• Реєстрація

4 квітня 2019 року, в рамках акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках» разом створювали майбутні ліси Буковини в.о. голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Павлюк, заступник голови ОДА Мирослав Заячук, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк, начальник управління екології та природних ресурсів Микола Білоконь, голова Вижницької РДА Руслан Сенчук, директор ДП «Берегометське ЛМГ» з лісівниками, вихованці шкільного лісництва Карапчівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, студенти Вижницького коледжу прикладного мистецтва імені В. Шкрібляка.

«Питання збереження та примноження Буковинських лісів завжди мали і матимуть розуміння й підтримку керівництва краю. Важливими для розвитку лісового господарства України, зокрема Чернівецької області, є те, що у нас є небайдужа молодь, якій я дуже вдячний за цю корисну справу, яку ви робите сьогодні. Саме турбота про майбутнє своєї держави відрізняє порядних людей від інших, яким ще варто цього повчитись. Бо сьогодні, 4 квітня, в день 70 річниці створення НАТО, як ніколи потрібно задуматись над тим, якою ви – молодь – хочете бачити свою Вітчизну, і що кожен з нас може зробити, щоб наша держава була справді європейського зразка. Дякую всім, хто долучився до цієї акції, зробімо Україну кращою разом», – сказав Михайло Павлюк.

Віктор Сахнюк наголосив, що такими важливими спільними заходами, в яких беруть участь представнки обласної та районної влади, лісівники Буковини, молодь, ми разом привертаємо увагу громадськості до проблем збереження та створення лісів. Адже створення лісу, його догляд та примноження, – надзвичайно нелегка й благородна справа. Такого роду заходи демонструють нашу єдність, згуртованість та прагнення будувати міцну заможну державу. Участь у створенні лісів майбутнього Буковини дає можливість кожному зрозуміти, наскільки важкою і важливою є праця лісівників, – підкреслив начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Перш ніж розпочати роботу, лісничий Вашківецького лісництва Микола Дмитрюк провів детальний інструктаж з посадки лісу. На лісовій ділянці створено культури бука лісового, дуба звичайного з введенням модрини європейської. Всього висадили 4 тис сіянців.

Загалом, у 2019 році лісівники ДП «Берегометське ЛМГ» планують провести лісовідновлення на площі понад 252 га. Всього лісівники висадять 74 тисячі сіянців молодих лісових культур, ще 100 тисяч використають для доповнення лісових культур та введення недостаючих головних порід.

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« квітня 2019 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні886
mod_vvisit_counterВчора8776
mod_vvisit_counterЦей тиждень39033
mod_vvisit_counterОстанній тиждень61842
mod_vvisit_counterЦього місяця29238
mod_vvisit_counterОстаній місяць309817
mod_vvisit_counterВсі дні9378789

Веб представництва