  комерційної діяльності  та  комплексу дорожнього сервісу в с.Буда   Новоселицького району Чернівецької області.

Територія площею 0,6988га, на яку  розробляється детальний план, знаходиться в південно-західній  частині с.Буда Магальської сільської ради Новоселицького району і має такі межі:

-північного заходу – автодорога Т-2603-Чернівці-Хотин;

-заходу  -  автодорога Н-10-Чернівці-Житомир

-сходу-відкриті водовідвідні канави, садибна житлова забудова;

-південного сходу – землі для ведення  особистого селянського господарства.

Основна мета проекту:

-визначення  територіальних  ресурсів  для розміщення  об’єктів комерційної діяльності та дорожнього сервісу;

-визначення  архітектурно-планувальних  та природоохоронних,  можливих  варіантів  формування   їх  забудови    для  подальшої  проектної  розробки  оптимальних рішень;

-поліпшення екологічної ситуації;

-створення комфортних умов  для  функціонування комерційних об’єктів та проживання  мешканців села-забезпечення  нормативним соціально-гарантованим рівнем установами обслуговування, місцями тимчасового та постійного  зберігання  автомобілів, нормативним озелененням;

-узгодження  рішень щодо розміщення  об’єкта з  відповідними  архітектурними, інженерними та природоохоронними  службами.

Проект детального плану  складається  з  текстової та графічної  частин, а також  рішень  органів   місцевого  самоврядування,   матеріалів проведених  досліджень  території,  виконаних спеціалізованими  організаціями.

До  складу графічної частини  детального  плану  входить:

-схема існуючого  використання  території;

-проектний план;

-схеми планувальних обмежень,  організації руху  транспорту  і  пішоходів в М1:1000.

В основному кресленні – проектному плані  проаналізовано містобудівну ситуацію та запропоновано розміщення торгових комплексів, магазину, СТО,адміністративної будівлі, тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, водозабору, очисних споруд повної біологічної  очистки типу «BIOTAL», влаштування тимчасової стоянки для зберігання автомобілів.

Пояснювальна записка  відповідає  графічним матеріалам  та  надає  опис  природних  умов,  оцінку  існуючої ситуації, пропозиції  щодо  встановлення  режиму  забудови, містобудівні  заходи  щодо  поліпшення  стану  навколишнього  середовища  та   реалізації детального  плану території.

Техніко-економічні показники:

-територія  в межах детального плану, в т.ч.: – 0,6988 га;

-площа забудови – 0,1450га;

-озеленення – 0,0833га;

-під проїздами - 0,4483га;

-під тимчасовими спорудами для провадження підприємницької діяльності-0,0222га.

2)Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Магальська сільська рада.

3)Передбачувана процедура громадського обговорення:

а)дата початку та строки здійснення процедури:

громадське обговорення  Детального плану території кварталу  з розміщення об’єктів  комерційної діяльності  та  комплексу дорожнього сервісу в с.Буда та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочинається  з 17 лютого  2020 року і триватиме до  17 березня  2020 року.

б)способи участі громадськості (надання  письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до ст.12 Законну України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до Детального плану території кварталу  з розміщення об’єктів  комерційної діяльності  та  комплексу дорожнього сервісу в с.Буда Новоселицького району та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядається.

в)орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна  ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та  екологічною інформацією, у тому числі пов’язаної  зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитися з Детальним план території     кварталу  з розміщення об’єктів  комерційної діяльності  та  комплексу дорожнього сервісу в с.Буда Новоселицького району та Звітом про стратегічну екологічну оцінку, екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування можна в Магальській сільській раді за адресою:с.Магала, Новоселицький район, Чернівецька область,   з 10-00 до 18-00 год. щоденно, окрім суботи та неділі.

Матеріали  проекту детального плану території також розміщені на сайті Магальської сільської ради:   magalska.gromada.org.ua .

г)орган, до якого подаються  зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Виконком Магальської сільської ради.

Адреса подання зауважень і пропозицій у письмовій формі:

с.Магала, Новоселицький  район, Чернівецька область, 60313.

Електронна адреса: magala.rada@ukr.net

Зауваження і пропозиції  приймаються у строк з 17.02.2020р. по  17.03. 2020 року.

д)місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Виконком Магальської сільської ради.

с.Магала, Новоселицький район, Чернівецька область.

4)необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Повна назва документа державного планування:

Генеральний план  села Розкопинці, Сокирянського району Чернівецької області

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Сокирянська районна рада Сокирянського району Чернівецької області, (60200, вул. Шевченка, 3 м. Сокиряни, Сокирянський район, Чернівецька область)

Передбачувана процедура громадського обговорення:

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», громадське обговорення  Генерального плану села Розкопинці та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх офіційного оприлюднення на сайті Сокирянської районної ради, в друкованих засобах масової інформації та триватиме до  22 березня  2020 року.

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до  Генерального плану села Розкопинці та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Ознайомитися із Генеральним планом села Розкопинці та Звітом про стратегічну екологічну оцінку, екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: вул. Шевченка,3 м. Сокиряни  Сокирянського району Чернівецької області, Сокирянська районна рада.

Подати свої зауваження та пропозиції в письмовому вигляді та в електронному можна:

-          в  Сокирянську районну раду - вул. Шевченка, 3 м. Сокиряни  Сокирянського району, Чернівецької області;

-         E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Відповідальна особа: Керуючий справами Сокирянської районної ради – Горн.С.Е.

Контактні телефони – (03739) 2-11-01

Строк подання зауважень та пропозицій становить 30 днів, тобто до 22 березня 2020 року.

Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються.

З метою реалізації  державної  політики у сфері поводження з відходами, Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління на базі кафедри екологічної безпеки проводить  курси підвищення кваліфікації за 30 – годинною програмою на тему «Екологічна та промислова безпека  при  поводженні  з  відходами виробництва  та споживання».

В процесі навчання буде розглянуто основні принципи та пріоритети національної екологічної політики у сфері поводження з відходами, законодавче та нормативно-правове забезпечення, стратегічну екологічну оцінку документів державного планування, Національну стратегію управління відходами в Україні до 2030 року та розроблення планів управління відходами, проблеми  екологічно  безпечного  поводження з відходами, класифікацію відходів, єдність інформаційного простору, утилізацію вторинної сировини, еколого-економічні проблеми поводження  з відходами на державному, регіональному  та місцевому  рівнях.

Після закінчення навчання слухачі отримають свідоцтво встановленого зразка про підвищення кваліфікації.

Курси відбудуться з 17  по 19 березня  2020 р.  у приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління за адресою: вул. Митрополита Василя Липківського, 35, корпус 2, м. Київ, 03035.

Деталі  у прикріпленому файлі та на сайті:dea.edu.ua

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« лютого 2020 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні7201
mod_vvisit_counterВчора15275
mod_vvisit_counterЦей тиждень57403
mod_vvisit_counterОстанній тиждень66795
mod_vvisit_counterЦього місяця139919
mod_vvisit_counterОстаній місяць270676
mod_vvisit_counterВсі дні12336156

Веб представництва