• Реєстрація

Понад 100 гектарів Іспаського лісництва ДП «Вижницький ДСЛ АПК» буде передано Вижницькому національному природному парку. На цій території заплановано облаштувати відпочинкову зону. Про це повідомив виконувач обов’язків директора Вижницького національного парку Віталій Стратій. Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів погодило ці заходи, відповідний Указ має підписати Президент.

Також заплановано збільшити територію Хотинського національного природного парку понад дві тисячі гектарів. Це землі переважно вздовж Дністра - яри, балки. На цей час Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів повернуло відповідні документи на доопрацювання.

До Черемоського національного природного парку заплановано приєднати понад півтори тисячі гектарів земель Розтоківського лісництва ДП «СЛАП Карпатський ДСЛ», а також майже 150 гектарів довкола озера «Буковинське око». На цей час ці заходи перебувають на етапі погодження з обласним управлінням лісомисливського господарства.

 

За словами начальника управління екології та природних ресурсів Чернівецької обласної державної адміністрації Миколи Білоконя, розширення території нацпарків відбувається у контексті приведення частки заповідних територій до середньоєвропейських показників – 15 % від загальної площі області (відео).

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Детальний план території щодо розміщення магазину продовольчих та непродовольчих товарів на

земельній ділянці площею 0.2292 га по вул. Шевченка 31 а в с. Мамаївці Кіцманського району Чернівецької області.

Мета ДПТ: уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації території, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними вимогами, визначення містобудівних умов та обмежень, обгрунтування можливості розміщення магазину продовольчих та непродовольчих товарів.

За функціональним використанням земельну ділянку, щодо якої здійснюється детальне планування рішеннями ДП передбачається віднести до території громадської забудови.

В межах ДП передбачається розміщення громадської будівлі – магазину продовольчих та непродовольчих товарів. Торговельна площа магазину складає 800 м2.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Мамаївська сільська рада Кіцманського району Чернівецької області

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 24-го липня 2020 року і триватиме до 22-го серпня 2020 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання відбудуться 24.08.2020 об 12:00 в приміщенні Мамаївської сільської ради за адресою: вул. Шевченка, 156 с. Мамаївці Кіцманського району.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитись з проектом детального плану території та розділом «Охорона навколишнього  природного  середовища», який розробляється у            складі   проекту   містобудівної   документації та одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку, можна у приміщенні Мамаївської сільської ради за адресою: вул. Шевченка, 156 с. Мамаївці,  з понеділка по п’ятницю - з 09.00  год. до 17.00 год. Матеріали проекту детального плану території також розміщені на веб-сайті Мамаївської сільської ради - http://gromady.cv.ua/km/rada/139/.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Мамаївська сільська рада. Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 59343, Чернівецька область, Кіцманський район, с. Мамаївці, вул. Шевченка, 156

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 24.07.2020 по 22.08.2020.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« липня 2020 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні5964
mod_vvisit_counterВчора8630
mod_vvisit_counterЦей тиждень67323
mod_vvisit_counterОстанній тиждень105590
mod_vvisit_counterЦього місяця190169
mod_vvisit_counterОстаній місяць191863
mod_vvisit_counterВсі дні11290016

Веб представництва