• Реєстрація

На території національного природного парку «Черемоський» освятили каплицю в честь святого Євстахія. Споруджено капличку з ініціативи директора парку Мельника Василя Івановича спільно з працівниками. Також допомагали реалізовувати задум Косован Ілля Миколайович та Мойса Сергій Павлович. Всіх їх директор НПП"Черемоський" нагородив грамотами.

Місію освячення - здійснили настоятелі православних храмів Яблуниці Дмитрій, Путили Василій, Киселиці Олег і Нижнього Ялівця Іван. Також були присутні і представники влади: перший заступник голови РДА Ямницький М.І.

На освячення прибуло чимало гостей.

Нехай Господь благословляє на здоров'я і благополуччя всіх, хто знає ім'я Його, а благодійникам повертає сторицею за добро і щире бажання жити з користю для ближніх.

Генеральна Асамблея ООН, проголосивши з 1 січня 1990р. Міжнародне десятиріччя із зменшення небезпеки стихійних лих, вирішила оголосити другу середу жовтня Міжнародним днем зі зменшення небезпеки стихійних лих і відмічати його щороку протягом Міжнародного десятиріччя (резолюція 44/236).

Міжнародна стратегія по зменшенню небезпеки стихійних лих переслідує, перш за все, мету доведення до широкої громадськості важливості завдання запобігання і проведення роз'яснювальної роботи серед населення, яке найбільш схильне до небезпеки стати жертвою стихійних екологічних і техногенних лих, відносно доступних засобів по запобіганню переростанню небезпек в катастрофи.

Щорічно від різних природних і техногенних лих у світі гине величезна кількість людей, також дуже велика кількість людей в результаті таких лих втрачає дах над головою. Тільки додаток максимуму зусиль для запобігання лих, а також для пом’якшення їх наслідків допоможе змінити цю сумну статистику в кращу сторону.

В 2017 році Міжнародний день зменшення небезпеки лих припадає на 13 жовтня.

11 жовтня 2017 року представники управління екології та природних ресурсів Чернівецької ОДА прийняли участь у презентації програми з енергозбереження, збільшення енергоефективності та економії природних ресурсів, яку проводив лектор  Академії Ромстал Андрей Бежан (Румунія, м.Бухарест), який  був учасником міжнародного архітектурного та інженерного конкурсу Solar Decathlon.

У ході заходу румунськими партнерами було презентовано найбільш іноваційні технології у сфері енергозбереження та поступового переходу на нові джерела енергії – сонячні фотоелектричні модулі, вітрогенератори, геотермальні модулі. Представники регіонального бізнесу  ознайомились із здобутками компанії Romstal, яка працює на ринку інженерних систем опалення, водо - і газопостачання, сантехніки та інноваційних технологій у сфері альтернативних  джерел енергії.

За результатами презентації між представниками владних структур, органів місцевого самоврядування, бізнесу Чернівецької області та румунськими партнерами були обговорені можливі шляхи подальшої співпраці та залучення європейських інвесторів у регіон з метою розвитку галузі виробництва комплектуючих для отримання альтернативних джерел енергії.

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« жовтня 2017 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1783
mod_vvisit_counterВчора3607
mod_vvisit_counterЦей тиждень12466
mod_vvisit_counterОстанній тиждень23018
mod_vvisit_counterЦього місяця59620
mod_vvisit_counterОстаній місяць103966
mod_vvisit_counterВсі дні5137531

Веб представництва