• Реєстрація

Регламент колегії

 

РЕГЛАМЕНТ

підготовки та проведення засідань колегії управління екології та природних ресурсів Чернівецької обласної державної адміністрації

 

Формування плану проведення засідань колегії

Засідання колегії управління екології та природних ресурсів Чернівецької обласної державної адміністрації (далі – управління) проводяться у міру необхідності, але не рідше одного разу на квартал згідно з планом, затвердженим начальником управління – головою колегії.

У плані проведення засідань колегії, що затверджується її головою, зазначаються питання, які пропонуються для розгляду на засіданні колегії, відповідальні за підготовку матеріалів підрозділи управління, які їх готують, термін подання, дата розгляду, прізвища, ініціали та посади доповідачів. Питання для розгляду на засіданнях колегії визначаються на підставі актів Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, затверджених планів роботи колегії, наказів Мінприроди, розпоряджень облдержадміністрації, а також за ініціативою голови, заступників голови та членів колегії. З метою своєчасного розроблення плану проведення засідань колегії, керівники структурних підрозділів за погодженням із заступниками начальника управління готують та за місяць до кінця року подають секретарю колегії у друкованому та електронному вигляді перелік питань, які доцільно винести на розгляд колегії в наступному році. Затверджений начальником управління план проведення засідань колегії надсилається членам колегії, відповідним керівникам структурних підрозділів, а також органам влади, підприємствам та організаціям, яких визначає начальник.

Порядок подання матеріалів для розгляду на засіданнях колегії

Матеріали для розгляду на засіданні колегії подають відповідні структурні підрозділи згідно з планом проведення засідань колегії. У разі необхідності внесення додаткових питань для їх оперативного розгляду колегією, керівники структурних підрозділів за погодженням із заступниками начальника готують матеріали і в установленому порядку, не пізніше ніж за 7 днів до чергового засідання, подають їх секретарю колегії. За своєчасну і якісну підготовку матеріалів до засідань колегії особисто несуть відповідальність особи і керівники структурних підрозділів, зазначені у плані проведення засідань колегії та секретар колегії. Структурний підрозділ, відповідальний за підготовку питання, яке заплановане для розгляду на колегії, узгоджує, організовує та координує роботу інших структурних підрозділів та органів виконавчої влади, залучених до розроблення необхідних матеріалів із зазначеного питання. У разі необхідності, заступники начальника управління згідно з розподілом функціональних обов’язків з метою всебічної перевірки та вивчення питань, які готують для розгляду на засіданнях колегії, можуть створювати тимчасові робочі групи з залученням до їх роботи досвідчених фахівців підрозділів управління та інших організацій.

Матеріали на розгляд колегії подаються у друкованому (оригінал) та електронному вигляді не пізніше ніж за 7 днів до дня засідання. Матеріали складаються з:

доповідної записки з запропонованого для розгляду питання з обґрунтуванням висновків і пропозиціями, підписаної керівником структурного підрозділу, з проставленою на першій сторінці у лівому верхньому куті відповідним заступником начальником управління позначкою «На колегію». У кінці доповідної записки обов’язково зазначають дату, вихідний номер, прізвище та номер телефону виконавця. Обсяг записки не повинен перевищувати чотирьох сторінок (без урахування додатків);

проекту протокольного рішення (у разі потреби – проекту наказу) з питання, яке розглядатиметься на засіданні колегії, завізованого заступниками начальника, відповідальними за підготовку цього питання до розгляду;

списку осіб, запрошених на засідання колегії, із зазначенням прізвища, ім’я та по – батькові, посади, підписаного керівником структурного підрозділу, відповідального за підготовку цього питання, та погодженого з відповідним заступниками начальника;

списку осіб, які виступатимуть з питання, з зазначенням посади, прізвища, ім’я та по-батькові.

Секретар колегії перевіряє всі необхідні матеріали відповідно до плану проведення засідань колегії. У разі порушення встановленого порядку підготовки матеріалів до засідань колегії секретар колегії повертає їх на доопрацювання та невідкладно інформує начальника управління або особу, яка його заміщає.

