• Реєстрація
Сортировать по дате: Середа, 23 лютого 2022

1)Повна назва документа державного планування:

Детальний план частини території щодо розміщення житлової

забудови в с. Великосілля Чернівецького району Чернівецької області.

2)Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Герцаївська міська рада.

3)Передбачувана процедура громадського обговорення:

а)дата початку та строки здійснення процедури:

громадське обговорення  Детального плану частини території щодо розміщення житлової забудови в с. Великосілля Чернівецького району Чернівецької області  з  28 січня 2022 року і триватиме до  28 лютого 2022 року та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочинається  з 28 січня 2022 року і триватиме до  28 лютого 2022 року.

б)способи участі громадськості (надання  письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до ст.12 Законну України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до Детального плану частини території щодо розміщення житлової забудови в с. Великосілля Чернівецького району Чернівецької області та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядається.

в)орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна  ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та  екологічною інформацією, у тому числі пов’язаної  зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитися з Детальним планом частини території щодо розміщення житлової забудови в с. Великосілля Чернівецького району Чернівецької області та Звітом про стратегічну екологічну оцінку, екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування можна в Герцаївській міській раді за адресою: 60501, Чернівецька область, м. Герца вул. Асакі Г. №9.  Тел. 03740  21914.  Контактний email(сайту): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з 10-00 до 18-00 год. щоденно, окрім суботи та неділі.

Матеріали  проекту детального плану території також розміщені на сайті Герцаївської міської ради.

г)орган, до якого подаються  зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Виконком Герцаївської міської ради.

Адреса подання зауважень і пропозицій у письмовій формі:

60501, Чернівецька область, м. Герца вул. Асакі Г. №9.  Тел. 03740  21914.  Контактний e-mail(сайту): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Зауваження і пропозиції  приймаються у строк з 28 січня 2022 року і триватиме до  28 лютого 2022 року.

д)місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Виконком Герцаївської міської ради.

м. Герца вул. Асакі Г. №9.  Тел. 03740  21914.  Контактний e-mail(сайту): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

4)необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

1.  Поєна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту: Детальний план території для розміщення громадської та житлової садибної забудови на земельних

ділянках з кадастровим номером 7320580500:01:002:1309 та 7320580500:01:002:1310 по вулиці Романенка, в с. Банилів Вижницького району Чернівецької області

Мета ДПТ: уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації території, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними вимогами, визначення містобудівних умов та обмежень, обгрунтування можливості розміщення громадської забудови.

В межах ДПТ передбачається розміщення багатофункціональної будівлі та індивідуального житлового будинку з вбудованим гаражем.

2.  Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Банилівська сільська рада Вижницького району Чернівецької області.

  1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі: а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 17-го лютого 2022 року і триватиме до 19-го березня 2022 року.

б)  способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в)  дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання відбудуться 22-го березня 2022 року об 10:00 год. в приміщенні Банилівської сільської ради за адресою: вул. Гостинець, 63, с. Банилів, Вижницького району.

г)  орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов ’язаною зі здоров ’ялі населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитись з проектом детального плану території та розділом «Охорона навколишнього природного середовища», який розробляється у складі проекту містобудівної документації та одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку, можна у приміщенні Банилівської сільської ради за адресою: вул. Гостинець, 63, с. Банилів, з понеділка по п’ятницю - з 09.00 год. до 17.00 год. Матеріали проекту детального плану території також розміщені на веб-сайті Банилівської сільської ради - http://gromady.cv.Ua/vn/rada/2

і) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Банилівська сільська рада. Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 59216, Чернівецька область, Вижницький район, с. Банилів, вул. Гостинець, 63

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 17-го лютого 2022 року по 19-те березня 2022 року.

  1. Необхідність проведення транскордонних консультації! щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« лютого 2022 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28            

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні5312
mod_vvisit_counterВчора12437
mod_vvisit_counterЦей тиждень5312
mod_vvisit_counterОстанній тиждень71592
mod_vvisit_counterЦього місяця274155
mod_vvisit_counterОстаній місяць310506
mod_vvisit_counterВсі дні15753361

Веб представництва