• Реєстрація

5 березня 2019 року під головуванням заступника голови Чернівецької обласної державної адміністрації Мирослава Заячука у м.Сторожинець (на базі ДП «Сторожинецьке лісове господарство», м. Сторожинець, вул. Б. Хмельницького, 45) відбулось виїзне розширене засідання колегії управління екології та природних ресурсів Чернівецької обласної державної адміністрації.

Тема засідання «Про підсумки роботи управління екології та природних ресурсів Чернівецької облдержадміністрації за 2018 рік та завдання на 2019 рік».

Участь у колегії прийняв та виступив із промовою народний депутат України, Голова підкомітету з питань державного моніторингу навколишнього природного середовища Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Іван Рибак.

Також у колегії прийняли участь голова Сторожинецької районної державної адміністрації Я.Бартош, голова Сторожинецької районної ради І.Лосік, перший заступник голови Сторожинецької ОТГ Петро Брижак,  начальник обласного  управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк, представники національних природних парків області та громадських екологічних організацій, члени колегії управління – керівники структурних підрозділів Чернівецької облдержадміністрації, засоби масової інформації.

З доповіддю щодо результатів роботи управління протягом 2018 року та напрями діяльності у сфері екології на 2019 рік  виступив начальник управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації  Микола Білоконь. Зокрема, у доповіді відмічено, що з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на проведення 47 природоохоронних заходів у 2018 році було виділено понад 3 млн. грн., відповідне виконання профінансованих природоохоронних заходів за минулий рік становить 99%. Це один з кращих показників по Україні

Окрема увага під час колегії була приділена стану розвитку мережі об’єктів природно-заповідного фонду Чернівецької області, нагальним проблемам у цій галузі, питанням фінансування першочергових природоохоронних заходів у сфері охорони водних ресурсів за рахунок коштів державного бюджету.

Також під час колегії була проведена виїзна екскурсія  у зоологічний заказник місцевого значення «Зубровиця», на території вольєрного господарства якого в умовах наближених до природних проживають зубри. Роботи із спорудження вольєру та акліматизації зубрів проведені ДП «Сторожинецьке лісове господарство». У 2018 році з обласного фонду охорони довкілля на придбання маточного поголів’я зубрів було виділено 150,0 тис. грн.

За результатами колегії підготовлено проект рішення  у якому визначено головні напрями подальшої роботи та відповідальних виконавців з питань, які були підняті на засіданні.

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« березня 2019 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні6307
mod_vvisit_counterВчора4741
mod_vvisit_counterЦей тиждень11048
mod_vvisit_counterОстанній тиждень41094
mod_vvisit_counterЦього місяця98521
mod_vvisit_counterОстаній місяць164401
mod_vvisit_counterВсі дні6637740

Веб представництва