Порядок підготовки засідань колегії

Секретар колегії на підставі поданих матеріалів готує проект порядку денного проведення засідання колегії та списку осіб, запрошених на засідання та погоджує його з начальником управління, після чого не пізніше, ніж за три дні до засідання колегії всі матеріали надсилаються учасникам засідання. Члени колегії, інші службові особи, яким надіслано матеріали, можуть за день до засідання подавати секретарю колегії зауваження та пропозиції з питань, винесених на розгляд колегії, які доводяться ним до відома керівника структурного підрозділу, відповідального за підготовку питання, для врахування у доповіді. Напередодні засідання колегії керівники структурних підрозділів, відповідальні за підготовку питань, уточнюють списки осіб, запрошених на засідання, переліки виступаючих та подають зміни секретарю колегії. Додаткові (позачергові) питання включаються до порядку денного засідання колегії тільки за рішенням начальника управління.

Порядок проведення засідань колегії і оформлення прийнятих рішень

Рішення про виключення з розгляду питання, передбаченого планом роботи колегії, може бути прийнято тільки начальником управління на підставі доповідної записки заступника начальника управління. У засіданнях колегії беруть участь члени колегії та інші службові особи, запрошені для розгляду кожного окремого питання. Порядок денний засідання колегії затверджується безпосередньо на засіданні. Службові особи, які беруть участь у засіданні колегії, реєструються. Засідання колегії проходять за регламентом: доповідь – у межах 30 хвилин, співдоповідь – до 10 хвилин, виступ під час обговорення – до 5 хвилин, довідки – до 3 хвилин.

Особи, запрошені на засідання колегії для участі у розгляді окремих питань, після обговорення і прийняття відповідних рішень, участі в подальшій роботі не беруть. Рішення на засіданнях колегії ухвалюються більшістю голосів від загальної кількості членів колегії. Проекти протокольних рішень доопрацьовуються в обов’язковому порядку після засідання колегії відповідальними за підготовку розглянутих питань керівниками структурних підрозділів з урахуванням зауважень та пропозицій, висловлених під час обговорення питань і схвалених членами колегії, погоджуються з керівниками відповідних структурних підрозділів, заступниками начальника управління, іншими органами виконавчої влади протягом двох днів та подаються у друкованому та електронному вигляді секретарю колегії. Секретар колегії протягом трьох днів доопрацьовує протокол засідання колегії з урахуванням унесених структурними підрозділами доопрацьованих проектів протокольних рішень (окремо щодо кожного пункту порядку денного засідання). Протокол підписується головуючим та секретарем колегії. У разі виникнення розбіжностей під час обговорення окремих питань порядку денного можуть створюватись робочі групи для доопрацювання проектів протокольних рішень з урахуванням висловлених на засіданні пропозицій та зауважень з визначенням осіб, на яких покладено таке доопрацювання.

Під час проведення закритих засідань колегії (закритого обговорення окремих питань) підготовка матеріалів, оформлення прийнятих протокольних рішень здійснюється з дотриманням установлених правил роботи з документами обмеженого доступу. Кожне засідання колегії оформлюється протоколом. Копії протоколів (витягів) засідань колегії надсилаються членам колегії, начальникам структурних підрозділів, іншим органам виконавчої влади за призначенням. Підписані протоколи засідань колегії, а також оригінали всіх матеріалів до засідань колегії зберігаються у секретаря колегії протягом двох років, після чого передаються для постійного зберігання до архіву управління. Контроль за виконанням протокольних рішень засідань колегії здійснюється заступниками начальника управління, керівниками структурних підрозділів. Про виконання рішень колегії доповідається секретарю колегії. Секретар колегії забезпечує інформування начальника управління про виконання рішень колегії та щоквартально доповідає про стан виконання рішення рішень колегії на її засіданні.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Начальник управління

Доступ до публічної інформації

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« березня 2018 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2537
mod_vvisit_counterВчора3823
mod_vvisit_counterЦей тиждень12166
mod_vvisit_counterОстанній тиждень22376
mod_vvisit_counterЦього місяця72375
mod_vvisit_counterОстаній місяць76069
mod_vvisit_counterВсі дні4738231

Веб представництва