• Реєстрація
Сортировать по дате: Середа, 23 жовтня 2019

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту детального плану території реконструкції нежитлової будівлі  під готельний комплекс та будівництво ресторану по вул.Заводській,40  в смт.Лужани Кіцманського району Чернівецької області

1)Повна назва документа державного планування:

Детальний план території реконструкції нежитлової будівлі  під готельний комплекс та будівництво ресторану по вул.Заводській,40  в смт.Лужани Кіцманського району Чернівецької області.

Територія площею 1,3130га, на яку  розробляється детальний план, знаходиться в південній частині смт.Лужани Кіцманського району і має такі межі:

-з півночі – вул.Прутська;

-південного сходу – вул.Заводська;

-півдня та південного заходу – дорога.

Основна мета проекту:

- уточнення  територіальних  ресурсів  щодо можливості реконструкції нежитлової будівлі  під готельний комплекс та проведення  нового будівництва ресторану, СПА;

-визначення  архітектурно-планувальних  та природоохоронних,  можливих  варіантів  формування   їх  забудови    для  подальшої  проектної  розробки  оптимальних рішень;

-поліпшення екологічної ситуації;

-формування повноцінного високоякісного життєвого середовища;

-створення комфортних умов  для  проживання  мешканців села-забезпечення  нормативним соціально-гарантованим рівнем установ обслуговування, місцями тимчасового та постійного  зберігання  автомобілів, нормативним озелененням;

-формування  принципів планувальної організації території;

-визначення  всіх планувальних обмежень використання території  згідно з вимогами державних будівельних норм та санітарно-гігієнічних правил;

-узгодження  рішень щодо розміщення  об’єкта з  відповідними  архітектурними, інженерними та природоохоронними  службами.

-визначення  напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності.

Проект детального плану  складається  з  текстової та графічної  частин, а також  рішень  органів   місцевого  самоврядування,   матеріалів проведених  досліджень  території,  виконаних спеціалізованими  організаціями.

До  складу графічної частини  детального  плану  входить:

-схема існуючого  використання  території  зі  схемою  існуючих планувальних обмежень;

-проектний план з проектними планувальними обмеженнями  зі  схемами   вертикального планування  та  інженерної підготовки території, інженерних мереж та споруд в М1:500.

В основному кресленні – проектному плані  проаналізовано містобудівну ситуацію та запропоновано реконструкцію нежитлової будівлі  під готельний комплекс та проведення  нового будівництва ресторану і будівлі СПА , очисних споруд повної біологічної  очистки типу «BIOTAL», влаштування тимчасової стоянки для зберігання автомобілів.

Пояснювальна записка  відповідає  графічним матеріалам  та  надає  опис  природних  умов,  оцінку  існуючої ситуації, пропозиції  щодо  встановлення  режиму  забудови, містобудівні  заходи  щодо  поліпшення  стану  навколишнього  середовища  та   реалізації детального  плану території.

Техніко-економічні показники:

-територія  в межах детального плану, в т.ч.: – 1,3130 га;

-проектована забудова – 0,4139га;

-озеленення – 0,4702га;

-під дорогами та проїздами-0,4289га.

2)Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Мамаївська  сільська рада.

3)Передбачувана процедура громадського обговорення:

а)дата початку та строки здійснення процедури:

громадське обговорення  Детального плану  території реконструкції нежитлової будівлі  під готельний комплекс та будівництво ресторану по вул.Заводській,40  в смт. Лужани Кіцманського району  та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочинається  з 14 жовтня   і триватиме до  12 листопада 2019 року.

б)способи участі громадськості (надання  письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до ст.12 Законну України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до Детального плану території  реконструкції нежитлової будівлі  під готельний комплекс та будівництво ресторану по вул.Заводській,40  в смт. Лужани Кіцманського району та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Громадські слухання  відбудуться 12 листопада 2019р.об 11-00год. в приміщенні Мамаївської сільської ради.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядається.

в)орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна  ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та  екологічною інформацією, у тому числі пов’язаної  зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитися з Детальним планом території реконструкції нежитлової будівлі  під готельний комплекс та будівництво ресторану по вул.Заводській,40  в смт.Лужани Кіцманського району та Звітом про стратегічну екологічну оцінку, екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування можна в Мамаївській сільській раді за адресою:с.Мамаївці Кіцманського  район, Чернівецька область з 10-00 до 18-00 год. щоденно, окрім суботи та неділі.

