• Реєстрація
Сортировать по дате: Вівторок, 25 лютого 2020

Сьогодні, 25 лютого 2020 року управлінням екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації організовано та проведено робочу зустріч під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Олексія Бойка.

До участі було запрошено керівників національних природних парків «Вижницький», «Черемоський» та «Хотинський», Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства, відділ комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації.

Було заслухано керівників згаданих установ щодо пропозицій з розширення нацпарків, узгоджених із Чернівецьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства. Інформацію, пропозиції та проблеми, озвучені на нараді, взяті до уваги.

Йшлося також про підготовку до проведення на території Чернівецької області 20-27 березня Всеукраїнської екологічної акції «Озеленення України». На даний час узгоджено завдання та за результатами наради готується відповідний проект доручення.

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується та стислий виклад його змісту: «Детальний план території площею 0,2358га «Для реконструкції будівлі сушильного комплексу під магазин» кадастровий помер 7320510100:01:002:1120, ділянка розташована по вул.Українська,106- «в» в м.Вижниця Вижницького району Чернівецької області.

Мета ДПТ: уточнення планувальної структури і функціонального призначення ділянки, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами, визначення містобудівних умов та обмежень, зміна цільового призначення ділянки, обґрунтування можливості розміщення придорожнього сервісу.

За основними функціями призначенням території, щодо якої здійснюється детальне планування, належить до території промислового використання, подальше цільове використання - громадського використання. Територія громадського використання призначається для комерційної забудови.

2.Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Вижницька міська рада.

3. Передбачувана        процедура громадського обговорення в тому числі:

а)      дата початку га строки здійснення процедури.

Громадське обговорення починаються з 28.02.2020 року і триватиме до 29.03.2020 року.

б)      Способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо), громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику у письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в)      Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: громадські слухання відбудуться 31.03.2020 року о 12.00 в залі засідань Вижницької міської ради за адресою вул. Українська. 34 м. Вижниця.

г)       Орган від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов'язаною зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування : ознайомитись з проектом детального плану території та розділом «Охорона навколишнього природного середовища», який розробляється у складі

проекту містобудівної документації та одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку, можна у приміщенні Вижницької міської ради. Матеріали проекту детального плану території також розміщені на веб-сайті Вижницької міської ради https://vnmiscrada.gov.ua.

ґ) Орган до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій.

Вижницька міська рада Чернівецької області. Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 59200, м. Вижниця, вул. Українська, 34.

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 28.02.2020 р. по 29.03.2020 р.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Детальний план території щодо можливості розміщення громадської забудови по вул. Центральній, 108 а в смт. Лужани Кіцманського району Чернівецької області.

Мета ДПТ: уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації території, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними вимогами, визначення містобудівних умов та обмежень, обгрунтування можливості розміщення громадської забудови.

За функціональним призначенням територія, щодо якої здійснюється детальне планування відноситься до території громадської забудови. Відповідно до рішень, прийнятих при розробленні ДПТ, проектом передбачається розміщення громадського об’єкту – магазину зі змішаним асортиментом товарів.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Мамаївська сільська рада Кіцманського району Чернівецької області

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі: а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 21-го лютого 2020 року і триватиме до 23-го березня 2020 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання відбудуться 23.02.2020 об 12:00 в приміщенні Мамаївської сільської ради за адресою: вул. Шевченка, 156 с. Мамаївці Кіцманського району.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитись з проектом детального плану території та розділом «Охорона навколишнього  природного  середовища», який розробляється у            складі   проекту   містобудівної   документації та одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку, можна у приміщенні Мамаївської сільської ради за адресою: вул. Шевченка, 156 с. Мамаївці,  з понеділка по п’ятницю - з 09.00  год. до 17.00 год. Матеріали проекту детального плану території також розміщені на веб-сайті Мамаївської сільської ради - http://gromady.cv.ua/km/rada/139/.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Мамаївська сільська рада. Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 59343, Чернівецька область, Кіцманський район, с. Мамаївці, вул. Шевченка, 156

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 21.02.2020 по 23.03.2020.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« лютого 2020 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні6824
mod_vvisit_counterВчора15275
mod_vvisit_counterЦей тиждень57026
mod_vvisit_counterОстанній тиждень66795
mod_vvisit_counterЦього місяця139542
mod_vvisit_counterОстаній місяць270676
mod_vvisit_counterВсі дні12335779

Веб представництва