• Реєстрація

1) Повна назва документа державного планування:

Детальний план території багатоквартирної житлової забудови, обмеженої вулицями Я. Мудрого - Привокзальною - Гетьмана Дорошенка - 2-м пров. Я. Мудрого в м. Чернівцях на земельній ділянці, орієнтовною площею 6,0 га.

Детальний план території є документом державного планування та розробляється з метою деталізації планувальної структури даної частини міста, визначення функціонального призначення даної території, просторові рішення та параметри комплексної забудови. Територія проєкту детального плану території знаходиться в адміністративних межах міста Чернівці.

Метою розроблення детального плану території є необхідність визначити;

-      Уточнення планувальної структури і функціонального призначення території та параметрів забудови;

-     Визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами;

-   Додержання функціонального зонування території;

-Забезпечення комплексної забудови території;

-   Створення раціональної інфраструктури;

-   Створення нового громадського простору;

-  Раціональне розміш,ення багатоквартирної житлової забудови;

-  Додержання санітарних норм;

При розробленні детального плану території враховано вимоги Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ДБН Б. 1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», ДБН В. 1.1.7-2016 «Пожежна безпека об’єктів будівництва», ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель та споруд», ДБН В.2.3-5-2018 «Вулиці та дороги населених пунктів» та інші нормативно-правові акти.

2)                       Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Виконавчий комітет Чернівецької міської ради.

3)                      Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення Детального плану території багатоквартирної житлової забудови, обмеженої вулицями я. Мудрого - Привокзальною - Гетьмана Дорошенка - 2-м пров. Я. Мудрого в м. Чернівцях та Звіту про стратегічну екологічну оцінку становить не менше ЗО днів з дня оприлюднення повідомлення на сайті Чернівецької міської ради та друкованих засобах масової інформації.

Громадське обговорення починається з 2 липня 2020 року і триватиме по З серпня 2020 року.

б)способи   участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання, тощо):

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) зауваження і пропозиції.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):

Громадські слухання відбудуться: З серпня 2020 року о 15 годині в залі засідань (кабінет 105) Чернівецької міської ради за адресою: Центральна площа, 1.

г)  орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування.

Ознайомитися з Детальним планом території багатоквартирної житлової забудови, обмеженої вулицями Я. Мудрого - Привокзальною - Гетьмана Дорошенка - 2-м пров. Я. Мудрого в м. Чернівцях та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна на веб-сайті Чернівецької міської ради http://chemivtsy.eu/portal/ або до завершення процедури проведення громадського обговорення у приміщенні Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради за адресою: 58000, м. Чернівці, вул. Б.Хмельницького,64-А.

г)орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради.

Адреса подання зауважень і пропозицій у письмовій формі: 58000, м. Чернівці, вул. Б.Хмельницького,64 А; електр. адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 2 липня 2020 року до З серпня липня 2020 року.

д)місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Екологічна інформація, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується проекту детального плану території знаходиться в Департаменті охорони здоров’я та Управлінні екології та природних ресурсів ЧОДА. та оприлюднена на офіційному веб-сайті Чернівецької міської ради:

4)                      Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

На території НПП «Хотинський» нараховується 114 рідкісних видів тварин, що підлягають охороні та збереженню. Впродовж останніх років парк «Хотинський» спільно із Київським зоопарком реалізовує важливу природоохоронну програму: «Програма по розмноженню хом’яка звичайного (Сricetus cricetus) в Україні».

Спочатку, у вересні минулого року, було вилучено особин хом’яка звичайного з природного середовища й перевезено у облаштовані штучні колонії Київського зоопарку, де вид успішно адаптувався. Кілька місяців тому хом’яки дали потомство й зараз настав час для їх повернення на батьківщину. Минулого тижня поряд з с.Анадоли Хотинського району випущено 11 молодих хом’яків для успішного відтворення у природних умовах та збільшення свого ареалу. Весь процес із випуску тварин та шляху в нову домівку можна переглянути на сайті National Geographic за посиланням

https://www.nationalgeographic.com/animals/2020/07/common-hamster-named-critically-endangered-europe/

Довідково: Хом’як звичайний занесений до Червоного списку МСОП, а також як, вид, що потребує особливій охорони, до ІІ додатку до Бернської конвенції. Осілий норний вид, що влаштовує підземні галереї з кількома виходами глибиною до 2,5 м з численними віднорками, каморами, тунелями і гніздовими камерами. Відносно всеїдний звір. На зиму збирає величезні запаси їжі (зерно, насіння, коріння та коренеплоди), маса яких може нараховувати 20 кг. В північних регіонах впадає в сплячку, а в південних взимку просто стає малоактивним. Веде сутінковий і нічний спосіб життя. З найхарактерніших ознак хом’яка, за якими його легко впізнати серед інших гризунів, є великі защічні мішки - кишенькоподібні утвори на внутрішньому боці щік. Ці мішки він використовує для перенесення зернових кормів у підземні комори нори.

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« липня 2020 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні6124
mod_vvisit_counterВчора8630
mod_vvisit_counterЦей тиждень67483
mod_vvisit_counterОстанній тиждень105590
mod_vvisit_counterЦього місяця190329
mod_vvisit_counterОстаній місяць191863
mod_vvisit_counterВсі дні11290176

Веб представництва