Матеріали  проекту детального плану території також розміщені на сайті Мамаївської сільської ради.

г)орган, до якого подаються  зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Виконком Мамаївської сільської ради.

Адреса подання зауважень і пропозицій у письмовій формі:

Вул.Шевченка,156, с.Мамаївці, Кіцманський район, Чернівецька область, 59343.

Електронна адреса:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Зауваження і пропозиції  приймаються у строк з 14.10.2019р. по

12.11. 2019 року.

д)місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Виконком Мамаївської  сільської ради.

вул.Шевченка,156, с.Мамаївці, Кіцманський  район, Чернівецька область, 59343.

4)необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

В період з 30 жовтня до 1 листопада у місті Львів, в рамках найбільшої регіональної туристичної виставки «ТурЕКСПО», відбуватиметься спеціалізована програма «Природно-заповідні території та екологічний туризм України».

Запрошуємо представників туристичного та дотичного бізнесу (туристичні фірми, гідів, пункти прокату, ресторанний і сувенірний бізнес і т.п.), представників громад, туристичні та екологічні організації до активної участі у даному заході, який направлений на промоцію природних територій України та їх активне використання для розвитку екологічного туризму. На даному заході можна буде відкрити для себе найцінніші природні місця з усіх куточків України, дізнатися про них більш детально, а також отримати предметні консультації з приводу комунікацій, інфраструктури, місць ночівлі та інших послуг на місцях. Програма направлена на встановлення прямих контактів з національними природними парками та біосферними заповідниками усіх куточків України. Для представників громад захід буде корисним для розуміння напрямків розвитку природного потенціалу своїх територій.

Також нагадуємо, що окрім роботи виставкового стенду, програмою передбачено панельну дискусію щодо розвитку екологічного туризму в Україні, а також вечірнє представлення діючих екотурів зі всіх регіонів.

Детальна програма заходів за посиланням: https://drive.google.com/file/d/18KNC90vKF1Xm2cnqLhIEjvJt6voVs0FR/view

Запитання щодо загальної програми та її окремих частин за електронною поштою:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або телефонами: +380675068039 (Сергій), +380674961657 (Павло).

За даними гідрометеорологічних організацій мережі концентрації оксиду вуглецю в останні дні залишались у своїх звичних параметрах та концентрації забруднюючих речовин в повітрі по Україні не зареєстровано.

Осінні погодні умови, такі як,  тумани, наявність приземних інверсій (коли при землі утворюється затримуючий шар повітря) можуть сприяти накопиченню забруднювальних речовин. Але за даними спостережень на мережі моніторингу гідрометслужби в останні дні високих рівнів забруднення оксидом вуглецю не зафіксовано.

Вміст забруднювальних речовин  в повітрі у  період 15-21 жовтня 2019 року в кратності ГДК м.р:

Вінниця - 0,3-0,4

Дніпро - 0,6-1,4

Житомир - 0,0-0,1

Запоріжжя - 0,2-0,6

Кам’янське - 0,4-1,2

Київ  - 0,4-1,0

Кременчук - 0,0-0,9

Кривий Ріг - 0,2-1,2

Кропивницький - 0,0-0,6

Лисичанськ - 0,2-0,6

Луцьк         - 0,0-0,4

Маріуполь - 0,2-0,4

Миколаїв   - 0,2-1,0

Одесса        - 0,3-1,5

Полтава     - 0,4-1,2

Тернопіль  - 0,4-0,6

Харків        - 0,3-0,8

Херсон       - 0,0-0,6

Хмельницький    - 0,2-0,8

Черкаси      - 0,2-0,6

Чернівці     - 0,1-0,4

Чернігів     - 0,1-0,8

Спостереження за станом атмосферного повітря здійснюється Державною гідрометеорологічною службою України в двох режимах. В повному режимі- відбір проб здійснюється 4 рази на добу 6 днів на тиждень та не повному режимі -  коли відбір проб здійснюється 2 рази на добу.

Джерело:https://menr.gov.ua/news/33806.html

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« жовтня 2019 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2646
mod_vvisit_counterВчора6249
mod_vvisit_counterЦей тиждень28029
mod_vvisit_counterОстанній тиждень56060
mod_vvisit_counterЦього місяця58017
mod_vvisit_counterОстаній місяць235737
mod_vvisit_counterВсі дні9643305

Веб представництва